Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zyjemy niby w cywilizowanym kraju a włądze obecne traktują nas jak niewolników. Ja pytam: Jak to możliwe? żyjemy na najbogatszym terenia świata w zasoby naturalne, a klepiemy wielką biedę, zamast się rozwijać i żyć w dobrobycie, gdzie każdy miałby dach nad głową. Nie pozwólmy aby przez niewiedzę nasi rodacy i nasze dzieci skończyli jak niewolnicy bez praw. Propagujmy prawdziwą wiedzę o sytuacji w Polsce: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/08/19/afera-katowicka-szansa-na-odzyskanie-suwerennosci/ https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/08/19/program-amerykanow-dla-polski/ https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/?relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=67&relatedposts_position=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktos wazny ma sie tam wprowadzic skoro Doszlo do brutalnej interwencji kto ma mocne plecy To i lokci nie potrzebuje ...bezprawie pod oslona prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wyrazili oni zgodę na publikację wizerunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie Lublin. Miasto inspiracji. Wyrzuca się ludzi de facto na bruk. Oficjalnie daje się lokal zastępczy, ale tylko na miesiąc, oszukując przy tym właścieli tych lokali, że nie chodzi o eksmitowanych z mieszkań tylko o... robotników rolnych. Eksmisje robi jakaś firma z Wrocławia, o której delikatnie mówiąc niezbyt fajnie się mówi. To po to ludzie głosowali na Żuka? Co z nowymi mieszkaniami komunalnymi? Ile ich sie buduje i dlaczego tak śmmiesznie malutko? Dlaczego nie wykorzystano na ten cel środków unijnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byli nietrzeźwi  
  i tyle na ten temat - eksmitować patologię i się nie patyczkować, nikt zdrowy nie ma ochoty sponsorować tego barachła      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......bezdomność, zaleganie z czynszem i lekceważenie ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego zawsze wzbudza emocje oraz kontrowersje. Nie widzę żadnych przesłanek ku temu, aby właściciele nieruchomości, podatnicy lub spółdzielcy ponosili koszty zamieszkiwania lokali przez osoby nieodpowiedzialne. Oczywiście akcje "obronne" są wyjątkowo medialne, ale dla mających racjonalny ogląd rzeczywistości kompletnie nie do przyjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to Polska jej obywateli się eksmituje na bruk a lokal dostaną uchodźcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wyrazili oni zgodę na publikację wizerunku?
  Pewnie tak. Jutro powiedzą że byli nietrzeźwi i niebawem zamkną dziennik bo będą płacili odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no jasne, najlepiej chlać wóde, kraść, i libacje uprawiać i wyciągać łapy do państwa, dlaczego niektórzy musza pracować, płacić a inni nie. Hołoda i patologia ma najwiecej do powiedzenia, tylko rzadac potrafi, do roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto nie płaci nie ma prawa do korzystania. Ja ukarałbym urzędników , którzy poprzez zaniechanie egzekwowania czynszu doprowadzili do ogromnych szkód w majątku miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja muszę prawie 1500 placic m-nie za mieszkanie, 3/4 pensji a holocie za darmow trzeba dac, tak????!!! szkoda wielka, niech mniej pija i pala, wtedy na zycie wystarczy i do roboty niech sie wezma, jak wiekszosc normalnego spoleczenstwa, nikt nikomu  za darmo nie daje, wiec dlaczego niby oni maja miec-bo im sie nalezy... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tak. Jutro powiedzą że byli nietrzeźwi i niebawem zamkną dziennik bo będą płacili odszkodowania.
jakich mieszkancow-pleps chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy za patoli z ul. Podzamcze też się wezmą w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy chciałby mieszkać za darmo, ale żeby chociaż kupić kubełek farby zamiast flaszki i zamalować ten brud na ścianach to już wtedy " to nie moje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew mnie zalewa jak czytam ludzi, którzy w komentarzach nie zgadzają się na wyrzucanie ludzi z mieszkań, a przy okazji mieszają w to politykę. Ja z Lublina nie jestem. Ale to nie ważne. Nie ważne kto rządzi. W żadnym i tak wypadku nie godzi się, by sponsorowano za nasze podatki mieszkania tym co sobie życiowo nie radzą. Dla takich schroniska, nie mieszkania zastępcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk masz genialny pomysł, znęcać się nad biedakami, wykopać ich poza lubin, przyspieszając tym samym WYMIERANIE miejscowości i dać zarobić 100.000 PLN znajomym królika. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUK MUSI ODEJŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypierd.lić to bydło do lasu!! niech tam sr.ją pod siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobitka nieskrępowana pali sobie fajeczki(uwieczniło to parę zdjęć na konkurencyjnych forach innych gazet) a w domu syf kiła i mogiła, do tego nie płaci w ogóle rachunków   ja jestem Żukowi wdzięczny, że nie pozwala by taka patologia żerowała na zdrowej tkance miasta   prezydencie Żuk pełne poparcie dla eksmisji patologii, tyle normalnych uczciwie pracujących ludzi czeka na przydział a tu takie menty kiszą się w komunalnych mieszkaniach - wóda i faje najważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalać na zbity pysk jak nie płacą...Ja k...a za nich płacic nie chcę !!! Komu żal niech weźmie na nich kredyt i im da a nie cynicznie kwiczy ŻalŻalŻal..Uważam,że Ci co ich bronią sami mają problemy z opłatami i dlatego tak ryje drą !!! Ja muszę zapieprzać w markecie i muszę placić,w imię czego mam jeszcze ze swoich podatków dawać na takich nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...