Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura zamiast promocji. Poznański pokłócił się z posłami

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 26 października 2012 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Ruch Palikota to antypolskie i antykatolickie ugrupowanie . Jeżeli wykombinowali obchodzenie jakie goś święta Unii Lubelskiej to na liście powinien się znależć jako pierwszy Szef tego ugrupowania tak aby podpisujący mieli szanse wyboru . Jeżeli utajniono na liście nazwisko "Błazna PO" Palikota to trudno się dziwić, że patriotyczni Posłowie lubelscy wycofali swoje podpisy z listy z "Błaznem PO" Palikotem !. Ale przy tej okazji Lublin się dowiedział, że była dezinformacja Lublina !, bo ogłaszano wszem i wobec, że Po seł Palikot jest Posłem Lubelskim (sic?). A okazuje się , że Palikot startował w Wyborach do Sejmu z Warszawy (!). Czyli "Błazen PO" Janusz Palikot nie jest Posłem Lublina !. Dlaczego nas OSZUKIWANO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie wybrańcy narodu Unia Horodelska,to wzór do naśladowania i świętowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Ruch Palikota to antypolskie i antykatolickie ugrupowanie . Jeżeli wykombinowali obchodzenie jakie goś święta Unii Lubelskiej to na liście powinien się znależć jako pierwszy Szef tego ugrupowania tak aby podpisujący mieli szanse wyboru . Jeżeli utajniono na liście nazwisko "Błazna PO" Palikota to trudno się dziwić, że patriotyczni Posłowie lubelscy wycofali swoje podpisy z listy z "Błaznem PO" Palikotem !. Ale przy tej okazji Lublin się dowiedział, że była dezinformacja Lublina !, bo ogłaszano wszem i wobec, że Po seł Palikot jest Posłem Lubelskim (sic?). A okazuje się , że Palikot startował w Wyborach do Sejmu z Warszawy (!). Czyli "Błazen PO" Janusz Palikot nie jest Posłem Lublina !. Dlaczego nas OSZUKIWANO ?
To tylko nieszkodliwi KRETYNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynami są Ci wszyscy co historii nie znają.Unia Horodelska Polakom,Litwinom,Rusinom równe prawa przyznała i równość wiary uznawała.Do 1596 r wartości równości przetrwały,a po Unii Lubelskiej Rusinom prawa ograniczono i inaczej ich traktowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Unia ?? litwini z Polakami na litwie robią co chcą a my mamy jeszcze rok unii Polsko-litweskiej ogłaszać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Ruch Palikota to antypolskie i antykatolickie ugrupowanie . Jeżeli wykombinowali obchodzenie jakie goś święta Unii Lubelskiej to na liście powinien się znależć jako pierwszy Szef tego ugrupowania tak aby podpisujący mieli szanse wyboru . Jeżeli utajniono na liście nazwisko "Błazna PO" Palikota to trudno się dziwić, że patriotyczni Posłowie lubelscy wycofali swoje podpisy z listy z "Błaznem PO" Palikotem !. Ale przy tej okazji Lublin się dowiedział, że była dezinformacja Lublina !, bo ogłaszano wszem i wobec, że Po seł Palikot jest Posłem Lubelskim (sic?). A okazuje się , że Palikot startował w Wyborach do Sejmu z Warszawy (!). Czyli "Błazen PO" Janusz Palikot nie jest Posłem Lublina !. Dlaczego nas OSZUKIWANO ?
Znowu BŁAZEN z czymś wypali,i będzie chodził z kondonem na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.. napisał:
Jaka Unia ?? litwini z Polakami na litwie robią co chcą a my mamy jeszcze rok unii Polsko-litweskiej ogłaszać??
Unia Horodelska to trzech narodów,zaś Unia Lubelska to dwóch narodów, w której dominował katolicyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Ruch Palikota to antypolskie i antykatolickie ugrupowanie . Jeżeli wykombinowali obchodzenie jakie goś święta Unii Lubelskiej to na liście powinien się znależć jako pierwszy Szef tego ugrupowania tak aby podpisujący mieli szanse wyboru . Jeżeli utajniono na liście nazwisko "Błazna PO" Palikota to trudno się dziwić, że patriotyczni Posłowie lubelscy wycofali swoje podpisy z listy z "Błaznem PO" Palikotem !. Ale przy tej okazji Lublin się dowiedział, że była dezinformacja Lublina !, bo ogłaszano wszem i wobec, że Po seł Palikot jest Posłem Lubelskim (sic?). A okazuje się , że Palikot startował w Wyborach do Sejmu z Warszawy (!). Czyli "Błazen PO" Janusz Palikot nie jest Posłem Lublina !. Dlaczego nas OSZUKIWANO ?
Takie bzdety wypisywać robiąc przy tym tyle błędów może tylko megaloman SYLWESTER T! : ( Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z autorów komentarzy nie sięgnął sedna sprawy. Uznanie roku 2013 Rokiem Unii Horodelskiej z okazji jej 600 lecia to jedyna, niepowtarzalna sposobność promocji regionu lubelskiego, która została utrącona i zaprzepaszczona przez własnych posłów w imię interesu partyjnego. Działali z całą świadomością swego czynu jak i skutków jaki on powoduje. Gdyby ich intencje były czyste, mogli swe podpisy wycofać znacznie wcześniej, bowiem złożyli je pod tym projektem w lipcu, to jest cztery miesiące wcześniej. Ich postępowanie przypominą Kargulów i Pawlaków. W jednej ze scen Pawlak nie podpisuje pisma, bo wcześniej podpisał je Kargul. Warto wiedzieć ,że uznanie roku 2013 Rokiem Unii Horodelskiej, to inicjatywa ustawodawcza Lubelskiego Zespołu Parlamentarnego . Poseł Marek Poznański z Ruchu Palikota był tylko pilotującym projekt. Regulamin zespołu nie zabrania pozyskiwania poparcia posłów z innych regionów . Ten projekt był przykładem działania ponad podziałami . Podpisali go posłowie PSL,SLD,SP i PiS i RP. Szkoda, że wyszło inaczej. Gdyby posłom PiS jak i SP naprawdę zależało, na godnym uczczeniu Unii Horodelskiej mogli dać Sejmowi możliwość podjęcia uchwały w tej sprawie, tym bardziej, że w sierpniu Senat uchwalił rok 2013 Rokiem Powstania Styczniowego. Pochwalić brak wyobraźni. Uważąm,że swym czynem ci posłowie nie mają moralnego prawa uczestniczyc w obchodach 600 -nej rocznicy Unii Horodelskiej, bo sami sie z nich wykluczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...