Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym się nie pier***ił i wyjechał przez zamknięty szlaban.. odrazu by się odkorkowało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to współczuje i na pewno wiele z tych osób więcej nie zaszczyci tej pięknej żydowskiej PLAZ-Y a tak w ogóle nie lubię tej galerii, wcześniej nie było miejsc, śmierdzi spalinami ten parking a w sklepach drożyzna nie z tej ziemi. Proponuje bojkotować tych złodziei i nie kupować tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie! Czego się spodziewaliście XDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przez awarię kas na parkingu podziemnym w Centrum Handlowym Plaza, klienci nie mogli wyjechać przez kilkadziesiąt minut. Po odblokowaniu kas, klienci utknęli w korku do wyjazdu z parkingu" P A R A N O J A To już nie można było zupełnie wyłączyć na jakiś czas tego dziadowskiego systemu elektronicznego i go spokojnie naprawić ? Wprawdzie PLAZA straciłaby kilka marnych groszy na klientach, którzy by wyjechali bez uiszczenia opłaty, ale ważniejszy jest kupiecki honor, klasa i podejście do klientów. Chociaż patrząc na te wsiowe butiki w PLAZIE z polsko-chińskimi szmatami za kilkaset PLN (które udają markowe rzeczy, a nimi nie są) to wątpię, by szefostwo PLAZY miało powyższe cechy. A propos .... Czy w całej PLAZIE jest chociażby jeden markowy butik z ciuchami ? Przecież to polsko-chińskie marki z "amerykańskimi" nazwami, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej sytuacji powinny być podniesione wszystkie szlabany i pobieranie opłat powinno byc zawieszone do czasu usuniecia awarii.Pojazdy wyjechałyby w ciagu kilku minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to przepisy BHP ? Jeżeli z awarią nie mogli poradzić sobie pracownicy Żydowsko-Francuskiej Plazy chandlującym Chińskim Gównem i to tylko mała awaria, to co by było gdyby np. wybuchł pożar itp. co wtedy? Nikt nie mógł podjąć decyzji o podniesieniu szlabanów i wyłączenia systemu, który uległ awarii ? Można podać do do sądu w procesie cywilnym o narażenie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjadą przyjadą - wieśniaki się szybko przywiązują - do renty KRUSowskiej niektórzy przywiązali się na całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy awarii typu pożar itd. szlabany otwierają się samoczynnie, automatyka ma prawo zawieźć i tyle, tu takiego zagrożenia nie było. Jakoś nikt nie żalił się wcześniej, że ma parking w centrum miasta za darmo, a teraz jak trzeba 50 gr zapłacić to krzyk. Ja nie mam problemu z Plazą nie jeżdżę tam bo nie mają parkingu dla pojazdów z lpg. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj - kilkadziesiąt osób, kilkadziesiąt minut nie mogli. A cóż to - lekcja cierpliwości, czekania w korku samochodowym, w dniu 1 listopada, przed cmentarzem na Majdanku poszła na marne? Z Czechowa do Krańcowej 1/2 godziny, od Krańcowej do cmentarza, autobusem komunikacji miejskiej - w stolicy kultury - całą godzinę jechałem. Niewłaściwe porównanie? Tu ktoś inny winny jest a tam to nikt? Że miałem to wliczone w cenę biletu i że nie musiałem dopłacać? Oczywiście - nie wszyscy z Plazy musieli być w tamtym korku i brać lekcję upokorzenia, ale czy był gdzieś opis, czy była gdzieś krytyka tamtego stanu skoro tego jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co jeździć do Plazy i płacić za parking jak można do Olimpu za darmo i do tego jest 2 razy więcej sklepów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muniek napisał:
Aj waj - kilkadziesiąt osób, kilkadziesiąt minut nie mogli. A cóż to - lekcja cierpliwości, czekania w korku samochodowym, w dniu 1 listopada, przed cmentarzem na Majdanku poszła na marne? Z Czechowa do Krańcowej 1/2 godziny, od Krańcowej do cmentarza, autobusem komunikacji miejskiej - w stolicy kultury - całą godzinę jechałem. Niewłaściwe porównanie? Tu ktoś inny winny jest a tam to nikt? Że miałem to wliczone w cenę biletu i że nie musiałem dopłacać? Oczywiście - nie wszyscy z Plazy musieli być w tamtym korku i brać lekcję upokorzenia, ale czy był gdzieś opis, czy była gdzieś krytyka tamtego stanu skoro tego jest?
No to pokazałeś skąd jesteś. BURAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prcownicy olimpu piszący komentarze.Olimp takie samo g...o jak plaza,parking bezpłatny,ale mały i ciągle zatłoczony.Ceny tak samo wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli by zrobić wiecej CinemaCity w lublinie, bo tylko dla kina i lodziarni Grycan tam jeżdżę.Reszta to szkoda czasu i kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lk napisał:
Po co jeździć do Plazy i płacić za parking, jak można do Olimpu za darmo i do tego jest 2 razy więcej sklepów
Cytat roku. PLAZA i OLIMP (oraz wszystkie galerie w hipermarketach) to takie samo dziadostwo. Zero prawdziwych zachodnich marek, sama popelina ze Wschodu oraz kosmiczne ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam dzisiaj, całe szczęście że blisko bramki wyjazdowej, udało się uciec w 5 min, smród spalin był okropny. W sobotę i niedzielę nie powinno być opłat, urzędy pozamykane i tylko na zakupy się jedzie ( w sumie jeździło. Już tam wiecej nie jadę. Zostaje Orkana i Olimp. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lk napisał:
Po co jeździć do Plazy i płacić za parking jak można do Olimpu za darmo i do tego jest 2 razy więcej sklepów
A w Olimpie nie ma kina i tyle w temacie, ja tam jeźdzę tylko do kina. A zakupów nie robię w żadnym centrum handlowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John napisał:
smród spalin był okropny.
Kolego, jest coś takiego jak stacyjka, silnik można wyłączyć zamiast wdychać spaliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w Olimpie nie ma kina i tyle w temacie, ja tam jeźdzę tylko do kina. A zakupów nie robię w żadnym centrum handlowym.
Głupota właściciela Olimpu polega na tym, że wypiął się na kino. Gdyby w Olimpie było kino plus jakaś dodatkowa rozrywka (kręgle, bilard, itp.) to waliłoby tam 2-3x więcej luda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...