Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
waj napisał:
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia. Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
Przeważnie młodzi ludzie mają niestety nawalone w głowach na hasło "markowe". W czym dobry człowieku są gorsi od ciebie jeżeli kupią ciuch czy but nie markowy. Jeżeli w czymś się czuję dobrze, a przy okazji jakoś to wygląda, to mam w poważaniu tzw. marki. Podkręcacie snobizmy do granic absurdu. Z wiekiem to najczęściej mija podobnie jak trądzik, zatrzymując się na pewnej granicy rozsądku (bez negacji żadnej z opcji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waj napisał:
No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia.Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he.
Przepraszam, ale czy ty kupujesz ciuchy w salonach Chanel lub Giorgio Armani? Wątpię... Kochanie, tak się składa, że w Londynie mieszkałam 10 lat i wierz mi, że w sklepach typu Nine West, Mango czy Mexx ubiera się mnóstwo ludzi... pracujących i to nieźle zarabiających (ci gorzej sytuowani ubierają się np. w Asdzie, Tesco, Bay, Primark albo New Look). Bezrobotni w UK o ciuchach z tych sklepów mogą tylko pomarzyć (chyba że uzbierają kasy na jeden ciuch z przeceny). Więc albo w UK nigdy nie byłeś/byłaś, albo żyjesz w innym wymiarze. I w takim wypadku TO JA GRATULUJĘ SAMOPOCZUCIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik lublinianka dnia 07 listopad 2010 - 12:03 napisał Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx. Użytkownik waj dnia 08 listopad 2010 - 09:22 napisał No jeśli to są "markowe" topowe ciuchy to gratuluję samopoczucia. Nawet bezrobotni w UK w tym nie chodzą, he he. Użytkowniku waj - zanim zaczniesz kogoś obrażać i pisać bzdury, sprawdź w słowniku definicję słowa marka: znak firmowy umieszczany na wyrobach danej fabryki (firmy); znana marka = firma (np. sklep) rozpoznawana w kraju i za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Mimo, że Plazie wiele brakuje, to jednak TAM jest najwięcej marek, znanych w Polsce (i w Europie) - jeśli chodzi o ciuchy: H&M, Promod, Bata, Nine West, Solar, Mango i Mexx.
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku) Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy" Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewia Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie) Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni) Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobiet Mexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
H & M - Dewizą H&M jest cytat : "Moda i jakość po najlepszej cenie" (czyli g... w papierku)Promod - francuskie damskie bibeloty, dobre na zaszpanowanie na spotkaniu "Naszej Klasy"Bata - niejeden klient tej polskiej firmy przejechał się na odpadających lub odklejających się obcasach tego badziewiaNine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)Solar - Poznańska firma odzieżowa, która chce zrobić karierę kij wie gdzie (może w Bośni)Mango - "Hiszpańskie" świecidełka i bibeloty dla kobietMexx - Hindus wymyślił, Hindus zarabia, lubelacy przepłacają minimum 70 %. W outlecie (nie podam nazwy, każdy znajdzie go w Lublinie) ciuchy Mexxa są 70 % tańsze niż te w Plazie.
Czyżby właściciel jakiejś klitki w Olimpie się odezwał? Ja wolę kupić g... w papierku lub francuskie czy hiszpanskie bibieloty = być modnie ubraną i wiedzieć, że ten ciuch ponoszę jakiś czas niż kupić jakiś szajs nieznanej firmy (zresztą też Made in China) i bać się, że w praniu mi się rozleci lub zmniejszy o 3 rozmiary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
Nine West - buty i torebki damskie, firma powstała w NYC. W butikach polskich prawie każdy towar ma nalepkę "Made in China" i jest marnej jakości (zupełnie innej niż ta sama marka kupowana na Zachodzie)
Kupiłam w Chicago, w sklepie Nine West torebkę... Made in China Jest takiej samej jakości, jak te z polskich sklepów, więc z tym zachwalaniem sklepów na Zachodzie to lekka przesada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Wiedziałęm ze taka awaria to tylko kwestiia czasu. Mam nadzieje ze ludzie wreszciezroumią ze Plaza to g*wniana galeria. Osobiscie wole Olimp
Problem Olimpu jest taki, że brakuje kina no i sporo butikow jest marnych - żałuję, że w Olimpie nie ma np. Orsaya. Ale Lublin ogólnie wariuje - miałam kupione bilety do kina na 19 listopada totalnie zapomnialam ze tego dnia jest noc zakupow, parking odblokowany ale chyba caly Lublin się rzucił, a nic nowego czy naprawde super przece nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...