Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria w PKO BP. Bankomaty nie wypłacają pieniędzy

Utworzony przez Katarzyna, 8 listopada 2013 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Przez awarie banku nie mam nawet na chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ludzie płacący kartą w jednym z lubelskim supermarkecie, niemogą też płacić za zakupy, biegną do bankomatu i też nic :) i niestety wózki pełne zakupów wracają z powrotem na sklep, masakra, widząc wkurzenie ludzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę do stacji paliw tankuję i przy kasie i okazuje się, że mój bank odmawia zapłaty moimi pieniędzmi za moje paliwo. Szok, czułem się jak oszust, który płaci kartą bez pokrycia. Od września to już trzeci raz!!! Jadę do najbliższego bankomatu a tam ludzie rozmawiają, gdzie kto był, przy którym bankomacie, i nigdzie nie dostał kasy. Zaraz tworzy się giełda pomysłów, a może inny bankomat wypłaci, jadą próbują i nic...  Telefon do banku - nic nie wiedzą, mówią, że może zabrakło pieniędzy w bankomacie - totalna dezinformacja... MASAKRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co, wszystkie systemy z czasem zawodzą... nie ma systemów działających nieprzerwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego mój kumpel zdecydował się na założenie konta tutaj http://www.vwbank.pl/konto-osobiste.html  dość długo miał konto w PKO ale po ostatnich problemach podziękował im i zmienił bank. Woli wiedzieć czy będzie miał jak kupić chleb. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...