Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria wodociągu: Czuby w Lublinie bez wody

Utworzony przez pytani, 30 kwietnia 2011 r. o 20:10 Powrót do artykułu
A Poręba to nie Czuby? Po co więc pisać "na Czubach i Porębie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dodzwoniłam się za pierwszym razem Chyba miałam szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś masakra - napisał do nas oburzony mieszkaniec os. Widok w Lublinie.
Masakra to jest jak ta woda smakuje. Bez filtra w domu herbata śmierdzi zardzewiałymi gwoździami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu rozwścieczonych nagłym brakiem wody kr3tynkow wydzwaniało z obelgami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Czubach i Porębie..bo się posikam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo-wody zabrakło na chwilę i tragedia-wielkie poruszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eagle napisał:
Wielkie halo-wody zabrakło na chwilę i tragedia-wielkie poruszenie.
No w sobotę trzeba się okąpać a tu wody nie ma i cotygodniowa kąpiel musiała być przesunięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poręba to osiedle leżące na Czubach ,zastanówcie się co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thirsty napisał:
Masakra to jest jak ta woda smakuje. Bez filtra w domu herbata śmierdzi zardzewiałymi gwoździami.
bosz... ty probojesz robić z tej "wody" coś do picia ??? przecież ta ciecz jest brudna w kolorze zardzewiało-żółtym, nie widzisz tego ?? Sanepid pewnie pojechał na grilla, smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale Poręba to dla elyty mniejskiej lubelskiej, wiec trza wyróżnić. Bo pszecieć tam mieszkają tuzy, co jeszcze budują hawiry na różnych zimnych dołach czy tomaszowicach i co tak ich do sfołoczy czubiastej zaliczyć?Zrównać z pospólstwem, a w najlepszym wypadku z plepsem? kurna olek? No jak to tak? przecać o Taaaaake walczylymy. a tak nawiasem mówiąc - Ci co walczyly chyba nie byli w pełni rozumu, po co i dla kogo to robią. HIHI ot hichot historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie domyślił, że skoro nie ma wody w domu i sąsiad też nie ma to pewnie awaria większa. Nie, każdy musi zadzwonić i pokazać jaki jest oburzony. Ludzie wyluzujcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ta woda będzie miała ten dziwny kolor...aż okropnie z tym coś zrobić;/...a wodomierz kręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie którzy pracowali w sobote i wrócili do domu żeby sie wykąpać a tu nie ma wody wiec jak mam sie KU*** nie denerowować ! a telefony alaramowe powinny byc włączone 24h/7dni w tygodniu a nie kiedy sie chce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz nie ma ciepłej wody !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myj się w zimnej. ZIMNA WODA ZDROWIA DODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt się nie domyślił, że skoro nie ma wody w domu i sąsiad też nie ma to pewnie awaria większa. Nie, każdy musi zadzwonić i pokazać jaki jest oburzony. Ludzie wyluzujcie!!!
Tak masz rację - ale chodź i zapłać za pomarańczowa wodę która jest teraz w kranie i się nie nadaje do niczego a nie mam tyle kwiatów do podlewania by oczyścić wodę !!! Teraz TY się wyluzuj !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytani napisał:
A Poręba to nie Czuby? Po co więc pisać "na Czubach i Porębie"
A wpisz w GOOGLE Lublin, Czuby i rzuć okiem na mapkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie. " Jak cie nie stać to się nie myj i miej to w d....e. A ja mam i zimną i ciepła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam tylko zauważyć, że Poręba to też dzielnica Czuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...