Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azjatyckie biedronki atakują w Lublinie

Utworzony przez krecik_77, 28 października 2009 o 08:31 Powrót do artykułu
A szaleni naukowcy nadal bezgranicznie ufają, że modyfikacje genetyczne są niegroźne i pomagają człowiekowi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Produkty z biedronki polecają się do gotowania: dziś w ofercie wino z biedronki!
0
Amerykanie już mają osiągnięcia w tej dziedzinie.Po wojnie zrzucili nam stonkę ziemniaczaną ale władza ludowabyła czujna i przyuważyła kto za tym stał. Teraz biedronka ... Wszystko co złe nadciąga do nas z zachodu.
0
a mogłem wczoraj jedną taką spacerującą pod szkołą zadeptać ...
0
krecik_77 napisał:
A szaleni naukowcy nadal bezgranicznie ufają, że modyfikacje genetyczne są niegroźne i pomagają człowiekowi...
No pewnie, bo wszyscy samodzielnie myślący youtubem wiedzą, że to biedronki stworzone w laboratorium reptilionów, wypasione na GMO nawożonych chemtrails według szatańskiego Codexu, a do tego zaszczepione na grypę666 przez samego Alexa Jonesa...
0
U mnie jest tego plaga. Nie moge otworzyc okna bo zaraz wszystkie wlatuja do mieszkania
0
http://wiadomosci.ekologia.pl/rosliny-i-zw...ronki,4170.html może by przeczytały o biedronkach w Lublinie i nie pisały tyłko o Warszawie i Tarnowie
0
:)wlasnie mialam taka na parapecie i ja wyjumalam na zewnatrz.. odrazu skubana spowrotem nalot robila ale nie ma to taaamto ) zamknelam jej szybe przed nosem teraz koczuje na parapecie zewnetrznym i czeka na okazje by sie wkrasc skosnooki bandyta :D
0
dobrze, że nie komary
0
palus akademicki napisał:
:)wlasnie mialam taka na parapecie i ja wyjumalam na zewnatrz.. odrazu skubana spowrotem nalot robila ale nie ma to taaamto ) zamknelam jej szybe przed nosem teraz koczuje na parapecie zewnetrznym i czeka na okazje by sie wkrasc skosnooki bandyta :D
he he dobre
0
Należy natychmiast zdjąć ekologów z suwnicy i do roboty przy biedronkach zatrudnić. Mają je zwalczać czy chronić?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: