Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bądź gotowy, armia wzywa

Utworzony przez KAPRAL, 23 kwietnia 2015 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Ja mam rower z przerzutką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to jak w dzisiejszych czasach facet się uczy na fryzjera lub fotografa to... To wydaje mi się conajmniej podejrzane. Operator koparki, kierowca jak najbardziej ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw z Irlandii, Anglii, Niemiec i inny krajów ściągać. Im dłużej zajmie dojście na JW niż prawdziwym Polakom. Tak po za tym oni mają lepszy sprzęt bo zachodni. Jak wstawi się 60 % z tamtych regionów europy to wstawię się i ja. Jeszcze szybciej bym zaczął zwoływać pokolenie ifonów i ipadów. Tzw "dzieci lewe ręce" urodzonych po 1990r. Sciągnięcie do armii to nic złego wszystkie kredyty i zobowązania będzie spłacał Siemioniuk czy jak mu tam ten minister co Świdnicki śmigłowiec sprzedał na zniszczenie. Wracając do tego siemioniuka to jak Pana Boga kocham gorszego ministra świat nie widział.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to jak w dzisiejszych czasach facet się uczy na fryzjera lub fotografa to... To wydaje mi się conajmniej podejrzane. Operator koparki, kierowca jak najbardziej ok.
Dokładnie myślę tak samo tylko taki spocony operator koparki albo spychacza no albo taki tirowiec to dopiero są męscy no ale ty jesteś byłym kierowcą pks to może pozwolisz mi w twoje kakao kochasiu.Nie zapomnij o wazelinie bo potem będzie cię piekło w środku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie myślę tak samo tylko taki spocony operator koparki albo spychacza no albo taki tirowiec to dopiero są męscy no ale ty jesteś byłym kierowcą pks to może pozwolisz mi w twoje kakao kochasiu.Nie zapomnij o wazelinie bo potem będzie cię piekło w środku.
Spierdalaj jebany pedale. Jedź sobie do Arabów z Państwa Islamskiego. Oni wiedzą co robić z takimi śmieciami jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rzadu jestesmy nikim mamy długi bezrobocie itp to nie na wojne lecz na Wolne kazą nam isc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie myślę tak samo tylko taki spocony operator koparki albo spychacza no albo taki tirowiec to dopiero są męscy no ale ty jesteś byłym kierowcą pks to może pozwolisz mi w twoje kakao kochasiu.Nie zapomnij o wazelinie bo potem będzie cię piekło w środku.
Proponuje ci jeszcze zabrać ze sobą kolegów fotografów, fryzjerów, polonistów i generalnie innych wykształciuchów. Założę się że czekają tam z otwartymi rękami na takich jak ty. Więcej już nic nie napiszę bo z ciotami nie gadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam długi i zostałem okradziony przez ZUS - może armia to sobie weźmie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mnie w  du pę POcałują komuchy francowate,lata na bezrobociu,nieustająca wegetacja POniżej godności człowieka,niech te Qurwy czerwone teraz bronią się sami albo niech mi tylko dadzą giwerę to już będę wiedział w którą stronę strzelać,raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilki wjezdzaja do polski i juz zaczynaja pobor do wojska Niech sobie tusk i komor sami sluza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napewno będe bronił złodziei , sprzedawczyków korony polskiej. To ma być armia zawodowa???czy bataliony chłopskie.Przecież mamy słynny GROM powinien sobie poradzić z nieprzyjacielem. Tych trepów na stołkach generalskich najpierw wziąć do przeszkolenia kopania okopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe barany co ma do tego PO, jak by PiS był u władzy to już dawno by nas ruskie pozamiatały!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napewno będe bronił złodziei , sprzedawczyków korony polskiej. To ma być armia zawodowa???czy bataliony chłopskie.Przecież mamy słynny GROM powinien sobie poradzić z nieprzyjacielem. Tych trepów na stołkach generalskich najpierw wziąć do przeszkolenia kopania okopów.
Na dziesięciu szwejków przypada jeden generał w tym dzikim kraju,jest więc komu bronić dzikiej ojczyzny,na Mazury macać kury,same generały to mięso armatnie może bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielegniarka do wojska? ta z wojewodzkiego szpitala na krasnickiej ktorej panstwo zabralo pensje?  juz widze jak ida bronic zlodziejska wladze juz widze.  ha ha ha ha  ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  co z politykami, prokuratorami, sędziami, całą kliką rządzącą, znajomkami, kolesiostwem ?  oni również maja się stawić w razie "W" ? czy tylko  sami biali murzyni ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffff wojsko sprawdza jaki ma sprzet cywilny bo swojego zlomu nie maja. Kpina polski juz nie ma . a przetargi na smiglowiec z francji a koparka od kowalskiego . adolf wroc i dokoncz robote   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak rok odsłużyłem potem 2 tyg jeszcze na ćwiczeniach rezerwy byłem nie zostałem nadterminowym bo kiedyś człowiek był młody i głupi ale naszło mnie jakis czas temu żeby wrócić i byłem na sprawnościówkach itp i po zaliczałem no ale niestety się nie udało bo brali po znajomości i teraz jak mi przydzie jakies wezwanie z monu to wole iść śiedzieć niż  iść a jakieś szkolenia czy na wojne mają swoich zawodowych co ładną kase biorą  to nich ich biorą jak zasadniczą służbę zlikwidowali albo tych pajaców z rządu co narobili bałaganu płaca minimalna do 67 roku trzeba zapierniczać sami niech za to walczą sprzedaną Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBLIŻA SIĘ POgrom DLA ZŁODZIEI, więc POgonią nasze dzieci jako mięso armatnie do POmocy w ładowaniu sztabek koalicyjnym POrobkom a POtem nasze dzieci do doła z wapnem - POchowanie tajemnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffff wojsko sprawdza jaki ma sprzet cywilny bo swojego zlomu nie maja. Kpina polski juz nie ma . a przetargi na smiglowiec z francji a koparka od kowalskiego . adolf wroc i dokoncz robote 
owszem Polski już nie ma . jedno sprostowanie , II RP również  sięgała  do majątku obywatela . każdy koń na wsi miał książeczkę , był na ewidencji wojennej i w razie potrzeby wojsko mogło go legalnie  " zarekwirować "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...