Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bajm gwiazdą sylwestra 2011/2012 na pl. Litewskim w Lublinie

Utworzony przez Gość, 5 października 2011 r. o 12:07 Powrót do artykułu
"Zespół Bajm ma być gwiazdą tegorocznej zabawy sylwestrowej organizowanej przez władze Lublina na pl. Litewskim" ... niemożliwe. Skończyła się kasa z Sylwestrów w POLSACIE i TVP ??? BAJM wydał swą ostatnia płytę studyjną aż 8 lat temu ("Myśli i słowa" 2003) A Beata Kozidrak solo wydała swą ostatnia płytę studyjną aż 6 lat temu ("Teraz płynę" 2005) Teraz zostały tylko koncerty-eventy sponsorowane przez gminy (za pieniądze podatników) i prywatne firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prowadzi jak zawsze Paweł Typiak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łooooooo matko :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak marnować pieniądze podatników na zespoły, które straciłyby rację bytu gdyby nie imprezy dotowane z kasy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z informacji publicznie dostępnych wynika, że II kwartał br. zamknął się deficytem finansów miasta na poziomie ponad 115 mln złotych. Jak znam życie deficyt dochodów nad wydatkami po trzecim kwartale wynosi jakieś 170 mln złotych czyli o ponad 60 mln niż pozytywnie zaopiniowny przez RIO. Przy takim deficycie takie zapowiedzi? Czyżby prezydenci i szef rady miasta planowali solidarną zrzutkę na sfiansowanie mega gwiazy muzyki pop czy może szukają pretekstu do ogłoszenia naszego miasta, miasta Lublin bankrutem? Kiełbasa wyborcza nie jedno imię ma - rachunki płacą i tak zawsze konsumenci czyli tzw. elektorat. Mnie tą zapowiedzią przekonaliście do wyborczego... bojkotu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę tylko nie Bajm.Teraz jak ich nikt nie chce to zagrają dla swego miasta.Żałosne.Myslałem że pójdę na nasz plac ale widzę że wybiorę jakąś impre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie przeczytalem,ze Bajm zgarnie 250 tys.za wystep.To jest 12-letnia pensja urzednika!!!moze pani Mieczkowska-Czerniak placi za to ze swojej kieszeni?Ale jesli z kasy miejskiej,to jest KRYMINAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Bajm jest jednym z najlepiej zarabiających zespołów. Być może nie powiodło się w telewizji w tym roku, ale i tak zespół jest świetny i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę przyjść na ich koncert. A Wy Drodzy Państwo przypomnijcie sobie mądre słowa Churchila "Krytykować może każdy głupiec. I wielu z nich to robi."
Mi się zdaje że nie Kaśka to pisała ale Beata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli by zamiast tego dać Big Time Rush , lub innych o naprzykład grubsona itd itp a nie bajm ja mam 14 lat a nie słyszałem o tym zespole nigdy -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę Cię, o bajmie nie słyszeć! to gdzie Ty mieszkasz? jesteś chyba wyobcowany jakiś. ja ich nie lubie ale to nie znaczy że o nich nie wiem. gorzej z tym big time rush - aż musiałem wpisać w wyszukiwarkę - coś Ty wymyslił. to nie ma być dyskoteka dla dzieci tylko impreza dla miasta. zaproś może jeszcze hannah montanę i majkę jeżowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo nigdy za Bajmem nie przepadałem, taki lekki "roczek" z lat 80-tych. Ostatnio byłem jednak na ich koncercie i muszę przyznać, że zrobili na mnie niezłe wrażenie. O ile na płytach brzmią średnio, to koncertowo Bajm brzmi całkiem mocno Nasuwa mi się analogia z zespołem U.F.O - koncertowo - rewelacja, na płytach trochę rzadka ta muza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...