Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bal uczniów Gimnazjum nr 7 w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 o 11:49 Powrót do artykułu
Chyba jestem z innych czasów bo w moim mniemaniu bal gimnazjalny to jedna wielka żenada.. Dzieci bawiace się w dorosłość i jeszcze ten polonez na początku armagiedon po prostu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak ucza dzieciakow od małego balowania. Niedługo na zakonczenie przedszkola beda bale wystawne organizować. Pierwszy bal miałam studniowkowy i zaden potem inny nie był taki sam.
0
Kiedyś studniówka była TYLKO dla tych, którzy przystąpią do matura. A teraz....? I jeszcze gimnazjum? Ale, ponoć, laski w tym wieku są bieglejsze w ... niż ich starsze koleżanki.
0
e tam, kiedyś bal 8 klas też był.
0
Bale to wymysł szkół i rodzicow powstały w pierwszych latach po ich powołanu do funkcjomowania . Teraz to taka mała tradycja ktora za chwile bedzie przeszłością. Wiec nie ma za bardzo o czym rozprawiać. Dzisiejszy gimnazjalista to ,,po staremu,, uczeń kończący 1 klase liceum.Wiec dziweczeta umawiające sie z starszymi kolegami w tym wieku bywało, że bawiły sie już na tych ,,dorosłych,, Chłopcom jeszcze troszku do dorośłości!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: