Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bal w Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2017 r. o 21:53 Powrót do artykułu
super rocznik 2001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co drugi fryzura na popka :D widac, ze jeszcze gowno w glowie siedzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakiś czas będzie bal w SP 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bal gimnazjalny a wygląda jak studniówka... Brak mi tu troszkę dziewczęcości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym komencie widać że sam masz gowno w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam z przerażeniem te wasze komentarze ,z kadry w was tyle jadu !!!! Szok!!!! To są młodzi ludzie dobrze ze się bawią to najlepszy ich czas w życiu. Super;)))) A dla tych którzy piszą takie komentarze(kto co ma w głowie albo jak wyglada) współczucia i troszkę więcej optymizmu życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mój wnuk w tym roku kończy naukę w przedszkolu ,moje pytanie- dlaczego dyrekcja nie zorganizowała BALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z polonezem poradzili sobie proboszczowie ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa....proboszczowie są pierwsi tam,gdzie można coś zeżreć i wypić za free...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimbusy do nauki a nie do picia wódy i do zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te kasztany wyglądają jakby wszyscy chodzili do jednego fryzjera haha ale gogusie ciekawe czy będą tacy szczęśliwi jak przyjdzie czas pójść do wojska uuuuuuuu trzeba będzie rurki zostawić w domciu ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha,gosciu,do jakiego wojska,do NSR,czy moze do bractwa strzeleckiego?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tym wojskiem? Czy od razu wszyscy mają łapać za broń i krzyczeć "ZA WIELKĄ POLSĘ"? To nie II wojna światowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzie?" skąd  w Was tyle hejtu. Cudowny bal. Piękni młodzi ludzie, jeszcze troszkę stremowani, bo to ich pierwszy tak ważny występ. Wylądali super! Życzę im, aby testy poszły im tak samo dobrze, jak bawili się na balu. Najlepszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie hejt. po prostu żal, zę sie komus w *** poprzewracało. niedługo zaczną sie bale w przedszkolach z okazji przejscia z zerówki do pierwszej klasy. a poza tym jak patrze na tych ,,wyfryzowanych" chłopców to mam rzeczywiście mam ochote na odrobine hejtu- wyglądacie jak pi...dy z tymi włoskami uczesanymi na bok i wygolonymi w połowie główkami. z tego ma być mężczyzna? jeszcze rurki do kompletu.. ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dzieciaki rozbawiły mnie do łez. Fryzjer ewidentnie zrobił sobie jaja. :D Konam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, kolejny dowód, że gimnazja należy zlikwidować, a na bale studniówkowe trzeba cierpliwie poczekać, tylko czekać na relację z wypasionej imprezki studniówkowej w jakimś prywatnym przedszkolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały bal. Przeżyłem go dwukrotnie - wczoraj i... strach pomyśleć 30 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Pani od chemii załapała się na zjęcie :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, jakiś chory popapraniec wypisuje komentarze w stylu "Po co to wszystko, niedługo będą bale w przedszkolu itp." Idź się człowieku leczyć. Chyba nigdy w życiu nikt ci nie pozwolił na jakąkolwiek zabawę. Malkontentów w Polsce mamy po dziury w nosie, albo i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...