Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znieczulica. Ludzie przechodzą obojętnie. Ja byłem światkiem takiej sytuacji i wspólnie z poszkodowanym wjebaliśmy ćpunowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tu jak zwykle możemy zaobserwować ludzką mentalność, człowieka zabiją a nikt z przechodniów się nie ruszy żeby mu pomóc!!!brawo lublinianie.....
0
Najlepsi są ci którzy przechodzą obok brawo polska mentalność ehhh a co do takich napadów to chyba w lublinie to normalka ?
0
A lubelskie ziomkochłopki w krótkich gaciach nawet nie zareagowali ! Chujasy jedne...I potem się dziwimy,że Lublin to elektorat PiS-u !
0
brawo dla przechodniow za reakcje!!! lamusy z nich
0
CO MU MORDĘ ZASŁANIACIE ZASTRZELIC ŚMIECIA NA MIEJSCU A TAK JESZCZE JEDEN BANDZIOR PRZYBĘDZIE W WIĘZIENIU GDZIE BĘDZIEMY CHWASTA UTRZYMYWAĆ ZA NASZE PIENIĄDZE
0
Dejvid napisał:
brawo dla przechodniow za reakcje!!! lamusy z nich
Dlatego omijam Lublin dalekim bokiem. Tu są tacy ludzie jak Palikoty, bandyci, i Inni degeneraci :/ [oczywiście nie wszyscy, ale dużo] Strach wyjść.
0
daeer napisał:
Najlepsi są ci którzy przechodzą obok brawo polska mentalność ehhh a co do takich napadów to chyba w lublinie to normalka ?
MONDROŁKU NAJLEPSZY ELEKTORAT TUSKA TO SIEDZI PO WIĘZIENIACH , SPRAWDZ GDZIE 90% GŁOSUJE NA PO
0
i zaraz gówniarza wypuszcza bo niska szkodliwosc czyny
0
śmieciuch, na widok milicji pała mu zmiękła, a tak to twardziel bo starszego pana najebać i okraść chciał... co do przechodni to tacy korwa to powinni być lani w łeb.
0
ale co sie dziwić przechodniom wzieli by sprali napsatnika to by ich jeszcze oskarzył o napasc bo mało razy tak było ze napastnik stawał sie pokrzywdzonym , takie powalone prawo
0
Hmmm... napisał:
A lubelskie ziomkochłopki w krótkich gaciach nawet nie zareagowali ! Chujasy jedne...I potem się dziwimy,że Lublin to elektorat PiS-u !
problem w tym ze platforma rzadzi w tym miescie i przestepcy czuja sie bezkarni. morderca i tak wyjdzie po zlozeniu zeznan na wolnosc i jeszcze swiadkowie lub ten kto by pomagal poszkodowanemu mialby kose pod zebra. niestety taka jest lubelska rzeczywistosc
0
Najbardziej zryte głowy na tym forum, to mają Ci fanatyczni zwolennicy PISu i PO... ...po nogach sikają z radości jak napiszą jakiś durny tekst na konkurencyjną partię... ...cieszcie się i utrzymujcie "swoich darmozjadów"...
0
elektorat tuska zareagował prawidłowo - przeszedł obok i poszedl dalej dzienniczek myśli ze jest taka super gazeta wszyscy ja czytają - jak dalej będzie się trzeba tyle napocić żeby napisać posta pod rzygowinami domorosłego dziennikarza to oleje całkiem ten żałosny portal
0
ja bym takiego śmiecia uspił jak kota, to ścierwo pewnie niedługo wyjdzie na wolność i bedzie napadać tam gdzie nie ma monitoringu.
0
malone napisał:
ja bym takiego śmiecia uspił jak kota, to ścierwo pewnie niedługo wyjdzie na wolność i bedzie napadać tam gdzie nie ma monitoringu.
nie szkoda srodka usypijacego??? do schroniska dla psow go dac chociaz psy by mialy troche karmy
0
malone napisał:
Już wyszedł - dozór
0
dozor, szkoda ze prokuratorka nie trafil ten smiec, to by scierwojad posiedzial troche
0
Nikt tego jeszcze nie napisał - Brawo Policja za sprawną reakcję! Oby tak zawsze reagowali a śmieciom odechciało by się robienia bydła.
0
podniecacie się przed tymi komputerami, że aż kopa wam cieknie po plecach.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: