Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech spadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wielki bank i nie stać ich na jeden oddział w mieście wojewódzkim? Nie mój biznes, ale wygląda to na totalną porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesc sie do innego banku. To zalatwianie spraw przez te infolinie to jest koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Citibank zwija bankowość detaliczną, pozostanie wyłącznie obsługa korpo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniczko Banków masa, wystarczy przejść po Krakowskim Przedmieściu, CItibank wypina się na polskich klientów. Ostatno bardzo podnieśli opłaty juź wiadomo dlaczego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż mogę napisać?Niestety nic dobrego o tym banku.4 lata temu zrezygnowałem całkowicie z ich usług bo niczego nie można sie było doprosić.Tylko zmieniali regulamin co jakiś czas regulamin i naliczali opłaty dodatkowe za Bóg wie co!Proponuję 2 razy się zastanowić nim skorzysta się z ich oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie zamkneli ten oboz pracy. Pranie mózgów pracownikom na 1/75 etatu nic nie dało. Bo jak się ba kiepska oferte to się normy nie da wyrobić.   Radość wielka nastała. NIe bedzie banku smierdzacego sandała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie zostawili chociaż wpłatomatu Citibanku. Prawdopodobnie comiesięczna spłata karty kredytowej we wpłatomatach Euronetu będzie się wiązała z dodatkową opłatą. Faktycznie - nie pozostanie nic innego jak powoli spłacić zadłużenie na karcie i rozwieść się z takim "narzeczonym na odległość" ;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto w dzisiejszych czasach spłaca kartę we wpłatomacie............to jest chore i archaiczne Nie lepiej założyć sobie cąłkiem darmowe konto w jakimś pierwszym lepszym banku i wpłacać pzrelewm na rachunek bezpośrednio ile mniej zachodu i nerwów co wy z tymi wpłatomatami........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to Żuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 
No to jedna "rozrywka" na mapie tego kraiku mynadżyrom łotpadnie !!! A takie fajne mieli wiczory i puranki w Lublinie ...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmieniam bank. To przegięcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne dziadostwo,likwidowali oddzialy od 10 lat ,rotacja ludzi co 3 misiace,na 5 osob obslugi 1 kompetentna reszta pali glupa karta kredyt etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...