Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
alior bank się reklamuje bo osoba odpowiedzialna za rekrutacje ma kase za każdą osobę zaproszoną na rozmowe. Właśnie ja byłem taką osobą którą zaproszona dla zarobku. Rozmowa trwała 2minuty i zero rzeczowych pytań. Takie o na odwal się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu właśnie tak mi się wydawało, że na pewno od twarzy mają odsyp. Do tego babka na rozmowie nie patrzy się nawet w oczy, tylko zapisuje sobie na laptopie twoje dane z CV. Tym oto sposobem tworzą też bazę danych to na bank zadzwonią do ciebie z kredytem. Kolesie i tyle, wielcy rekruterzy po podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mówili wa jakies konkrety? czyli co? nie warto wysyłac cv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro o 11 rozmowa wie ktoś gdzie dokładnie trzeba wejśc na wallenroda 4c??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najwyżej bankowcy durniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy oni wiedzą, jaka jest różnica między bankierem a bankowcem? Hohoho zatrudnią na umowę o pracę...szeleństwo. Zatrudnią telemarteterów a jak skończą się kontakty i chęć do obdzwaniania to zwolnią. Wicisną jak cytrynkę i zatrudnią nowych "bankierów" bankowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum pracowników słabo to wygląda Forum pracowników Alior Bank Jakie wynagrodzenie daje dla tych bankierów?
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2015 r. o 12:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra zastanówcie się nas tą pracą dla wytrwałych dlatego z Preply bank pracy dla nauczycieli polskiego Lublin http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...