Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baobab ma 60 proc. szans na przeżycie (zdjęcia)

Utworzony przez allle, 9 października 2008 o 16:42 Powrót do artykułu
A NIE LEPIEJ POSADZIC NOWE DRZEWO,będzie bezpieczniej,ładniej i taniej!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie nie lepiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wrocławska strefa ekonomiczna będzie większa Maciej Nowaczyk 2008-10-09, ostatnia aktualizacja 2008-10-09 16:17 W przyszłym roku podstrefa Wrocław-Kobierzyce Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej urośnie aż o 130 hektarów. Zarządzająca strefą Agencja Rozwoju Przemysłu ma kupić teren w Bielanach Wrocławskich od Agencji Nieruchomości Rolnych SERWISY Biznes Podstrefa Wrocław-Kobierzyce powstała w październiku 2005 roku, gdy w Biskupicach Podgórnych zdecydowały się zainwestować koreańskie firmy z grupy LG. Została ona wcielona do zarządzanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ponieważ rozmiar największej w dziejach RP inwestycji, a przede wszystkim zobowiązania, jakie przyjął wtedy na siebie polski rząd, wielokrotnie przekraczały możliwości finansowe stref działających już na Dolnym Śląsku, m.in. Wałbrzyskiej SSE i Legnickiej SSE. Obecnie firmy ulokowane w podstrefie Wrocław zainwestowały łącznie prawie 2,4 miliarda złotych i zatrudniły przeszło 7 tys. 250 osób. Reklamy googleVerity Development Biura do wynajęcia Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź www.veritydevelopment.com Hala Rzeszów (Zaczernie) Super lokalizacja, bezpieczny teren obok: Lotnisko, A4, Park Technolog. www.rzeszow.alkohit.eu Lokale Wrocław Codziennie tysiące ofert biur. Oferty bezpośrednio i przez agencję www.Domiporta.pl Na terenie podstrefy do zagospodarowania pozostała jedynie ostatnia działka o pow. 5 hektarów. Dlatego na przyszły rok Agencja Rozwoju Przemysłu planuje rozszerzenie podstrefy aż o ok. 130 ha, o tereny w Bielanach Wrocławskich. Teren już został objęty granicami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W najbliższych miesiącach ARP ma przejąć teren od Agencji Nieruchomości Rolnych. W podstrefie powstanie kolejny park przemysłowy, a także modułowa hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni ok. 20 tys. m kw. Zostanie ona przeznaczona pod wynajem dla inwestorów. Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ratowanie drzewa to doskonały pomysł, nie wyobrażam sobie czekania 100 lat na kolejny BAOBAB. Warto zauważyć brak przezorności osób pracujących przedtem wiele lat nad osłabieniem drzewa. Oby udało się przywrócić je do poprzedniego stanu. Warto także zwrócić uwagę na tysiące drzew rosnących bez niczyjej pomocy w miastach i przy drogach. Ich zgubą jest masowa wycinka, na to nie można pozwalać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: