Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
FASTA, FASTA.. deb***ów nie brakuje a już największymi z nich są kierowcy ścigaczy.. jakoś ciężko zobaczyć rozbity chopper czy popieprzeńca na chopperze który ciśnie ile fabryka dała.. natomiast te wsiowe chłoptasie na ścigaczach eliminują się dzień po dniu.. a więc FASTA, FASTA.. wprost do grobu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może kto prowadził ten motocykl...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
Wie ktoś może kto prowadził ten motocykl...?
Wiemy.. Jeździec bez głowy ! Dosłownie i w przenośni, heheh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś mi go w ogóle nie szkoda... bo prawda jest taka jak by jechał w kolumnie i nie wyprzedzał na siłę to by dojechał do celu a tak dojechał do swojego ostatniego przystanku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glen napisał:
I jednego śmiecia mniej. Oby tak dalej. Im więcej ich zginie tym bezpieczniej będzie na drogach!
Jaki tępy typ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Jaki tępy typ
Dobra, przyznaj się: masz małego ptaszka i leczysz kompleksy na ścigaczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tego nie zmienisz! Tak jest i mam nadzieje że liczba wypadków się zmniejszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze; jak szczyl nie umie jeździć a dodatkowo ma ptasi móżdżek; selekcja naturalna; żalu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie nie tylko w lusterka, samobójcy na motocyklach są wszędzie... całe szczeście że w oplu nikt nie zginął. Jadą sobie niewinni ludzie oplem a tu chce ich zabić jakiś bezmózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia motocyklisty w czarnym worku ? Pan Maciuś Kaczanowski powinień je jak najszybciej sprzedać faktowi . oj chyba już wystawił do kupna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
Motory jak i samochody... istnieje takie samo prawdopodobieństwo wypadku... niektórzy jeżdżą bez głowy, ale to nie znaczy że motorów nie powinno być. ~anty-motor~ wsiadł byś na motor przejechał kilka kilka metrów i poczuł byś co to jest MOTOR... jaka przyjemność płynie z jazdy nim! I nie mówcie że nie powinno być motorów, bo tak samo dla motorów nie musi być samochodów. P.S. Zobaczcie ile w tygodniu jest wypadków samochodowych a ile motoryzacyjnych! Więcej jest samochodowych ale taka różnica, żę jak już dojdzie do poważniejszego wypadku przy dużej prędkości motorem... jest koniec... taka różnica, moi drodzy! Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie zasiedli nigdy na motorze! Tylko wożą dup*** samochodami... Do motoru trzeba mieć głowę! Kask spocznie na twoim grobie!
czegoś nie rozumiem, jestem tym "wożącym dupę samochodem" ale dla mnie samochód to środek służący do przemieszczania się z domu do pracy bądź też z domu do sklepu a wytłumacz mi o co chodzi z motocyklem... jeśli jedżą dla przyjemności no to chyba nie można swojej przyjemności przedkłada nad czyjeś obowiązki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego KRETYNA MNIEJ!!!!!!!!!! dobrze,że kierowcy opla nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
widziałem wypadek, odmówmy Różaniec albo Koronkę do Bożego Miłosierdzia, tylko w ten sposób bardzo możemy pomóc temu człowiekowi.
ALe z ciebie pajac... pomodl sie za deb***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak się wyrażają, bo ten motocyklista mógł wyjechać każdemu z nas. I może nie mielibyśmy tyle szczęścia, co kierowca tego opla. To wtedy każdy z nas mógłby zostawić osamotnioną rodzinę. Jak byś się czuła, jakby komuś Tobie bliskiemu taki motocyklista wyjechał i spowodował jego śmierć?
- ja wiem jak się czułam kiedy raptem za przejściem dla pieszych, po którym szłam, kierowca zaczął szybko cofać, bo doszedł do wniosku, że minął uliczkę, w którą chciał skręcić i odleciałam w jednej sekundzie. Wiem co czułam, gdy nie mogłam się podnieć, a widziałam ciągle cofający samochód. Wiem też co czuję, kiedy na trzeciego naprzeciwko mnie jakiś nawiedzony kierowca wyprzedza auto. Uczucie jest zawsze identyczne, gdy to robi kierowca samochodu i kierowca motocykla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glen napisał:
I jednego śmiecia mniej. Oby tak dalej. Im więcej ich zginie tym bezpieczniej będzie na drogach!
Mam nadzieje że kiedyś twój chłopak tak zginie to zrozumiesz co piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e małolactwo z ADHD, dupy nie motocykliści, szkoda tego z Opla samego Opla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
Do motoru trzeba mieć głowę!
tak, najlepiej przy sobie, podczas jazdy; a w tej głowie jeszcze mózg wykazujący jakiekolwiek objawy "perystaltyki" ; zapraszam o 22.00 na al. Jana Pawła w L-nie, posłuchasz jak bezmyślni motocyklisci urządzają sobie wyscigi, silniki ryczą, nie da się spać przy owartym oknie; jak się który zabije , to zrobię tylko "upssss", nie szkoda mi tych deb***i szalejących , bo oni wszystko i wszytskich mają w du**pie, muszą sobie poszaleć- o tej porze to jeszcze ludzie przez jezdnię po pasach przechodzą; oby nikimu postronnemu nic się nie stało... chcecie się ścigać, to wypier***dalać poza miasto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
chcecie się ścigać, to wypier***dalać poza miasto..
Alez to sie stalo poza miastem wlasnie. Jak dla mnie to ze wsi tez wy...lac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pmwd napisał:
Alez to sie stalo poza miastem wlasnie. Jak dla mnie to ze wsi tez wy...lac.
ja kazałam wypier**lać tym, co się ścigają na al. JP., bo mieszkam w okolicy i ten ryk silników jest koszmarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
Mam nadzieje że kiedyś twój chłopak tak zginie to zrozumiesz co piszesz...
jak ci kiedyś jakiś ***** na motocyklu wjedzie na czołówkę i zabije ci kogoś z rodziny to zrozumiesz co piszą inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...