Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja napisał:
ja kazałam wypier**lać tym, co się ścigają na al. JP., bo mieszkam w okolicy i ten ryk silników jest koszmarny
szkoda ze policja ma to w d*** bo powinni tam się przejechać, daleko nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w spokoju i pomyka po niebiańskich drogach . WSPÓŁCZUCIE DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal Was anty motocykliści, zawistni, czekający na naszą śmierć niczym dobrą zabawę, Ja rozumiem że macie małe ptaszki, brzydkie opasłe żony którym nie potraficie dogodzić, prawdziwi twardziele co to na widok 14 letniego dresa o mało co nie popuszczacie w spodenki, co to wreszcie nędzne robaki co w życiu nie potrafią zarobić pieniędzy a wasz szef co dzień was traktuje jak najgorsze fajtłapy, i tu jednego nie rozumie? dlaczego Was tak podniecają motocykliści? przy każdym wypadku produkujecie się na forum, wylewacie swoje pretensje, jaki macie w tym interes oprócz waszego małego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maras napisał:
ch*** Z CIEBIE I TYLE
Kolejnego chuja mniej na drodze . . . dobrze ze sie tak skonczylo ze sam poszedl do piachu a nie jakies niewinne dziecko, czy inny człowiek. Jebać was deb***e na motorach, powybijajcie sie wszyscy i bedzie spokoj, a ile organów bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wypowiadają się przy takich artykułach same dzieci neostrady. Dzieciaki co wy wogóle wiecie o jeździe na motocyklu (nie wiem co to jest motor).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie napisał:
Kolejnego chuja mniej na drodze . . . dobrze ze sie tak skonczylo ze sam poszedl do piachu a nie jakies niewinne dziecko, czy inny człowiek. Jebać was deb***e na motorach, powybijajcie sie wszyscy i bedzie spokoj, a ile organów bedzie!
zamknij D U P E idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy p e d a l y wogóle wiecie o czym piszecie? jakie motory? motory to macie w tych nędznych puszkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znowu jakis piepszony puszkarz w lusterko się nie spojrzał!Jebac puszkarzy. Ziomal szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna! I znów zrobiło się odrobinkę bezpieczniej na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
Motory jak i samochody... istnieje takie samo prawdopodobieństwo wypadku... niektórzy jeżdżą bez głowy, ale to nie znaczy że motorów nie powinno być. ~anty-motor~ wsiadł byś na motor przejechał kilka kilka metrów i poczuł byś co to jest MOTOR... jaka przyjemność płynie z jazdy nim! I nie mówcie że nie powinno być motorów, bo tak samo dla motorów nie musi być samochodów. P.S. Zobaczcie ile w tygodniu jest wypadków samochodowych a ile motoryzacyjnych! Więcej jest samochodowych ale taka różnica, żę jak już dojdzie do poważniejszego wypadku przy dużej prędkości motorem... jest koniec... taka różnica, moi drodzy! Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie zasiedli nigdy na motorze! Tylko wożą dup*** samochodami... Do motoru trzeba mieć głowę! Kask spocznie na twoim grobie!
Wspaniała wypowiedź na poziomie gimnazjalisty Masz jeszcze jakieś inne złote myśli..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślał,że pofrunie z duszą i ciałem a tu tylko dusza pofrunęła a ciało rodzicom do opłakiwania pozostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna się przyjrzeć tym degenaratom społeczeństwa którzy tak wypowiadają się o motocyklistach!!! Jeżeli mają prawa jazdy, cofnąć i skierować na badania psychologiczno-psychiatryczne. Pamiętajcie za IP się nie schowacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 napisał:
Policja powinna się przyjrzeć tym degenaratom społeczeństwa którzy tak wypowiadają się o motocyklistach!!!Jeżeli mają prawa jazdy, cofnąć i skierować na badania psychologiczno-psychiatryczne.Pamiętajcie za IP się nie schowacie.
o czym ty degeneracie piszesz? Sadzisz ze Policja ma łapać ludzi, krytykujących bezmózgów na motorach? Mysle, że Policja to powinno się zając Wami tępę buraki, jesteście po tirowcach drugimi mordercami na polskich drogach! Dosiądziecie jakąś kupę żelazstwa a potem kozaczycie na drogach! Dobrze że w tym wypadku zginął tylko ten degenerat, a nie ktoś po stronny! A co jakby los zadecydował innaczej i autem jechała by cała 4-osobowa rodzina, i auto by dachowalo i w drzewo? Wtedy tez byś bronił tek sku***ela na motorze? jak nie potrafi jechać tylko wyprzedza to takie sa tego skutki. Pozamykać was pseudo uzytkownicy drog! Siejecie tylko grozę na drogach. . . popisówki na dwóch kółkach, taki las spotka was wszystkich. Wiec zamknij ryj ze swoim IP itp, tylko zacznij myslec, ze po drogach jeżdza normalni ludzie, pracujaacy, majacy rodzine itp. A jak Tobie nie szkoda zycia i popisujesz sie na tym je***ym motorze to wypier***aj na tor wyscigowy buraku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak ci kiedyś jakiś ***** na motocyklu wjedzie na czołówkę i zabije ci kogoś z rodziny to zrozumiesz co piszą inni
tak samo można napisać o gościach i kobietach w samochodzie... ale to nieznaczy że możemy kogoś nazywać "śmieciem" czy coś podobnego, a jeśli się zdarzy tak że ktoś zginie w wypadku np. z mojej rodziny to taka była wola Boża i czy nam się to podoba czy nie możemy tylko to akceptować... Nie zbadane są wyroki Boskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
(...)~anty-motor~ wsiadł byś na motor przejechał kilka kilka metrów i poczuł byś co to jest MOTOR... jaka przyjemność płynie z jazdy nim! I nie mówcie że nie powinno być motorów, bo tak samo dla motorów nie musi być samochodów.(...)
na tej samej zasadzie można powiedzieć "weź działkę hery albo dwie, a już nigdy złego słowa nie powiesz o narkotykach". Twardy, motocyklistów powinny obowiązywać przepisy ruchu drogowego tak samo jak wszystkich innych użytkowników dróg. i nie p****ol głupot, że skoro furiat na dwóch kółkach czuje potrzebę poszaleć slalomem między samochodami, reszta na szosie musi pogodzić się z ryzykiem śmierci z powodu jego uzależnienia od szybkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateo napisał:
czegoś nie rozumiem, jestem tym "wożącym dupę samochodem" ale dla mnie samochód to środek służący do przemieszczania się z domu do pracy bądź też z domu do sklepu a wytłumacz mi o co chodzi z motocyklem... jeśli jedżą dla przyjemności no to chyba nie można swojej przyjemności przedkłada nad czyjeś obowiązki
O to chodzi że jak nie zasiadłeś nigdy za kierownicą motoru, to się nie wypowiadaj. Nie można ludzi określać "motorów powinno nie być" lub złośliwe komentarze tego pokroju. Jak nie doświadczyłeś to nie wiesz o co chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie tu kilka bezmyślnych akcji motorowych:) 1. Próba wymuszenia pierwszeństwa na ciężarówce (nieudana) http://www.nothingtoxic.com/media/1279769215/Huge_Truck_Plows_Into_Motorcycle_During_News_Report_Taping 2. Motocyklista myślał, że zdąży przejechać przed maską blaszaka. Kierowca blaszaka nie zdążył zahamować: http://www.nothingtoxic.com/media/1278556191/Motorcycle_Slams_Into_Car_Waiting_To_Turn_At_Intersection 3. Czołóweczka z samochodzikiem z naprzeciwka: http://www.nothingtoxic.com/media/1274834246/Speeding_Motorcycle_Slams_Into_Car_Spiking_Biker_Onto_The_Road
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewawgórę napisał:
Pewnie znowu jakis piepszony puszkarz w lusterko się nie spojrzał!Jebac puszkarzy. Ziomal szacun.
To sie popisales. Co maja lusterka do tego jak jakis przyglup wyjezdza na czolowke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
O to chodzi że jak nie zasiadłeś nigdy za kierownicą motoru, to się nie wypowiadaj. Nie można ludzi określać "motorów powinno nie być" lub złośliwe komentarze tego pokroju. Jak nie doświadczyłeś to nie wiesz o co chodzi!
ja zasiadlem i uwazam ze motocykle sa dla ludzi MĄDRYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie. Rozklejajcie te beznadziejne naklejki, ale jak widzicie przed waszą głupotą nasze patrzenie w lusterka was nie ochroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...