Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barbara Nowacka jedynką Twojego Ruchu w Lublinie. Pełna lista SLD

Utworzony przez WyborywLublinie, 3 lutego 2014 o 09:14
O tych kandydaturach pisałem już kilka dni temu. A dziś odkrywam kolejną jedynkę. Zapraszam: http://wyborywlublinie.wordpress.com/  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co ci kandydaci mają do zaoferowania?? Zwykłe miernoty polityczne...
0
Czas SLD już minął!
0
żenada, szkoda słów na te propozycje...że ma na nazwisko Nowacka to już pretenduje....
0
Rece mi opadaja. Jesli Glowinski z Bialej Podlaskiej to ten Glowinski to juz chyba calkiem postradal zmysly. Nie zrobil akriery jako dyrektor szpitala, marny z niego chirurg a teraz komuszek pelna para. Niepotrzebnie sie kompromituje.
0
Wszelkiej masci komunistow czas juz sie skonczyl, ilez mozna...  Moje poparcie w lublinie ma Ruch Narodowy !
0
Nie głosuję ani na komunę ani na Cyrk Palikota. Głosuję na RUCH NARODOWY!
0
Nowe pokolenie zdradliwego lewactwa myślę że znajdą godne miejsce w pobliżu śmietnika
0
Widać w Lublinie nie ma żadnego przyzwoitego lewicowca ,same kanalie
0
Ehhh znowu te same gęby!!! Będę głosował tylko na młodych i nieznanych!
0
I tym sposobem ani jednego głosu na  listę Palikota.Ten pan już raz nam wcisnął Kolarską z Krakowa.Po pierwsze ,że są to nieudacznice ,a po wtóre jest to kompromitacja  mieszkańców Lubelszczyzny aby z niewiadomych przyczyn ich reprezentantką była spadochroniarka.To jest wręcz ubliżające,cały ten ruch powinien się od nas wynieść,bo to towarzystwo przynosi nam wstyd!
0
Wszelkiej masci komunistow czas juz sie skonczyl, ilez mozna...  Moje poparcie w lublinie ma Ruch Narodowy !
ja także jak najbardziej patriotycznie ruchanie narodowe popieram!
0
SLD i Tfój róh a kogo one obchodzą?   JEDYNĄ NADZIEJĄ DLA POLSKI JEST RUCH NARODOWY
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: