Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo ślisko na drogach. Zderzenie 5 samochodów na obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 10:10 Powrót do artykułu
A co na to PiS??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 5 a 9 samochodów brało udział w karambolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry, taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na obwodnicy ,a na drodze krajowej S12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się blacharze cieszą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na drodze krajowej, tylko na ekspresowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich kierowców za***ył nagły atak zimy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze się ślizgo a nie ślisko, nieuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie. dosłownie szklanka podwalna Kopernika bardzo ni bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następuje produkcja kierowców którzy siadają do samochodu z abs asr itd i jadą na krechę bez kierunkowskazów i oleju w .....głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje na chodnikach to tragedia!! Szklanka na całego. Próbowałem wyjść z domu, ale się nie dało iść. Zawróciłem do domu. Ostrzegam jeżeli ktoś nie ma potrzeby wychodzić z domu to niech siedzi przed tv. Tak samo z kierowcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie jeździ wy pi erdzianym gratem po dziadku z wermachtu. Ja mam nówke z salonu, wszystkie systemy działają i poslizg jest praktycznie niemozliwy. Jak się depnie chamulec, to samochód staje w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie musi wyjeżdżać niech pozostanie w domu. Ulice i drogi jak tafla lodu. Nie można utrzymać się na nogach, jazda to koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robią na dyżurach służby drogowe wójtów burmistrzów prezydentów starostów marszałka.Mieszkam przy ruchliwej drogi powiatowej i jest szklanka do tej pory starosta chełmski nie wysłał sprzętu a jest prawie 12.Dzwoniłem kilka razy tel nie odpowiadają.Pewnie starosta wczoraj gdzieś bawił się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Lublin podawało że taka sytuacja ma potrwać do jutra do południa. Lepiej z domu nie wychodzić bo wyprawa po piwo do sklepu może się skończyć wypadkiem To jest tragedia co się porobiło. Zastanawiam się czy nie wziąć jutro urlopu na żądanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armi krajowej nie krzyżuje się z ul. Roztocze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI TYPU S SĄ DLA MOBILI NIE DLA WIEŚNIAKÓW DEBILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak to jest jak sie jeździ wy pi erdzianym gratem po dziadku z wermachtu. Ja mam nówke z salonu, wszystkie systemy działają i poslizg jest praktycznie niemozliwy. Jak się depnie chamulec, to samochód staje w miejscu.
Tylko samochód ci staje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numery rejstracyjne mówią wszystko: LC, LHR. Mistrzowie z wiosek k urwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu przestać puszczać bąki pod pierzyną i wyjdz na dwór. Jak jebn...esz łbem o kostke to może myślenie powróci i zamiast nr tablic zobaczysz lód na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...