Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo ślisko na drogach. Zderzenie 5 samochodów na obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 10:10 Powrót do artykułu
gddkia podpisała umowy które nie są egzekwowane, firmy zajmujące się odśnieżaniem biorą kasę   czy pada śnieg czy nie (dotyczy tylko drogi S 12), odśnieża to mniej kasy zostanie, nie odśnieża zostaje więcej, wiec po co odśnieżać, z umów tych wynika jasno w jakim czasie mają doprowadzić drogę do odpowiedniego standardu, do dnia dzisiejszego na węzłach – łącznikach do S jest śnieg i lód. Po prostu gddkia nie egzekwuje odpowiednio podpisanych umów  jest monitoring, GPS, służby monitorujące, i nic z tego nie wynika powinni obciążać karami firmy które się zajmują i może było by o wiele lepiej. Dla osób poszkodowanych proponował bym poprosić o wgląd do umów pomiędzy gddkia a wykonawcami (umowy muszą udostępnić) i starać się  wyegzekwować odszkodowanie i pokrycie strat materialnych i moralnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj jechałam z dzieckiem i mijalam ten wypadek , a jeżeli chodzi o nawierzchnię to było strasznie jechałam z 60 km/h ponieważ wogle nie bylo chamowania....a samochody które mnie mijały odpowiedzialności jechały ponad 100 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Panią. Chciałabym się z Panią pilnie skontaktować w sprawie wypadku jolanta.bielewska@o2.pl Ważna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie macie pojecie o jezdzie jak widac na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie informacji z ubiegłego roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam DLACZEGO BEZROBOTNI NIE PRACUJĄ _ za co biorą kasę - NIECH ODŚNIEŻAJĄ, PORZĄDKUJĄ, PRACUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...