Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za głupota: Nieważne jaką ma się grupę krwi wystarczy napisać, że to dla Bartka. Czy to znaczy, że Bartek ma dowolną grupę krwi?!?!?!?! A kierowcy taxi krew nie jest potrzebna? Dlaczego piszecie tylko o Bartku?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest ten Bartek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żadna głupota tylko tak to działa jeżeli ktoś odda grupę powiedzmy a a on potrzebuje b to zostanie wymieniona na taka jaka on potrzebuje jak ktoś odda jego krew w pierwszej kolejności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek to pasażer taksówki. W  woj. lubelskim i nie tylko brakuje krwii niezbędnej do wykonywania operacji oraz ratowania życia- stąd ten apel.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żadna głupota tylko tak to działa jeżeli ktoś odda grupę powiedzmy a a on potrzebuje b to zostanie wymieniona na taka jaka on potrzebuje jak ktoś odda jego krew w pierwszej kolejności
  z tego co widać to mają takie procedury, że wymieniają, ale jak można wymieniać, przecież ta krew którą posiadają to jest krew oddawana za darmo i oni bez żadnego ale winni ją dawać na bieżąco tym co sie należy, nikt nikomu łaski nie robi jak poda,nie dość, że pierdzielony rząd limituje leczenie a sami leczą się bez kolejek i limitów, to jeszcze wpieprza się w to co ludzie dali darmo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek to pasażer taksówki. W  woj. lubelskim i nie tylko brakuje krwii niezbędnej do wykonywania operacji oraz ratowania życia- stąd ten apel.
  należy podjechać ambulansem pod wiejską w warszawie  i tam od nich pobrać, jak głupio rządzą to niech przynajmniej w ten sposób pomogą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość taksówkarzy to skretyniałe barany, w piątek jeden z nich jadąc na czerwonym o mały włos mnie nie zabił! Wydaje im się, że skoro siedzą cały dzień w samochodzie to wiedzą wszystko lepiej a możę mają jakieś inny kodeks drogowy? To buractwo powinno być szczególnie tępione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło do tego, że darmowa służba zdrowia to fikcja! Mój ojciec miał mieć przetaczaną krew i trzeba było oddać jej więcej niż było to konieczne i jeszcze dać komu trzeba żeby łaskawcy operację wykonali. Wszelkie badania dostępne są prywatnie, bo te z NFZ’ta są długie kolejki, tylko nie każdy chory się doczeka! Poza tym jak można ustalać limity na leczenie!!! Co za kretyn to wymyślił? Ludzie z tym trzeba zrobić porządek! Jakaś pani z ministerstwa na komputerku policzy ile osób możemy wyleczyć a reszta niech zdycha albo kombinuje...? A za co ja te p... składki płacę? To ja wolę wykupić ubezpieczenie i prywatnie się leczyć zamiast tą mafie urzymywać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy podjechać ambulansem pod wiejską w warszawie  i tam od nich pobrać, jak głupio rządzą to niech przynajmniej w ten sposób pomogą
racja w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tyle pieniedzy co proama ukradla ludziom pieniedzy z tytulu zanizonych odszkodowan to kupiliby chlopakowi 1000 cystern krwi !!! Ale jak widac najlepiej brac za darmo !!! Wracaj do zdrowia Bartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość taksówkarzy to skretyniałe barany, w piątek jeden z nich jadąc na czerwonym o mały włos mnie nie zabił! Wydaje im się, że skoro siedzą cały dzień w samochodzie to wiedzą wszystko lepiej a możę mają jakieś inny kodeks drogowy? To buractwo powinno być szczególnie tępione!
Większość Tomków to skretyniałe barany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tyle pieniedzy co proama ukradla ludziom pieniedzy z tytulu zanizonych odszkodowan to kupiliby chlopakowi 1000 cystern krwi !!! Ale jak widac najlepiej brac za darmo !!! Wracaj do zdrowia Bartek.
Krwii ani życia nie da się kupić, zastanów sie zanim jeszcze coś głupiego powiesz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja oddaje krew od jakiegoś czasu i dziwi mnie fragment o tym że wszystko jedno jaka grupa krwi...czy pacjent nie powinien otrzymać swojej grupy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło do tego, że darmowa służba zdrowia to fikcja! Mój ojciec miał mieć przetaczaną krew i trzeba było oddać jej więcej niż było to konieczne i jeszcze dać komu trzeba żeby łaskawcy operację wykonali. Wszelkie badania dostępne są prywatnie, bo te z NFZ’ta są długie kolejki, tylko nie każdy chory się doczeka! Poza tym jak można ustalać limity na leczenie!!! Co za kretyn to wymyślił? Ludzie z tym trzeba zrobić porządek! Jakaś pani z ministerstwa na komputerku policzy ile osób możemy wyleczyć a reszta niech zdycha albo kombinuje...? A za co ja te p... składki płacę? To ja wolę wykupić ubezpieczenie i prywatnie się leczyć zamiast tą mafie urzymywać.
Naprawdę jesteś tak głupi, że tego nie rozumiesz??? Krew nie bierze się znikąd, ani też lekarze sami jej dla pacjentów nie oddadzą. Nakłania się rodziny potrzebujących, aby oddały krew dla swojego chorego, ale niekoniecznie ich chory dostanie tę konkretna krew, to już zauważyłeś... Ale tę krew dostanie inny potrzebujący, a krew oddana przez jeszcze innych zostanie podana Tobie. Czy to jest takie trudne do zrozumienia??? Naprawdę nie można tego wykombinować w "inteligentnej" głowie? Twoje myślenie "mnie się należy, ja natomiast nic nie muszę" naprawdę "godne podziwu" :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja oddaje krew od jakiegoś czasu i dziwi mnie fragment o tym że wszystko jedno jaka grupa krwi...czy pacjent nie powinien otrzymać swojej grupy? 
Mądry Ty jesteś??? Oczywiście, że pacjent MUSI otrzymać swoją grupę! Ale 1. wśród oddających może być ta pożądana grupa... 2. Oddana krew otrzyma kto inny, za to ten chory otrzyma krew oddaną dla innego chorego...  Boże mój, naprawdę jesteś tak głupi, że tego nie rozumiesz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krwii ani życia nie da się kupić, zastanów sie zanim jeszcze coś głupiego powiesz.....
A skąd byś ty mądralo tę krew kupił??? Naprawdę twój umysł nie jest w stanie pojąć, że krew dla ludzi zawsze pochodzi od innego człowieka i obojętnie czy chcesz ją kupić czy otrzymać za darmo, musi być najpierw oddana przez innego człowieka. Po prostu wierzyć się nie chce, że są ludzie tak durni jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy podjechać ambulansem pod wiejską w warszawie  i tam od nich pobrać, jak głupio rządzą to niech przynajmniej w ten sposób pomogą
To podjedź debilu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę jesteś tak głupi, że tego nie rozumiesz??? Krew nie bierze się znikąd, ani też lekarze sami jej dla pacjentów nie oddadzą. Nakłania się rodziny potrzebujących, aby oddały krew dla swojego chorego, ale niekoniecznie ich chory dostanie tę konkretna krew, to już zauważyłeś... Ale tę krew dostanie inny potrzebujący, a krew oddana przez jeszcze innych zostanie podana Tobie. Czy to jest takie trudne do zrozumienia??? Naprawdę nie można tego wykombinować w "inteligentnej" głowie? Twoje myślenie "mnie się należy, ja natomiast nic nie muszę" naprawdę "godne podziwu" :(
  popieram autora topiku, też uważam, że mnie się należy bo 35 lat płacę składki, a że ludzie oddają za darmo krew to chwała im, mój syn też oddaje, ale tak nie powinno być, tych ...... na górze stać za nasze pieniądze żreć, pić to niech płacą za oddanie krwi, wtedy nie będzie żebractwa, ludzie dla pieniędzy przy tak dużej biedzie w naszym kraju więcej by oddali krwi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego jeszcze tuskowej sukienki kupują za nasze pieniądze, bo ona nie raczy tyłka ruszyć i pójść do pracy tak jak inne kobiety, nie ma w czym jechać to po cholerę jeździ, ona tam potrzebna jak dziura w moście 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po pierwsze jk ktoś odda grupę krwi A a bartek ma B to dostanie ktoś inny tą A i uratuje ona życie komuś innemu!!! nie wazne kim jest Bartek wazne że mu pomagacie a czy on jest śmieciązem czy papieżem to chyba żadna rożnica? jest czlowiekiem potzrebującym pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...