Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie po pierwsze jk ktoś odda grupę krwi A a bartek ma B to dostanie ktoś inny tą A i uratuje ona życie komuś innemu!!! nie wazne kim jest Bartek wazne że mu pomagacie a czy on jest śmieciązem czy papieżem to chyba żadna rożnica? jest czlowiekiem potzrebującym pomocy
  masz rację, tylko że ludzie już są zdesperowani tym, że rząd przepija i przejada itp. nasze pieniądze a jak trzeba naprawdę potrzebującym chorym pomagać to najlepiej niech ludzie pomogą w imię dobrej woli. Życzę jak najszybszego powrotu Bartka do zdrowia pomimo tego, że państwo umywa ręce w tej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło do tego, że darmowa służba zdrowia to fikcja! Mój ojciec miał mieć przetaczaną krew i trzeba było oddać jej więcej niż było to konieczne i jeszcze dać komu trzeba żeby łaskawcy operację wykonali. Wszelkie badania dostępne są prywatnie, bo te z NFZ’ta są długie kolejki, tylko nie każdy chory się doczeka! Poza tym jak można ustalać limity na leczenie!!! Co za kretyn to wymyślił? Ludzie z tym trzeba zrobić porządek! Jakaś pani z ministerstwa na komputerku policzy ile osób możemy wyleczyć a reszta niech zdycha albo kombinuje...? A za co ja te p... składki płacę? To ja wolę wykupić ubezpieczenie i prywatnie się leczyć zamiast tą mafie urzymywać.
Nie chrzań głupot, nikt nie uzależnia podawania krwi podczas operacji od tego, czy rodzina (lub znajomi) oddała krew i ile. Nikt Ci nie zabrania leczyć się prywatnie. Popatrz na wysokość swoich składek i policz (tylko uczciwie) ile wykorzystałeś. Łyso?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chrzań głupot, nikt nie uzależnia podawania krwi podczas operacji od tego, czy rodzina (lub znajomi) oddała krew i ile. Nikt Ci nie zabrania leczyć się prywatnie. Popatrz na wysokość swoich składek i policz (tylko uczciwie) ile wykorzystałeś. Łyso?
nie wiedziałem że pracownicy NFZu udzielają się tutaj na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...