Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepszy prezydent:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze jedną...? A co tam...! Nie stać nas...? Przecież jesteśmy bogatym społeczeństwem, mamy pływalnie których mogą nam pozazdrościć bogate kraje europejskie...! Czy stadion, pływalnie to najważniejsze inwestycje dla Lublin...? Chociaż lepsze niż nowe "domy parafialne, kościoły i pomniki... które prawdopodobnie już niebawem zaczną powstawać za publiczne pieniądze... jak grzyby po deszczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Bardzo mądra decyzja. Zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary. Dostęp do pływalni jest naprawdę duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram jedyny prawowity Facet który potrafi zarządzać odkąd jest naszym prezydentem Miasta można śmiało powiedzieć lublin wygląda , wygląda i staję się miastem o którym nie można powiedzieć , że jest syf , że nie ma tu perspektyw bytu . znajomi którzy wyjechali po kliku latach po powrocie mówią stary ale tu się zmieniło . Ja pytam jak zmieniło ? On do mnie pięknie i miło byłoby tu spowrotem mieszkać .. kto kiedys pamięta jak wygldalo nasze miast ten wie jak było zle . Co do inwestycji baseny to nie wszystko i zgadzam się są ważniejsze i nawet bardzo pilne projekty . Panie Prezydencie zmieniaj Moje miasto dokładnie tak jak Pan uważa bo jest pan dobrym człowiekiem który widzi potrzeby , potrzeby ludzi a nie co poniektórzy potrzeby swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest może wymieniana jakaś lokalizacja szkoły na ponikwodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie , więcej kwiatków na ulicach . Dlaczego tylko ul. Lubartowska została tak wyróżniona . My też , mieszkańcy ul. Kunickiego , chcemy mieć w zimie kwiatki na ulicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się "wygrywa wybory". Dzielnica Tatary i Dziesiąta pamięta dokładnie mobilizację i głosy oddawane na "obiecaczy", którzy powinni byli mieć świadomość, że jest to kiełbasa wyborcza bez pokrycia w budżecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Rozsądną decyzja. Tak jak mie jestem za PO tak za Żukiem głosowałem i będę głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basenów i tak już jest sporo. Szkoły są najważniejsze. Dobra decyzja Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie , więcej kwiatków na ulicach . Dlaczego tylko ul. Lubartowska została tak wyróżniona . My też , mieszkańcy ul. Kunickiego , chcemy mieć w zimie kwiatki na ulicy .
przecież będą następne ulice przyozdobione. Lubartowska jest pierwsza ale nie ostatnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DW napisaliście że beda zwalniać nauczycieli. Po co ta szkoła? Żuk to jak cos wymyśli ...... to jak radziecki naukowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DW napisaliście że beda zwalniać nauczycieli. Po co ta szkoła? Żuk to jak cos wymyśli ...... to jak radziecki naukowiec.
co za głupoty straszne piszesz akurat te dwie szkoły są potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = zdrowy rozsądek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za głupoty straszne piszesz akurat te dwie szkoły są potrzebne
szkół w Lublinie pod dostatkiem zresztą jest niz demograficzny, dwa czy trzy kilometry do szkoły to chyba nie jest duza odległość-Czuby i Ponikwoda o ile się nie myle to dzielnice miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim dostatkiem? Wiesz co się dzieje na Ponikwodzie?tam lekcje trwają do wieczora taki ścisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla prezydenta za jedyną i słuszną decyzję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim rodzinnym mieście powstał taki basen, a ja nic o tym nie wiem! Jak tylko odwiedzę rodzinne miasto to zajrzę na stówę:D Ciekawy jestem tylko czy Prezesem WOSiRu wciąż jest p. Z.Hołysz?! Bo jak tak to może basen zostanie sprzedany jak lodowiska! :D które p. Z.Hołysz za zgodą rady miasta sprzedał za grosze! (przekonał rade, że to szrot!) zacytuję pamiętne słowa Prezesa :D „Chłam, będę się cieszył, jeśli ktoś osirzew ogóle je kupi” sprzedano za 650 tys zł (wartość zakupu 3,4 mln zł) a Pan pewnie ma się nadal dobrze w WOSiRze i pobiera ładną pensję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisiu ma sie dobrze i czeka na emeryture w Mosirze. Stare lodowisko przydaloby sie pod Arena bo na nowy obiekt w sezonie ciezko sie dostac! Panie K.Zuk brawo za decyzje z basenami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe szkoły ok! Mam nadzieje ze za nowym budynkiem pojdzie tez nowa jakosc ksztalcenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest lodowisko które kupił Pruszkowski za 8 mln. złotych ? W którym magazynie ? Niech nam odpowie, przecież lodowisko zakupił z pieniędzy pochodzących z budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...