Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ot, polaczkowate myślenie... Najlepiej niczego nie zmieniać, bo każdy to hochsztapler i złodziej, i do "wyłudzeń" może dojść... Jeśli już, to czy tak trudno wprowadzić jakąś formę komunikacji między specjalistami a lekarzem rodzinnym, ewentualnie żeby nie komplikować sytuacji prawo do wypisywania recept na darmowe leki przyznać też specjalistom, u których pacjenci na konkretną chorobę się leczą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Leki dla starszych osób powinny być za darmo. Nie po to człowiek taki starszy człowiek tyrał całe życie, aby mieć gówno, nie emeryturę, i jeszcze z tego leki kupować... Co zostaje na życie? Lekarz nigdy nie zazna takiej biedy więc niech stuli gębę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wprowadzić system jak w UK. Wszelkie informacje o jakimkolwiek kontakcie z innym lekarzem, o rozpoznaniu, leczeniu itp. obowiązkowo spływają do lekarza rodzinnego i ma on w komputerze pełną wiedzę o pacjencie. I nie będzie rozterek że ktoś przyjdzie i naopowiada że leczy się na to i na tamto, potrzebuje leków takich i takich, a lekarz patrząc głęboko w oczy będzie musiał zgadywać czy to prawda, czy nie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znając życie lista darmowych leków zostanie tak sporządzona żeby budżet państwa za bardzo na tym nie stracił... Naprawdę drogie leki pozostaną płatne tak jak są, a dla zamydlenia oczu zrobi się darmowymi takie, które i tak wiele nie kosztują. Najważniejsze że będzie można odtrąbić sukces jak to obietnica wyborcza została zrealizowana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
leki będą przysłygiwać tym, którzy głosowali na partię kurdupla, po okazaniu zaświadczenia od proboszcza o złozeniu datków na tacę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a wyjdzie jak z 500 zł na KAŻDE dziecko. Teraz mówią że na drugie ale też pod wieloma warunkami. Dziadkom powiedzą że dostanie darmowe leki co drugi dziadek w rodzinie jak ma mniej niż 800 zł brutto i nie korzysta z innych świadczeń. ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE co dużo obiecują aby dorwać się do koryta - to symbol naszej polityki od lewa do prawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pytam - dlaczego renty i emerytury są opodatkowane??? ZŁODZIEJSKIE państwo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby tak na liście darmowych leków dla 75-latków znalazła się wiagra / dziadek Antoni z Rejowca - 81 lat /.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Wciąż nie wiadomo, które leki konkretnie obejmie przygotowywany w Ministerstwie Zdrowia projekt ustawy i czy na zmianie przepisów skorzystają wszyscy seniorzy. (...) Jak informuje ministerstwo, trwa analiza zgłoszonych uwag. Ustawa ma wejść w życie w drugiej połowie roku." .... więc przez kolejne pół roku nie ma się czym podniecać, bo jeszcze nic nie jest ustalone ani przyklepane.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych bit.ly/1V80fUd
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: