Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
U lalala . Nie udał się kolejny wałek w Ratuszu ? A ciekawe , ile ich przeszło ?
Raczej nic, bo nie bylo takiej potrzeby jak za rzadow pisu na tym stolku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żuk i spolka to dobrzy kombinatorzy.Może niech się wypowie quest na temat co robią z przetargami na wywóz śmieci?!?!?Jest PiS to będzie jakas sprawiedliwość w koncu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miasto do pioruna.Miasto,to też ja,który żadnego prawa nie złamałem.Proszę mnie nie obrażać.Proszę uściślić kto postąpił wbrew prawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze poruszyć temat pekajacych scian na wższych pietrach w budynku urzędu znajdujacego sie po przeciwleglej stronie ulicy spowodowanego pracami przy nowo powstajacym biurowcu. Bo jakos o tym sie milczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet zapytam wprost. Miałeś w rękach umowę miasta z deweloperem albo chociaż jej kopię? Twoje wypociny są żałosne i jak zwykle próbujesz grać mędrca, który wszędzie był i wszystko wie. Jesteś PiS-owskim pieniaczem, który zazwyczaj zabiera głos w sprawach o których nie ma zielonego pojęcia, nic więcej. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie miał w ręku. Jego żywiołem są insynuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem w ręku umowę Miasta z developerem-to istne curiosum prawne!Żuk powinien odejść sam-mleko się już wylało,umowa będzie prawdo podobnie unieważniona-to koniec rządów ekipy Pan Ż. w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawać 70 milonów zaa 10 -letni wynajem to jest istne marnotrawienie naszych pieniędzy. Miasto powinno na tym placu zbudować nowy budynek na UW a nie .... sprzedali działkę i jeszcze chcą developerowi nabijać kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...