Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Beatko co nas nie zabije to nas wzmocni jestesmy z Pania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie zapytaliście jeszcze o janów, sędziów trybunału konstytucyjnego i awanturę z kukizem? przeżyłem komunę, ale nie wiedzieć co pani Beata myśli o ww. kwestiach to uczucie nawet gorsze niż smutek po inwazji czerwonych. to jakbym nie wiedział gdzie mi żona nocuje. żądam zadania tych pytań w trybie dostępu do informacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował pani nie mieszać się w politykę bo tylko straci na tym. Ja przeżyłem PO i też jakoś żyję. "Jej zdaniem kobiety powinny same decydować o swoim życiu i mieć wolność wyboru." - co ona bredzi? To nie jest decyzja o sobie czyli eutanazja tylko decydowanie o życiu i śmierci dziecka nienarodzonego a nie o swoim życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle beata ze twoj chlop Cie za malo lał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a twój za dużo, więc na mózg ci się rzuciło, stąd ten bełkot u ciebie. Wiem, wiem... jesteś facetem, ale co to za facet, co z drugim facetem...? :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej biletowanych występów, tym radykalniejsze stają się niektóre "gwiazdy". Gdyby babcia i mama podzielały poglądy p. Beaty, to kto wie czy mielibyśmy w ogóle czytać jaj wynurzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ta idiotka mówi, w PRL-u miała złote życie. Beatko chyba nie pamiętasz jak razem jeździliśmy na obozy za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec wpływów boli? Nie będzie występów dla kolesiostwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kobieta może decydować o swoim życiu. Ale czy może decydowac o życiu innych ludzi? (bezbronnych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh....gdyby inni też mieli ekskluzywne domy na francuskiej Teneryfie ,to też by mogli sobie pogrymasic na PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby matka tej artystki sie wyskrobała, to nie byłoby tetaz pieprzrnia głupot na temat aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziała co wiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poczytac wpisy koltunstwa w komentarzach i trudno sie z Pania nie zgodzic. Glowa do gory idzie wiosna,lepsze czasy,pogonimy czarna stonke gdzie jej miejsce czyli do watykanu. Raz sierpem raz mlotem w pisowska ciemnote!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Botoks sie jej rzucił na móżdżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kobieta może decydować o swoim życiu. Ale czy może decydowac o życiu innych ludzi? (bezbronnych).
A kto ma decydować? Kościół? A może ma zdechnąć sama byle tylko "uratować" zarodek. Nikt siłą nie zmusza kobiet do aborcji za to siłą chce się je przymusić by rodziły dzieci z gwałtów albo umierały przez ciążę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą Komuną to niech pani nie przesadza, bo gdyby nie ona ,to nigdy nie byłaby pani artystką ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie botoks,tylko kasiora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak Sztandar Ludu gazeta liberalno-cocjalistyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę, nawet blondynki muszą bronić pookrągłostołowego status quo - all hands on deck. Ależ oni się boją. Co mają na sumieniu? Chcę wiedzieć. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słaba jest ta pani Kozidrak - to już nie jest rok 2007 - źle wyczuwa dążenia i odczucia większości narodu, zdecydowanie większa część społeczeństwa - ma tzw. kod PO i nowoczesne Ryśki za sprzedawczyków i zachowujących się niegodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...