Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie zesra...j się Beata... Faktycznie za komuny to nędze z bidą klepała ... Kobieto to był twój najlepszy czas ... Pózniej już nic nie stworzyłaś co można słuchać ... Niech kobiety decydują o SOBIE, ale nie o dziecku które jest w nich. Ktoś mądry powiedział skoro zabicie dziecka jest tylko aborcją , to co kobiety powinny robić zamiast rozwodów w imię wolności .... Właśnie straciła fana, słuchał jej od 79 roku ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam za darmo lub wyrzucę wszystkie płyty Bajmu, które mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pełen wyrozumiałości dla starszych pań opowiadających banały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się całe z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pełen wyrozumiałości dla starszych pań opowiadających banały.
Sorry,ale starsza pani to może tak po 70-tce. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani, wolność wyboru to się ma przed rozłożeniem nóg. Można jeszcze popracować głową, aby dziecka nie spłodzić. Jeśli jednak jest już poczęte, to po prostu JEST, i to jest jego życie. Nie Pani i nie żadnej innej kobiety, ale jego własne. Szkoda, że Pani tego nie rozumie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Beato jak Pani tak mówi - to ja zapytam z Pani "dziedziny" gdzie nowe piosenki / utwory - bo narazie to słyszymy tylko w Pani wykonaniu odgrzewane kotlety - czyli stare (chociaż naprawdę "dobre") utwory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beatko co nas nie zabije to nas wzmocni jestesmy z Pania :)
oj, niedobrze z wami i beatą - jesli pasują wam antypolskie kody-smrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tera nie będą usuwać no i po cholerę jak za darmo dostaną po 500 zł, teraz niech kaczyński z szydłową i z rodzinami zapieprzają aby mieć z czego utrzymać tą patologię, bo ja pier***ę, wyjeżdżam z tego głupiego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że jeśli ktokolwiek wyrazi publicznie racjonalny (czyli z natury rzeczy antyPiSowski) pogląd - natychmiast zalewa go fala miłości bliźniego Prawdziwych Patriotów Polaków-Katolików, którzy aż zieją tą miłością...   Btw - zachodzę w głowę, skąd ci Prawdziwi Polacy mają takie nieprzebrane pokłady jadu i bezinteresownej nienawiści do ludzi a do tego mieniąc się katolikami postępują dokładnie odwrotnie do nauki i przykładu  Chrystusa. Nie kumam tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Kaczyński płaci za pisanie tutaj komentarzy???? Nie wierzę że można takie durne komentarze pisać za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby matka tej artystki sie wyskrobała, to nie byłoby tetaz pieprzrnia głupot na temat aborcji.
No i Ciebie   tez by pewnie nie było. a tak twoją durność i zaściankowość znosić trzeba. ale spoko zniesiemy..jeden głąb mniej, jeden więcej..bez różnicy...damy radę:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani, wolność wyboru to się ma przed rozłożeniem nóg. Można jeszcze popracować głową, aby dziecka nie spłodzić. Jeśli jednak jest już poczęte, to po prostu JEST, i to jest jego życie. Nie Pani i nie żadnej innej kobiety, ale jego własne. Szkoda, że Pani tego nie rozumie...
Do kogo  mówisz o rozkładaniu nóg i pracowaniu głową? to ofiar gwałtu? może sam popracuj głową zanim zaczniesz bić po oczach tą mądrością i nie wpie...rzaj się w cudze życie tak jak się w Twoje nikt nie wpi...prza. każdy ma wolną wolę i sumie i nikt nie ma prawa decydować o mnie za mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata twoja matka popełniła jeden wielki błąd w swoim życiu. Tym błędem były twoje urodziny. Proponuję żebyś dokonała eutanazji na sobie
Dobre rady zawsze w cenie. Skoro jesteś do radzenia taki skory to może daj dobry przykład innym i jako pierwszy dokonaj eutanazji na sobie. jedna osoba przeżarta nienawiścią mniej  i od razu  lżej będzie światu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak przezylas PO ? Rowniez uwazalas Polske za .........i kamieni kupe? Podobaly ci sie afery korupcyjne? pogarda i pycha tych co przy korycie wobec tych co daleko od niego? Jakim trzeba byc hipokryta i bezdusznym czlowiekiem aby popierac rzady , ktore non stop pracowaly dla wszystkich poza Polakami. Premier , ktory nazywal Polske nienormalnoscia. Piosenkarki nigdy nie grzeszyly inteligencja, wiec nie dziwie sie,ze kit tvn i gazety wyborczej tak moze ludziom zamulic myslenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beatko no to życzymy 130 lat życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostań posłanką KUKIZ już był Cugowski senatorem i teraz Ty zrób kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh zdjęcie też macie dość aktualne do tego artykulu.śmiech po PROSTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Ciebie   tez by pewnie nie było. a tak twoją durność i zaściankowość znosić trzeba. ale spoko zniesiemy..jeden głąb mniej, jeden więcej..bez różnicy...damy radę:-)
Nie dacie rady, bo ruszyła rewolucja konserwatywna i takich durnych lemingów jak ty czeka emigracja na Zachód, gdzie imigranci arabscy aż czekają, aby takich jak wy ubogacić kulturowo (aż po same jajca ;) ). Polska będzie silna swoją kulturą i rodzinami z wieloma dziećmi. Wasza wizja postkomuszego i bezideowego świata zostanie zarżnięta przez islamski żywioł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawsze się zastanawiałam dlaczego nikt ze znanych lubelskich gwiazd nie kwestuje na odnowę zabytkowego cmentarza.Teraz już wiem.Wygodniej grzać się w luksusie i politykować, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...