Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak kupuje czwarty dom. Tym razem na Florydzie

Utworzony przez ella, 24 września 2009 r. o 17:46 Powrót do artykułu
No i proszę jak można się dorobić na śpiewaniu, a tak ciągle narzekają że jest źle....od dziewczyny spod lubelskiej wsi do wielkiej pani.Tylko pogratulować sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jej zazdroszczę i jestem nieźle wkurzony. Tyram całe życie i nic, a ta wyjdzie na scenę powyje i kasuje tyle szmalu. Dała by trochę na biedne dzieci ,a nie domy sobie kupuje. Brzydzę się nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwiazdeczka niszowa - bez polotu i zdolności - gaśnie powoli jak kiep w popielniczce - moje zdanie a jako, że ona jest osobą publiczną to mam prawo je wyrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam Beatę Kozidrak. Najlepszy głos w Polsce, wspaniała wokaliustka, wspaniałe piosenki. KRÓLOWA POPU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
A ja jej zazdroszczę i jestem nieźle wkurzony. Tyram całe życie i nic, a ta wyjdzie na scenę powyje i kasuje tyle szmalu. Dała by trochę na biedne dzieci ,a nie domy sobie kupuje. Brzydzę się nią.
Jak to: dała???? Zarób sam i daj. Każdy by tylko chciał coś dostać. Komuna się skończyła i nie ma "daj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję na stacji benzynowej.Pani Beata jest naszą stałą klientką i czasem mam z Nią kontakt.Życzę wszystkim takiej kultury osobistej jaką reprezentuje sobą Pani Beata. Poziom artykułu jest na poziome brukowca.Jaki jest cel redaktora który w taki sposób napisał ten tekst? Zawiść,prowincjonalne kompleksy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
A ja jej zazdroszczę i jestem nieźle wkurzony. Tyram całe życie i nic, a ta wyjdzie na scenę powyje i kasuje tyle szmalu. Dała by trochę na biedne dzieci ,a nie domy sobie kupuje. Brzydzę się nią.
Zazdrościsz czego ? Tych domów , które sobie buduje ? MA PRAWO. Za tyle lat ciężkiej pracy, może zrobić ze swoimi pieniędzmi co tylko zechce. Tylko człowiek ograniczony, może pisać takie bzdury. Tobie się wydaje ,że Beata jedynie wychodzi na scenę i jak piszesz cyt:,,wyje i kasuje tyle szmalu". Człowieku, Ty nie masz zielonego pojęcia ile pracy należy włożyć w napisanie tak ogromnej ilości tekstów i wydanie tylu wspaniałych płyt, ile ma na koncie Beata. Jeśli chodzi o głos, jest to najlepszy głos w Polsce i nie jest to tylko moje zdanie. Jest jedną z nielicznych piosenkarek , która śpiewa na żywo. Tyle lat na scenie , więc miała prawo się wzbogacić. Szkoda ,że nikt nie zazdrości jej wielu nieprzespanych nocy ( koncerty, rozjazdy), a zazdrości jej pieniędzy. Piszesz, że zamiast kupować kolejny dom , dałaby na biedne dzieci. Skąd wiesz ,ze tego nie uczyniła? Poza tym , od czego mamy Rząd w Polsce i różne instytucje , które opiekują się ( bynajmniej powinny), biednymi ludżmi. Możesz się brzydzić Beatą Kozidrak , nikt Ci tego nie zabroni, ale może jest ktoś obok Ciebie , kto brzydzi się Tobą. Napisz , jakie to uczucie? Na marginesie - gdybyś zadał sobie w życiu więcej trudu , kształcił się ( a nie był jedynie robolem), może jeszcze więcej osiągnąłbyś , niż Beata ... Ty jej człowieku najzwyczajniej w świecie ZAZDROŚCISZ , a to jest ,,choroba". Jeśli o mnie chodzi , bardzo lubię Beatę Kozidrak i życzę jej jeszcze wielu sukcesów na scenie. Póki co , nie ma sobie równych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ella napisał:
No i proszę jak można się dorobić na śpiewaniu, a tak ciągle narzekają że jest źle....od dziewczyny spod lubelskiej wsi do wielkiej pani.Tylko pogratulować sukcesu.
Następna niedoinformowana. O jakiej piszesz dziewczynie spod lubelskiej wsi ? Jeśli chodzi o Beatę --pochodzi z LUBLINA ( CENTRUM - Stare Miasto). Nawet gdyby pochodziła spod lubelskiej wsi- wygląda na wielką Panią i nią jest. Możesz pogratulować jej sukcesu, bo jest zasłużony.Jeszcze jedno - na śpiewaniu MOŻNA się dorobić , ale trzeba mieć TALENT , a nie każdy go posiada. Przykre , prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Darek~ napisał:
Pracuję na stacji benzynowej.Pani Beata jest naszą stałą klientką i czasem mam z Nią kontakt.Życzę wszystkim takiej kultury osobistej jaką reprezentuje sobą Pani Beata. Poziom artykułu jest na poziome brukowca.Jaki jest cel redaktora który w taki sposób napisał ten tekst? Zawiść,prowincjonalne kompleksy?
POPIERAM !!!! Dodam tylko, że niejedna piosenkarka chciałaby wyglądąć tak elegancko , jak Beata Kozidrak. Co zaś się tyczy opinii na temat jej ubioru niejakiego Jacykowa-- SZKODA SŁÓW !!!! Niech ten błazen spojrzy na siebie , a póżniej innych krytykuje. Dopiero znawca się znalazł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie czapki z głów - Pani Beata nadchodzi !!!! Jak ktoś ma jakieś ale to do szafy. Jestem za tym żeby miała 20 domów. Jak ją stać to czemu nie. Wspaniałe piosenki..... Pani Beato przesyłam buziaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ubiór tej skromnej i nie zepsutej gwiazdy, to cieszę się, że nie dała się zepsuć pozbawionym gustu i wyczucia kreatorom którzy zamieniają kobiety w monstra. To co posiada jest normalne w USA, tylko w kraju gdzie z powodu mentalności władzy i przepisów ludzie na zeszyt kupują masło może to być sensacja. Pracuje i ma, niech jej Bóg błogosławi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Beato zycze pani 20 domow i drozyny pilkarskiej SPR lub Motoru ponadto niski uklon ze pani mieszka w Lublinie jak Budka Suflera jestescie Ambasoderami miasta szcunek od goscia z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez teraz bilet na Floryde jest drozszy, niz dom na Florydzie, wiec o co tyle krzyku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIESZĘ ŻE JEST Z LUBLINA I DOBRZE IM IDZIE ,ZA TYTANICZNĄ PRACĘ NALEŻĄ SIĘ DOBRE PŁACE,TAK TRZYMAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie przepadam za jej piosenkami ale wydaje mi się,że jest bardzo sympatyczną osobą.Kilka lat temu widziałam ją w Realu w Lublinie,robiła zakupy i naprawdę była bardzo fajnie ubrana,tak normalnie i za to ją cenię a to,że kupuje mieszkania to jej sprawa,jeżeli ją stać, to dlaczego miałaby nie kupić.Życzę Pani Beacie powodzenia i sukcesów w dalszej karierze artystycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie sie ze jest z Lublina,widzieliscie kiedys podobnie ubrana osobe,a ten pajac niech sie nie wypowiada na temat ubioru Beaty bo jest orginalna i bardzo mila osoba do tego, niepowtarzalna jak na te wschodzace poprostu jest swietna w tym co robi,a ze komus zal d*** sciska to jego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDROWIENIA DLA BEATKI.....z Albatrosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do arietty: Nie umiesz stosować słowa "bynajmniej". "Bynajmniej" to nie to samo co "przynamniej", tylko "wcale nie", "w żadnym wypadku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ebro napisał:
Do arietty: Nie umiesz stosować słowa "bynajmniej". "Bynajmniej" to nie to samo co "przynamniej", tylko "wcale nie", "w żadnym wypadku"
Dziękuję ..... Powinno być PRZYNAJMNIEJ (nie przynamniej) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Zazdrościsz czego ? Tych domów , które sobie buduje ? MA PRAWO. Za tyle lat ciężkiej pracy, może zrobić ze swoimi pieniędzmi co tylko zechce. Tylko człowiek ograniczony, może pisać takie bzdury. Tobie się wydaje ,że Beata jedynie wychodzi na scenę i jak piszesz cyt:,,wyje i kasuje tyle szmalu". Człowieku, Ty nie masz zielonego pojęcia ile pracy należy włożyć w napisanie tak ogromnej ilości tekstów i wydanie tylu wspaniałych płyt, ile ma na koncie Beata. Jeśli chodzi o głos, jest to najlepszy głos w Polsce i nie jest to tylko moje zdanie. Jest jedną z nielicznych piosenkarek , która śpiewa na żywo. Tyle lat na scenie , więc miała prawo się wzbogacić. Szkoda ,że nikt nie zazdrości jej wielu nieprzespanych nocy ( koncerty, rozjazdy), a zazdrości jej pieniędzy. Piszesz, że zamiast kupować kolejny dom , dałaby na biedne dzieci. Skąd wiesz ,ze tego nie uczyniła? Poza tym , od czego mamy Rząd w Polsce i różne instytucje , które opiekują się ( bynajmniej powinny), biednymi ludżmi. Możesz się brzydzić Beatą Kozidrak , nikt Ci tego nie zabroni, ale może jest ktoś obok Ciebie , kto brzydzi się Tobą. Napisz , jakie to uczucie? Na marginesie - gdybyś zadał sobie w życiu więcej trudu , kształcił się ( a nie był jedynie robolem), może jeszcze więcej osiągnąłbyś , niż Beata ... Ty jej człowieku najzwyczajniej w świecie ZAZDROŚCISZ , a to jest ,,choroba". Jeśli o mnie chodzi , bardzo lubię Beatę Kozidrak i życzę jej jeszcze wielu sukcesów na scenie. Póki co , nie ma sobie równych.
Bardzo lubię p.Beatę ale nazywać to co robi ciężką pracą to chyba przesada.Ciężko to pracuje mój mąż i to od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...