Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten obraz jak i inne prace tego Pana to tylko dobre rzemiosło, a nie dzieła artystyczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile Bynio wziął za ten kicz ????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Vika po ASP napisał:
Ten obraz jak i inne prace tego Pana to tylko dobre rzemiosło, a nie dzieła artystyczne.
A potrafisz lepszy obraz namalować? cWANIAKU...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rzemiosło? To malarz najwybitniejszy,bardzo skromny choć nie ma powodu. Namaluj jeden z drugim, a nie szczekaj zza klawiatury,niespełniony "artysto". Bozia nie dała talentu więc morda w wiaderko.Pozdrowienia dla Bynia i Gela (Tipsy Train) Lublin rządzi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Panie Zbyszku. Trzeba mieć talent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piękne, po prostu piękne. Jestem dumny, że jestem z Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kotyłło to jest ktoś - a kundle mogą jedynie poszczekać. Gratulacje - piękne dzieło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przekonywujaca i piekna praca, gratuluje Mistrzu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='Vika po ASP' date='4.06.2010, 16:31:08' post='297151'] Ten obraz jak i inne prace tego Pana to tylko dobre rzemiosło, a nie dzieła artystyczne. [/quote Czy Pan/Pani mowi to jako profesjonalista?- to niech Pan/Pani profesjonalnie obroni swej wypowiedzi. Jesli sie Pan/Pani nie zna , to lepiej zamilknac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ahra Assad Sza napisał:
Ile Bynio wziął za ten kicz ????
Tu widac rodzima polska zazdrosc- na szczescie tylko maluczcy zadaja takie pytania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielki Wybitny Polak jako SWIETY WCHODZI NA OLTARZE CALEGO SWIATA !!!. Kapelan NSZZ "SOLIDARNOSC" został bestialsko zamordowany przez przestępczy ustrój komunistyczny w Polsce !!!. Prokurator prowadzący dochodzenie w sprawie zamordowania Ks. JERZEGO POPIELUSZKI , prokurator ANDRZEJ WITKOWSKI, cyt ; " Generał Czesław Kiszczak był Szefem Resortu który realizował wobec Księdza JERZEGO dyrektywy kierownictwa POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTII ROBOTNICZEJ (PZPR) To On otrzymał zadanie rozwiązania " problemu Ks. Popiełuszki ". Ksiądz JERZY POPIELUSZKO nie zginął * 19 pażdziernika ale mógł być więzieny i torturowany aż do dnia 25 pażdziernika (sic?). Tego tragicznego odkrycia dokonał Prokurator z Lublina Andrzej WITKOWSKI, cyt; " Esbecka wersja, według której Księdza zamordowano 19 pażdziernika nie wytrzymuje krytyki. Zgodnie z ustalonymi faktami , zwłoki Księdza wrzucono do Wisły w dniu 25 pażdziernika , wraz z całą Grupą Policyjną nie zdążyliśmy ustalić , co działo się z Księdzem od dnia uprowadzenia, do dnia w którym pozbyto się zwłok, to jest między 19 a 25 pażdziernika. Są podawane na ten temat różne hipotezy przez dziennikarzy . Proku rator nie ma jeszcze podstaw do ich analizowania i oceny wiarygodności " . Prokurator z Lublina dotarł do Swiadków, którzy widzieli na tamie, na Wiśle pod Włocławkiem w dniu 30.10. Generała Czesława Kiszczaka, który wydał polecenie, cyt; " On tu dzisiaj musi się znależś . Prokurator stwierdza, cyt; " Zyczenie Kiszczaka musiało zostać spełnione, co nie było wcale takie trudne . Istotnym problemem była kwestia; co dalej ? ". Sledztwo powierzono jednemu z najbardziej skutecznych lubelskich Prokuratorow Andrzejowi WITKOWSKIEMU i ... dwukrotnie (2) Go od tego śledztwa odsuwano (?). Ustalenia Jego Zespołu wskazujące prawdziwych mocodawców zabójstwa, były nie tylko szokujące dla opini publicznej ale też... niewygodne dla wielu osób. Prokuratorowi zabroniono rozmawiać w tej sprawie z mediami. Potrzeba było lat, by dowody zgromadzone przez Niego ujrzały światło dzienne . Tak... to się stało w naszych czasach , MORDERCY Ks. POPIELUSZKI ZYJA I MAJA SIE DOBRZE !!!. Zamordowali Ks.JERZEGO za to,że podtrzymywał z Lechem Wałęsą Naród na DUCHU, że WYGRAMY NASZA POLSKE !, która znów stanie się WOLNA !. Na Msze ZA OJCZYZNE które odprawiał w Warszawie, zjeżdżali się Polacy z całej Polski i ze łzami w oczach śpiewali ; " PRZEZ TWE OLTARZE, ZANOSIM BLAGANIE , OJCZYZNE WOLNA, RACZ NAM ZWROCIC PANIE ! " a do całego Narodu głosił ; " ZLO DOBREM ZWYCIEZAJ ! ". I dzisiaj pewnie by nakazywał... Wybaczyć "PO" i KGB Putinowi (?) ale jak to zrobić ? N I E C H N A S Z A O J C Z Y Z N A P O L S K A W I O S N A R O Z K W I T A !
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: