Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą korki przy 3 Maja. Rozbierają budynki i poszerzą ulicę

Utworzony przez ~BIEDRONKA~, 20 kwietnia 2010 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Przeniosą przystanek? Po kiego grzyba odnawiali go kilka miesięcy temu? Paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast odnawiać zabytki albo ratować starą słodownią - wywala się w błoto takie morze pieniędzy - ruch w centrach miast się ogranicza i wypiwra , stosuje ulice jednokierunkowe - ale buraki decyzyjne z ratusza wolą mieć fajne światełka migające - koledzy założą i też co do garnka włożyć będzie . Fenomen - 18 mln i kompletnie żadnego skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni myślą że po wydaniu tych 18 baniek korków w ty miejscu nie będzie? Owszem będą i to jeszcze większe niż wcześniej bo nie od dziś wiadomo że sygnalizacja świetlna nie poprawia płynności ruchu, a po przebudowie oprócz Radziwiłowskiej będą stały również pozostałe ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Część pieszych zamiast chodnikiem po drugiej stronie ulicy wolała iść jezdnią tuż obok jadących w dół samochodów" Nie wolała! Tylko nie za bardzo miała inne wyjście. Fajnie, że o tym napisaliście - bo szlag mnie trafia na gnuśność i lenistwo osób rozstawiających znaki. Rujnację to każdy głupi potrafi zrobić! Już tłumaczę: piesi chodzą ulicą pod prąd wzdłuż tego murku dlatego, że znak o tym, że przejście jest drugą stroną ulicy pojawia się niespodziewanie - w miejscu gdzie nie ma przejścia dla pieszych, jest zakręt, skrzyżowanie z Chmielną i podwójna ciągła!!! Żeby zgodnie ze znakiem przejść na drugą stronę ulicy - pieszy, który wdrapywał się z mozołem pod górkę 3 Maja musiałby zawrócić do najbliższego przejścia dla pieszych - czyli aż do skrzyżowania z Tysiąclecia!!!!!!!!!!! Sama zostałam obtrąbiona przedwczoraj - bo doszłam do znaku i stałam na brzegu chodnika zastanawiając się co zrobić. Piesi dziękują magistratowi za piękne oznakowanie i utrudnianie życia. Jednocześnie wyrażają nadzieję, że a najbliższym czasie nikt w tym miejscu nie zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przystanek, który teraz znajduje się obok placu zabaw niedaleko gmachu Wydziału Psychologii UMCS zostanie przeniesiony wyżej, w stronę Krakowskiego Przedmieścia." A o ileż to WYŻEJ będzie teraz przystanek? Moim zdaniem należałoby coś zrobić z przystankiem po drugiej stronie - przy Kuratorium. Przecież znajduje się on dokładnie na osi wylotu Radziwiłłowskiej. I jeszcze jedno - który to "gmach" przy Radziwiłłowskiej "zamieni się w gruz"? Kilka lat temu zburzono tam budynek, przylegający niemal do jezdni, co jeszcze jest przewidziane do rozwalenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest w ratuszu osoba za to odpowiedzialna? Wywala sie pieniądze w błoto i nic sie z tym nie da zrobic? Bądz patriotą płac podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...