Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co? Przecież te Landarty w wykonaniu Koziary to jest wieś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak sztuka - w tym Lublin jest dobry. Ale żeby było więcej lotów albo ceny atrakcyjniejsze to nikt nie pomyśli. Zróbmy z Lublina wiochę i będzie fajnie. Już z góry piloci i pasażerowie zauważą, że tu wichura i polecą do Rzeszowa a najlepiej do Warszawy. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów, po prostu porażka, a w dodatku coraz bardziej denerwuje mnie ten śmieszny port lotniczy. Samoloty i pasażerowie to jest to czym powinien zająć się port. A te niby obrazki to szajs i wstyd mi będzie... Czekałem na ten port podobnie jak wielu mieszkańców lubelszczyzny ale miernota jaka od niego bije zaczyna być porażająca. Lotów praktycznie brak, i jak chcesz gdzieś polecieć to i tak Warszawa zostaje (wiem bo latam i ja i wielu znajomych) koszty utrzymania ogromne a oni kwiatki i pszczółki... Szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem będą się dziwić ze ufo wylądowało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... jak zwykle znajdzie się jakiś narzekający palant, któremu nic się nie podoba. Ludzie, skąd w was tyle pesymizmu, tyle narzekania? Idźcie leczyć swoje życiowe niepowodzenia i frustracje do psychiatry, a nie przelewacie je w formie narzekań na publicznym forum internetowym.   A pomysł bardzo fajny i oby został jak najszybciej zrealizowany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne komenty piszą cepy, sieczkobrzęki, wieśniaki, czereśniaki które teraz zobaczyły jak wygląda prawdziwe lotnisko. Bo tak wcześniej to sierpy, kosy no i traktory. To są komentarze w rodzaju: nic nie robią-źle, robią-też niedobrze, w lecie za gorąco, a w zimie - za zimno. A mówiłem, że nie można przesiadać się za szybko z wozu drabiniastego do BMW, z pominięciem traktora. To są właśnie skutki tych komentarzy. Aha-byłem prawie na wszystkich lotniskach w Europie i Ameryce Płn. Nie byłem tylko w Azji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------------------DEBILNE     POMYSŁY   LOTNISKA    LUBLIN -------------------------------------- Jeżeli  z  "podziałów  milionów"  z  podatków  lubelszczyzny  i  Lublina  zostało  wam  troche  pieniędzy  to   spożytkujcie  te  pieniądze  na  modernizacje  "bubla"  lotniska  i  skuteczną  reklame  tego  "bubla" .     Kiedy  wreszcie  dojdzie  do  kontroli   faktycznych  kosztów  budowy  tego  "lotniska" ,  bo  jak  widać "coś" zostało  i  teraz  starają  się  "wkomponować"  resztki  pieniędzy  w  wiejską  chałture !.     Ten  "projekt"    proponuje  przesłac  do  oceny  na  lotniska  Nowego  Jorku , Miami , Los  Angeles  czy  Frankfurtu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy formensi wychowali się na smerfach i ich idolem został smerf Maruda. To się nie uda  to motto młodych marudów. Trzy lata temu było ściernisko teraz jest lotnisko. Pomimo licznych przeszkód,począwszy od zawiści,politycznej poprawnosci i zwykłej biurokracji pokazano,że można dobrze i w terminie. Przypadek Modlina pokazał,że budowa lotniska na zamówienie polityczne dla propagandy jest błędem. Mądra  krytyka tak jak wiesz o co chodzi  lecz marudzenie bez sensu zostaw politykom im za to płacą. Bądż patriotą i  pojedż choć raz na lotnisko,a może skorzystaj i poleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne komenty piszą cepy, sieczkobrzęki, wieśniaki, czereśniaki które teraz zobaczyły jak wygląda prawdziwe lotnisko. Bo tak wcześniej to sierpy, kosy no i traktory. To są komentarze w rodzaju: nic nie robią-źle, robią-też niedobrze, w lecie za gorąco, a w zimie - za zimno. A mówiłem, że nie można przesiadać się za szybko z wozu drabiniastego do BMW, z pominięciem traktora. To są właśnie skutki tych komentarzy. Aha-byłem prawie na wszystkich lotniskach w Europie i Ameryce Płn. Nie byłem tylko w Azji.
ty światowiec i widziałeś gdzieś na tych wszystkich lotniskach taką bzdurę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajne komenty piszą cepy, sieczkobrzęki, wieśniaki, czereśniaki które teraz zobaczyły jak wygląda prawdziwe lotnisko. Bo tak wcześniej to sierpy, kosy no i traktory. To są komentarze w rodzaju: nic nie robią-źle, robią-też niedobrze, w lecie za gorąco, a w zimie - za zimno. A mówiłem, że nie można przesiadać się za szybko z wozu drabiniastego do BMW, z pominięciem traktora. To są właśnie skutki tych komentarzy. Aha-byłem prawie na wszystkich lotniskach w Europie i Ameryce Płn. Nie byłem tylko w Azji.
Napisałeś taki długi w dodatku bełkotliwy komentarz, tylko po to, żeby się pochwalić, że byłeś na wszystkich lotniskach w Europie i Ameryce Pln. Kompleksy leczy się na kozetce u psychologa a nie na forum lokalnej gazety 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziara ma zarobić na tym ok. 40 tys. zł. Czy to normalne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ale żeby było więcej lotów albo ceny atrakcyjniejsze to nikt nie pomyśli.
Mam dziwne wrażenie,że na ceny lotów to lotnisko ma raczej jak by niewielki wpływ,na ilość lotów wykonywanych przez linie lotnicze też niestety mimo wszystko średni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku nie napisałeś kto te piktogramy bedzie finansował! Jestem przeciw(zreszta nie tylko ja) żeby tak zbedny projekt był realizowany z pieniedzy podatnikow. Nawet jak na lotnisku postawia dwie puszki(przyloty/odloty) to i tak nie zbierze sie sumka choćby na jedna rabatke. Moze warto zastanowic sie nad sensownym, praktycznym i potrzebnym projekcie. Jak ktos chce kwiatki ogladac to idzie do ogrodu botanicznego a nie na lotnisko. Tak na marginesie kwiatki kwitna pięć, sześć miesięcy a pielegnacja cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na to są pieniądze, przecież lotnisko jedzie na długach, po co to, niech zadbają o zwiększenie liczby połączeń do nowych miejsc i zachowanie obecnych. Poza tym oglądać to chyba będą rzeszowianie latający z Rzeszowa do Gdańska, a także do Rzymu, Paryża, Amsterdamu Eurolotem  w sezonie zimowym, oraz dodatkowymi samolotami Lufthansy z Rzeszowa, a w Lublinie w sezonie zimowym zmniejszy się i tak już znikoma liczba połączeń  lotniczych.  Jak to jest że w Lublinie samoloty do Gdańska niemal w 100 % wypełnione i się nie opłaca, w Rzeszowie także prawie wszystkie bilety sprzedane w sezonie zimowym do Gdańska i się opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoloty w Rzeszowie niewiele większe od tych pszczółek i przestań piłować ten Rzeszów wkoło Macieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również apeluję : wiecznie sfrustrowani do psychiatry szybciutko marsz!!!Podoba mi się że znowu coś nowego.I nie zamierzam mieć kompleksów największej metropolii w świecie Rzeszówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniackie lotnisko, to i "sztuka" też badziewna rodem z pipidówki. Dodajcie jeszcze na tych "artach" krowę, kury i świnię przy korycie i będzie już wszystko jasne. Od razu jeszcze przed wylądowaniem będzie wiadomo dokąd się przylatuje. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... jak zwykle znajdzie się jakiś narzekający palant, któremu nic się nie podoba. Ludzie, skąd w was tyle pesymizmu, tyle narzekania? Idźcie leczyć swoje życiowe niepowodzenia i frustracje do psychiatry, a nie przelewacie je w formie narzekań na publicznym forum internetowym.   A pomysł bardzo fajny i oby został jak najszybciej zrealizowany :)
Pewnie Heniek ,masz racje.Dodjmy do tego jeszcze całoroczny jarmark jagieloński w terminalu.Zapewni się ludźmi .Może ktoś ze stansted przyleci na chleb ze smalcem i ogór gratis dla każdego turysty.   TAkie rzeczy nie rozwiną tego portu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję żeby wasze lotnisko zaorać i kartofle tam posadzić. Będzie przynajmniej jakiś pożytek z tego miejsca. Po co wam to lądowisko, jak tam i tak tylko 1-2 samoloty dziennie lądują, bo nie stać was na latanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne! co za debil to wymyslił jakiś koziołek czy napis jakis witamy zegnamy to bymrozumiał ale takich głupot po panu prezesie się nie spodziewałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...