Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nagrody za projekt placu Litewskiego

Utworzony przez haaaa, 22 listopada 2010 o 18:17 Powrót do artykułu
Zwycięski projekt to jedna, wielka pomyłka. Tak twierdzi większość Lublinian. Nic dziwnego, że ludzie opuszczają Lublin, skoro tutaj wszystko robi się wbrew woli mieszkańców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W środę 24. listopada o godz.17.00 w Trybunale Koronny odbędzie się wymuszona przez architektów publiczna debata nad tym skandalem. Będzie można wreszcie zobaczyć te projekty. Czy wszystkie, nie wiadomo! Ratusz z pewnością nie powiadomi opinii publicznej o tym spotkaniu. Ratusz ma w du*** opinię publiczną , Plac Litewski i resztę Lublina
Ostatnio edytowany 26 listopada 2010 o 12:34
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okazja do protestu i należy ją wykorzystać. Co Wy z tego Lublina chcecie zrobić??? Składam protest Plac Litewski pozostawić niezmieniony!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PASKUDNE KLEPISKO MAM NADZIEJĘ, ŻE REALIZACJA NIE DOJDZIE DO SKUTKU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobry projekt wygral pozostale to chlam zreszta lubelski polswiatek architektoniczny juz chyba zrobil co mogl by przeforsowac swoje gnioty i gargamele
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------------------WTRZYMAC-----------REKONSTRUKCJE-------------PL.LITEWSKIEGO !!! Czy "ustępujące" Władze Lublina posiadają szacunek do Lublina i nowowybranej Rady Miasta Lublina ?. Jest to poniżające aby już "wychodząc" z Ratusze... jeszcze podejmować decyzje (sic?). Smiało tę decyzje można nazwać w popularnym powiedzeniu... "podstawić świnie" gdyż to Nowowybrana Rada będzie odpowiadała za przyszłościowy Program dla Lublina, to po pierwsze , a po drugie... Projekty nie były konsultowane z Mieszkańcami Lublina więc skąd ten "pośpiech" w... nagradzaniu ?. A jeżeli nagrodzone Projekty będą przez Lublinian odrzucone, to co będzie z..."nagrodą" ?. Zaczyna już "cuchnąć" dlatego WTRZYMAJCIE DECYZJE REKON STRUKCJI PL.LITEWSKIEGO !!!. Mogę Organizatorom zdradzić generalne opinie Lublinian, a wiec; Mieszkańcy Lublina tak na prawdę, to chcą aby Pl.Litewski pozostał nie tknięty, a co najwyżej aby dosadzono drzewa , krzewy i więcej ławeczek do sie dzenia oraz oczywiście podświetlana kolorowo Fontanna !. Była już podświetlana ale jakiś ..."wieśniak" zlik widował podświetlenie. Czyli chcemy ZIELONY I PACHNACY PL.LITEWSKI ! BEZ ASFALTU I BETONU !!!. Jeżeli "gamonie" wyrazicie zgodę na beton i asfalt, to miliony utopicie w "błocie"!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pachnący czym? Bezdomnymi i ćpunami śpiącymi na ławkach ? Drzewa do lasu, odsłonić budynki politologii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czemu galerii handlowej nam nie zrobią kolejnej, takie fajne są, i ludzie maja co ze sobą zrobić w niedzielę np. A firmy do konkursu startują chiba poto żeby robotę wygrać i na tym zarobić na chleb - więc po co jeszcze 50 patyków nagrody? Co miasto funduszy ma za dużo? Niech na tunel lepiej ciułają pod racławickimi (choć on wcale konieczny nie jest). A drzewa faktycznie wytnijmy - najlepiej wszystkie. Będziemy mieli taki beton jak w Białymstoku od niedawna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: