Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe słupki i wiaty przystankowe

Utworzony przez mandzia, 26 stycznia 2011 r. o 20:20 Powrót do artykułu
ciekawe czy będą przy przystankach popielniczki, skoro obowiązuje zakaz palenia na przystankach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I że tak spytam zwiększy to jakość usług? A może nareszcie wpłynie na fakt, iż z Krańcowej na Mełgiewską, Metalurgiczną dostanę się bez przesiadki, a może będę miała szybsze i bardziej urozmaicone (obecnie tylko 47) połączenie z Kalinowszczyzną, czy Dziesiątą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na przystankach trolejbusowych będzie odpowiedni symbol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
I że tak spytam zwiększy to jakość usług? A może nareszcie wpłynie na fakt, iż z Krańcowej na Mełgiewską, Metalurgiczną dostanę się bez przesiadki, a może będę miała szybsze i bardziej urozmaicone (obecnie tylko 47) połączenie z Kalinowszczyzną, czy Dziesiątą?
Pani Moniko proszę jescze raz przeczytać artykuł i spróbować zrozumieć czego on dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie czerwone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę czerwone?? i to całe? Skoro promuje się barwy miasta to powinny on także być i na tych słupkach... Nie mam brzydkich barw więc nie ma się czego wstydzić. I słupki wyglądy by estetyczniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Pani Moniko proszę jescze raz przeczytać artykuł i spróbować zrozumieć czego on dotyczy.
myślę kolego, że raczej ty się naucz czytania ze zrozumieniem Pani Monika pyta z przekąsem, czy słupki i wiaty to wszystko na co stać MPK, bo ona wolałaby lepsze połączenia, nawet kosztem "jednolitych słupków" - sądzę, że ten pogląd podziela dużo więcej osób, choć oczywiście i słupki cieszą xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy w końcu stanie porządna wiata dla oczekujących na autobusy miejskie przy Dworcu PKS?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem.Mpk nic nie ma do słupków,przetarg ogłasza Ztm.A linii nikt nie będzie organizował dla jednej czy dwóch osób,bo to koszt nasz wszystkich i dla takich pasażerów są właśnie przesiadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... dodałam komentarz do artykułu i o dziwo po dwóch dniach "sublimował" - kto posprzątał??? Pytam, bo głupot nie pisałam, a pytanie było konkretne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, pomyłka! To Dziennik, pisałam do Kuriera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...