Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą przejazdy busem na lotnisko Lublin. Na każdy lot. Jakie będą ceny biletów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Lotnisko bliska miasta, tory do terminala a zamiast pociągiem mamy jeździć busem ? To pociąg, po pierwsze tańszy, po drugie szybszy, po trzecie pewny (nie utknie w korku) powinien dowozić większość pasażerów. Tak niestety nie jest. Tylko trzy kursy pociągu dziennie a do tego nie są skorelowane zupełnie z rozkładem lotów. Bus w tym wypadku to niestety konieczność pomimo poniesionych już wydatków na budowę linii kolejowej. Smutne :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewozy24.pl to bardzo solidna firma przewozowa posiadajaca dobrej jakosci samochody i kursująca zgodnie z rozkładem jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam jechać do Franciszka busem za 3.50 przewodami 24 a z tamtą 10 min pieszo i jest się na lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam jechać do Franciszkowa busem Przewozy 24 za 3,50 a z tamtąd 10 min pieszo i jest sie na lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewozy24.pl to super firma. Mają fajne busy i miłych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewozy24 to najlepsza firma, oby rozwijała się i tego im życzę. Najlepsza firma na trasie przez Zadębie do Mełgwi i dalej do Oleśnik. Pozdrawiam całą załogę i Szefa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko sie rozwija, Lublin sie rozwija, pis sie zwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 zl za powrót po 22? Drogo juz wole dać znajomemu na paliwo i bede pod samym domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać zarobić lokalnej firmie. Dzięki temu biznes się będzie kręcił i to wszystko dla Pasażerów Pozdrawiam Henryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby co to ja nie jestem właścicielem przewozów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni przewoźnik wybierał sobie kursy, które były dla niego rentowne. Ta będzie ona kursowała częściej. " CZY TO JEST NAPISANE PO POLSKU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak trzeba teraz jeździć z Firmą Przewozy24. Pozdrawiam Henryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewozy24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także na facebooku ; jest tam rozkład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolej jest.MPK też jest,taksówki też są?to może samolotami z lublina na lotnisko do świdnika ich dostarczają hahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...