Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą prześwietlać życiorysy z tabliczek ulic. Patroni nie wszystkim odpowiadają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2016 o 22:42 Powrót do artykułu
Tak to jest najważniejszy problem w tym kraju i Lublinie,zmiana nazw ulic i ich patronów,bo przecież Polacy już wszystko mają,dobrze płatną prace,brak umów śmieciowych,zero bezrobocia,mądrych oddanych krajowi polityków,gładkie drogi jak stół czy fantastyczną służbe zdrowia,więc jedynm problemem jaki pozostał jest zmiana nazw ulic.Ludziom którym przyszedł do głowy taki chory pomysł należało by wylać na łeb kubeł zimnej wody dla otrzeźwienia przecież taki zmiany to są tylko wydatki dla państwa i samorządów,zmiana dowodów osobistych,prawa jazdy czy tabliczek z nazwami ulic a to są wszystko wydatki.A jak PIS nie ma co robić lub na co wydawać pieniędzy(bo przecież to PIS tą ustawe uchwaliło)to niech wyda te pieniądze które mają pójść na tą pierdołe,chociażby na pomoc małej Amelce z Lublina dla której rodzice potrzebują miliona złotych na leczenie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Świdnik nie ma tego problemu? A ulica Dworcowa? Nikołaj Grigorjewicz Dworcow - radziecki aparatczyk KPZR jest dalej patronem ulicy, a urząd miejski nie reaguje na apele mieszkańców! Wstyd!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Tak to jest najważniejszy problem w tym kraju i Lublinie,zmiana nazw ulic i ich patronów,bo przecież Polacy już wszystko mają,dobrze płatną prace,brak umów śmieciowych,zero bezrobocia,mądrych oddanych krajowi polityków,gładkie drogi jak stół czy fantastyczną służbe zdrowia,więc jedynm problemem jaki pozostał jest zmiana nazw ulic.Ludziom którym przyszedł do głowy taki chory pomysł należało by wylać na łeb kubeł zimnej wody dla otrzeźwienia przecież taki zmiany to są tylko wydatki dla państwa i samorządów,zmiana dowodów osobistych,prawa jazdy czy tabliczek z nazwami ulic a to są wszystko wydatki.A jak PIS nie ma co robić lub na co wydawać pieniędzy(bo przecież to PIS tą ustawe uchwaliło)to niech wyda te pieniądze które mają pójść na tą pierdołe,chociażby na pomoc małej Amelce z Lublina dla której rodzice potrzebują miliona złotych na leczenie. " racja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest żenujące ta cała ustawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie do pomyslenia aby zdrajcy Polski - dzieki ktorym sowiecki rezim trzymal nas pod butem prze pol wieku, byli upamietniani za ich niecne zycie. To jest zenujace!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Żenujące, tym bardziej ile byłych członków KCPZPR jest w pisie przy korycie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.......zgadzam się z ustawodawcą chociażby dlatego, że mamy w mieście kilka ulic z patronami, którzy w znacznym stopniu wpływają na dyskomfort intelektualny mieszkańców miasta. Chociażby taki Genaddy Lipow lub Jurij Cheremchow mogą poszczycić się upamiętnieniem ich poczynań. Osobiście wnoszę o zmianę nazwy ul. Lipowej na ul. Ofiar Zamachu Smoleńskiego lub ul. Przycmentarną , a Czeremchową na ul. Magistra Misiewicza. W zacnym grodzie nad Bystrzycą dekomunizacja ma szansę na wielkie sukcesy tym bardziej, iż znaczna część mieszczan niekoniecznie ceni sobie edukację, ale niefrasobliwą głupotę pielęgnuje ze szczególnym upodobaniem ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W nidługim czasie, będzie przy Muzycznej do nazwania most. Obstawiamy, kto będzie patronem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję zmienić Mikołaja Kopernika na Św. Mikołaja! A taki Mickiewicz pisał: Litwo, Ojczyzno moja.... czy warty jest nazwy ulicy? Czy obecni rządzący wzięli się z księżyca? Wszyscy z błękitną krwią? A może dzięki PKWN ich rodzice przestali pasać krowy w folwarku,a za dzięki punktom za pochodzenie skończyli szkoły?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do tej weryfikacji przez środowiska piłsudczykó należy jeszcze włączyć ulicę o nazwie Sosnowa; Iwan Sosnow Iwan Dmitrijewicz Sosnow (ros. Иван Дмитриевич Соснов, ur. 15 września 1908 w Gorłówce, zm. 19 lipca 1993 w Moskwie) – radziecki polityk, Bohater Pracy Socjalistycznej(1983).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"od 1892 członek Polskiej Partii Socjalistycznej i jej przywódca w kraju, twórca Organizacji Bojowej PPS" o kim mowa.... ? A to o Marszałku Piłsudskim i co zrobią z tym fantem!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna paranoja prawicy. Proponuję obciążyć wnioskujących wszelkimi kosztami związanymi ze zmianą nazwy ulic. Kosztami zmiany adresów, dowodów osobistych, pieczątek i danych adresowych firm i t p. Może to tym k.....m przemówi do rozsądku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
te ochlaptusy z pisiorni niech sie zajma powaznymi sprawami a nie ***ami wyjdzie jak ze smolenskiem blazenada do kwadratu a gawiedz bedzie miala kasting na ulice lechu czy jaro antek czy szmantek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zajac się ul. sosnowa.byl taki iwan sosnow.czlonek kpzr minister budownictwa transportowego zsrr.teraz trzeba szukac kim był lipow bo o dworcow już znaleziony.a i klonow tez warto szukac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co na to organizacje spółdzielczości,przecież Polacy zakładali różne spółdzielnie podczas zaborów pod płaszczykiem spraw gospodarczych były np. działania w kierunku zachowania POLSKOŚCI I PATRIOTYZMU.Np. GS-y są jeszcze czynne sklepy w budynkach sprzed II wojny,Kółka Rolnicze istnieją ponad 155 lat Kasy Stefczyka czy towarzystwa wzajemnej pomocy zakładane przez Staszica na dobrach hrubieszowskich.Obecnie coś chyba bedzie tak jak po 1944r?No ale cóż jak mawiali w kabarecie OTTO historia lubi się powtarzać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakiś dyzma, który wie ZERO o Piłsudskim będzie decydował o nazwach Ulic. Kto to jest ten dyzma ? Zapomniał,że jest jeszcze np. ul. KOsmowskiej. Ale to trzeba wiedzieć a nie tylko powtarzać frazesy poli-idiotów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
debil w czapce maciejówce usiłuje zaistnieć.może założyć związek hodowców kotów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy te zmiany są konieczne? Bo,że będą kosztowne-to wszyscy wiemy. Czy się to podoba czy też nie-JEST to kawałek historii ! Bardzo łatwo przychodzi deptanie tego wszystkiego co było! Bez szacunku czy chociażby odrobiny zastanowienia.Nie zapominajmy,że każde czasy będą kiedyś historią dla następnych pokoleń.Też zdepczą,zmienią,zapomną....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
K..wa. Rzeczywistość bije na głowę filmy Barei i kawały!!!!! Według dzisiejszych politykierów Konserwatorium produkuje konserwy, a Puszkin był wynalazcą puszek. LUDZIE!!!!!! Czy nikt nie powstrzyma fali debilizmu w tym kraju?????? Po wojnie do władzy doszli tacy co mieli skończone "kursa niektóre i 3 akademie 1-majowe" i dziś władza wraca do tego modelu!!!!!! Jakim prawem te ułomnie umysłowo indywidua mogą wywalać życie innych do góry nogami????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komedii ciąg dalszy... ach, jacy "zaangażowani", ach, jacy "prawomyślni" (według obowiązujących CHWILOWO kryteriów, czyli do następnej zmiany ekipy u steru państwa), chcą pokazać, jacy to oni potrzebni i niezbędni - a tak naprawdę jest to zawracanie kijem Wisły. Dużo plusku, koszta, bo kije się łamią i pękają, a i tym machającym nimi trzeba zapłacić - a efekt znikomy... i psa z kulawą łapą obchodzi, kogo znowu powieszą na tabliczkach. Obchodzi jeno to, że trzeba będzie włóczyć się po urzędach i zmieniać "papiery" - i za to płacić. Ech, gdyby to musieli płacić za taką "działalność na niwie prawomyślności i prawdy historycznej" ("prawdy" która i tak zależy od osądzającego) ci, którzy te zmiany forsują - od razu by im się odechciało, bo nic tak nie boli, jak własna kieszeń. Ale cudza? A co im tam... a może ich "zobaczą"... ci tam, na górze? I "docenią"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: