Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą utrudnienia na ul. Narutowicza

Utworzony przez kris37lub, 15 czerwca 2009 r. o 07:51 Powrót do artykułu
A tak mnie tylko ciekawi co było wymieniane niespełna chyba rok temu w tej części Narutowicza? pamiętam że też było pół jezdni rozbabrane po stronie parzystych numerów. A może to tamte rury już się popsóły i trzeba poprawić?? Czy nikt w tym kraju nie myśli? Nie można było przy jednych wykopach zaplanować ze 2tyg dłuższą pracę ale zrobić wymiane jednocześnie wtedy? a nie wtedy ktoś rónał i niwelował wykopy jakiś asfalt został położony a teraz od nowa? cieakawe o ile to ppodraża taką inwestycje? to przecierz z naszych pieniedzy na podwyzki opłat za dostawę wszelkiego rodzaju mediow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris37lub napisał:
A tak mnie tylko ciekawi co było wymieniane niespełna chyba rok temu w tej części Narutowicza? pamiętam że też było pół jezdni rozbabrane po stronie parzystych numerów. A może to tamte rury już się popsóły i trzeba poprawić?? Czy nikt w tym kraju nie myśli? Nie można było przy jednych wykopach zaplanować ze 2tyg dłuższą pracę ale zrobić wymiane jednocześnie wtedy? a nie wtedy ktoś rónał i niwelował wykopy jakiś asfalt został położony a teraz od nowa? cieakawe o ile to ppodraża taką inwestycje? to przecierz z naszych pieniedzy na podwyzki opłat za dostawę wszelkiego rodzaju mediow.
Dyrektorzy nie są od myślenia tylko od brania kasy za przebywanie na terenie UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roboty potrwają do 4 sierpnia?! No to czas na wakacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku - przecież to proste. Jak ja wykopię dziurę to dziura jest moja i dlaczego ma w niej grzebać ktoś inny. Niech sobie sam wykopie. Dlatego raz kopią gazownicy, potem energetycy, a później MPWiK. Samemu też można coś wykopać, więc lista chętnych będzie z pewnością dłuższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MUSI BYĆ GORZEJ, ABY BYŁO LEPIEJ"... Pierwszą część Narutowicza kompleksowo już przebudowali... Żadna rura lub kabel nie ulegnie awarii - bo jest nowy... Podoba mi się taka "robota" - KOMPLEKSOWA... Szkoda, że nie wszędzie tak modernizują lubelskie ulice... +++ Np. w roku ubiegłym "położyli" nowy asfalt na Lotniczej, są też nowe chodniki... Niestety już na wiosnę tego roku "pękła rura wodociągowa"... Jest pierwsza prowizorycznie "załatana łata"... Po kolejnej zimie przy tej łacie powstanie następna itd... To jest gospodarność jak za komuny!!! Redaktorze zobacz to sam. Adres: Lotnicza 17 - przy Przychodni na Topolowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...