Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą wyższe kary za parkowanie na \"kopertach\"

Utworzony przez KK, 18 sierpnia 2008 o 08:30 Powrót do artykułu
JAKżE TO WYGODNE ROZWIąZANIA DLA URZęDNIKóW ,ZAKAZY WSZęDZIE I KROPKA,JAKAż TO WIEKLKA INTELIGENCJA MUSIAłA BYć żEBY TO WYMYśLIć,DALEJ URZęDNICY ZACHOWUJą SIE JAKBY NIE WIEDZIELI żE SAMOCHODóW JEST WIELOKROTNIE WIęCEJ JAK PRZED LATY,ZAPEWNE WSZYSCY ZOSTANAą URZęDNIKAMI I TE TYSIąCE ZAMKNą TEż SWOJE DZIAłALNOOśCI GOSPODARCZE PRZY ULICACH I ZACZNA PRACOWAć W STRAżY MIEJSKIEJ,ZASTANAWIAM SIE CZęSTO CZY CI CO SIEDZą W TYCH URZęDACH I Są OPłACANI Z NASZYCH SPOłECZNYCH PIENIęDZY,KTóRZY żYCIE MAJą NAM UłATWIAć NAM JE UTRUDNIAJą,ZAKAZUJAC CZEGO SIę DA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
..."W Warszawie straż miejska próbowała tak usuwać nieprawidłowo zaparkowane auta i miasto musiało płacić odszkodowania - mówi Jan Dybowski, kierowca z Lublina. - W Londynie służby miejskie mają dźwig, który łapie auto w "szczypce” i przenosi na lawetę, bez uszkodzeń - dodaje Dybowski. " Panie Janie niech się pan nie martwi o to jak i w jaki sposób bedzie usuwawny pojazd. Juz teraz kilka podmiotów gospodarczych ,które zajmują się holowaniem pojazdów w LBN zamierzaja kupić pojazdy z HDS-em(dźwigiem) bo to niejednoktotnie ułatwia załadowanie pojazdu na lawete zwłaszcza takiego co stoi na tęcznym i ma wrzucony bieg. Poza tym są juz w sprzedarzy specjalne wózki na koła pojazdów i mozna taki samochód podnieść na taki wózek i go wciągnąć na autolawete w tradycyjny sposób. jeśli wejda te przepisy w życie i tzw holowniki bedą musiały mieć dźwig to koszty odholowania wzrosną z 150zł obecnie do 300zł + 20 zł za parking( za dobe)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i dobrze, może skończy się parkowanie gdzie popadnie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam na stronę www.parkujeszjakdupek.pl Strona powstała po to by walczyć z kierowcami którzy parkują gdzie popadnie i nie patrzą na to czy przypadkiem komuś nie utrudnią tym życia
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: