Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą zarzuty za imprezowanie na Majdanku?

Utworzony przez lbn, 1 kwietnia 2014 r. o 20:56 Powrót do artykułu
A czy prokuratura zajęła sie już profanacją w postaci oddawania moczu pod barakiem na Majdanku przez młodzieńca owinietego we flagę Izraela? Tak mi się zdaje, że chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prokuratura zajęła sie już profanacją w postaci oddawania moczu pod barakiem na Majdanku przez młodzieńca owinietego we flagę Izraela? Tak mi się zdaje, że chyba nie.
Nie przewiduje się sankcji, na swoich mógł  się odlać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P U S T O G Ł O W I E.   Gdyby stanęli w 1944 roku u progu komory gazowej i poczuli co to znaczy przerażenie to może zrozumieli by jakim debilizmem się popisali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przewiduje się sankcji, na swoich mógł  się odlać !!!
    Żyd to człowiek, a ty gadasz jak nazista, który traktuje ludzi narodowości Żydowskiej jak podludzi. Jak widać ideologia ta wiecznie żyje w takich jak ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prokuratura zajęła sie już profanacją w postaci oddawania moczu pod barakiem na Majdanku przez młodzieńca owinietego we flagę Izraela? Tak mi się zdaje, że chyba nie.
   
    Żyd to człowiek, a ty gadasz jak nazista, który traktuje ludzi narodowości Żydowskiej jak podludzi. Jak widać ideologia ta wiecznie żyje w takich jak ty....  
Owinięty był młodzian we flagę israela, to  żyd ,żydowi ugotował taki los !!!  polski kibol by tego nawet nie zrobił CYCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...