Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja w tym kołchozie nie lubię robić zakupów i nie robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownicy w większości takich sklepów uważają się za boga, przyda im się zejście na ziemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię tego sklepu - drogo i badziewnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jeszcze o zmianę w Kraśniku i Opolu Lubelskim tam to się dopiero dzieje wielkie szefostwo nie powiem jakie.......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwłaszcza w Lublinie. Kiedyś jako klient miałem nieszczęście rozmawiać z "kierowniczka". Boże...to już za PRL było lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DU.IE ICH MAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robię już zakupów w tym sklepie, a szczególnie na dziale mięsnym. Tam zawsze śmierdzi zepsutym mięsem, albo domestosem. Współczuję osobom tam pracującym, jak można w takim smrodzie stać przez całą zmianę, czasami aż piecze w oczy. Gdzie są szefowie tego działu, czy oni tego nie czują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokłosie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałbym zwolnic osoby z góry to by były oszczędności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach na sali sprzedaży nie znajdziesz już od dawna pracownika, totalne zero! A jak się stanie do jednej czynnej kasy spośród chyba dziesięciu, to w międzyczasie można zrobić maturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zaczną zwalniać od niekompetentnych kierowników sklepów i regionalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje zwolnic Tesco z tego kraju po co ono to nam hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...