Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie dwa razy więcej miejskich rowerów w Lublinie

Utworzony przez td, 9 października 2014 r. o 21:55 Powrót do artykułu
Rowerzyści i rowerzyści... Wszędzie, na deptakach, chodnikach. Gdzieś mają pieszych. I to ma być przyjazne miasto? Co za ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,ale nie dokończyła ścieżki wzdłuż al. Kompozytorów Polskich i Diamentowej oraz nie przebudowała trzech sygnalizacji, na których miała stworzyć przejazdy rowerowe (Unii Lubelskiej-Zamojska, Diamentowa-Romera, Braci Wieniawskich-Kameralna.''   A wiecie dla czego tego nie zrobiła ? Bo nie zleciła tych prac pewnej firmie która w Lublinie ma na tego typu sprawy monopol... na beton w ZD,iM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo rowerzyści będą najbardziej znienawidzoną grupą społeczną w naszym mieście.Zachowują się tak,jakby nie obowiązywały ich żadne reguły i przepisy.Szaleją na chodnikach, na deptaku, przejeżdżają (a nie przechodzą) przez przejścia dla pieszych,rowery nie posiadają oświetlenia...Co się będzie działo gdy rowerów przybędzie !,to sobie nawet nie wyobrażam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo rowerzyści będą najbardziej znienawidzoną grupą społeczną w naszym mieście.Zachowują się tak,jakby nie obowiązywały ich żadne reguły i przepisy.Szaleją na chodnikach, na deptaku, przejeżdżają (a nie przechodzą) przez przejścia dla pieszych,rowery nie posiadają oświetlenia...Co się będzie działo gdy rowerów przybędzie !,to sobie nawet nie wyobrażam
Bardzo dobrze że ludzie zauważają ten problem i mimo poprawności politycznej mówią o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli cztery razy więcej pedałów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..w niektorych miastach robi sie taka opaske na istniejacej ulicy i juz sie nie da parkowac... i jezdzi sie jakby bezpieczniej... :rolleyes: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można postawić zakaz wjazdu  zawsze jest to kwestia wyboru albo handel produkcja i praca albo rowerki i rekreacja akurat są wybory co wolą lublinianie? ja wolę pracę handel i produkcję jak zarobię sam sobie kupię rower (choć właściwie po co mi piąty rower?)
Ostatnio edytowany 10 października 2014 r. o 01:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto ma też problem ze ścieżkami, które jeszcze nie powstały."   ... może dokończyć w końcu ścieżkę rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego ? Ileż lat można się z tym pier...ć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakłócasz barcie propagandę sukcesu...  :D  https://www.youtube.com/watch?v=y-cHHNEYze8 no cóż dla ludzi którzy fascynują się klepaniem się po plecach i zwalaniem winy na siebie kiedy kolejne rowerowe cudo okazuje się być klapą dokończenie ścieżki jest niemożliwe ale oczywiście mogą ci to obiecać - wszystko mogą ci obiecać że zrobią to już jutro po wyborach .... jutro by mogło być w tej chwili - gdyby w ogóle mogło być pzdr    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem tymi planami rozwoju rowerstwa w Lublinie mocno przerażony. Biorąc pod uwagę aktualną ilość ścieżek rowerowych w mieście, nagminne niebezpieczne jeżdżenie jednośladami po chodnikach, to niedługo już nie będzie można wyjść na ulicę przez osobę mniej sprawną, starszą, czy dziecko. Całe szczęście, że wkrótce zima i przez kilak miesięcy będzie jako taki spokój!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem braku kultury jest istotny cóż organizacje około TNN-owe takie jak porozumienie rowerowe promują brak szacunku do prawa i rozsądku każdy pamięta jak szarańcza masy krytycznej rozjechała przechodnia. szaleńcza jazda bez kultury i rozumu jest wyróżnikiem roweraków i Zuka - nawet na fotce którą promował płatne rowery widać jak łamie on przepisy ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi nie przeszkadzaja rowerzyści, ba nawet się usmiecham jak widzę ludzi i młodych i starszych na rowerkach miejskich, więcej radości z życia wszytskim życze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłaszam za mało rowerów na Pl. Wolności jak wychodze z pracy to na rower muszę czekać, dziękuję  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zrobią stację na węglarza , kursuje  tam tylko 1 autobus ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pulkowniku K. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ból d...y zmotoryzowanych jak jad sączy się w wiekszości komentarzy, ale nie żal mi was, stójcie dalej w korkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje stacji z rowerami w okolicach Nowego Świata, Smoluchowskiego, Budowlanej, Kruczkowskiego - tu dużo ludzi mieszka i pracuje, za daleko dla nas na róg Kunickiego/Zemborzyckiej, Pocztową czy też aż na Romera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy stacja na zapomnianej dzielnicy Ponikwoda?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ból d...y zmotoryzowanych jak jad sączy się w wiekszości komentarzy, ale nie żal mi was, stójcie dalej w korkach
A mi przeszkadzają rowerowi a jestem pieszym. Nie mam samochodu. Rower na chodniku w rękach niektórych mondrali to zagrożenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się nie mylę miasto ma już zatrudnionego wybitnego pracownika pełniącego funkcje oficera rowerowego. Czym się w takim razie zajmuje ta persona skoro trzeba zatrudniać inne osoby wykonujące za niego pracę?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...