Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No co TY, Przemuś? Gdzie ja takie rzeczy napisałam? Bywam w wielu miejscach, zwłaszcza w okolicach miasteczka akademickiego, bo mieszkam blisko, i mieszkaja tam moi znajomi Nie odwiedzam tylko tancbud reklamujących się "I love pussy" "Ciągniemy do rana", "wnies własny asortyment", no i ba - z browarem, rzecz jasna. PS Dobranoc Kladę się spać.
Ostatnio edytowany 14 grudnia 2011 r. o 23:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadze że piszesz z opierając się na własnych doświadczeniach pa nekrofilko i kumpelko bandytów mrocznych snów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, teraz bedziesz mi wkręcal że oddaję się za browara )) OK, niech Ci będzie! Z Toba się ciężko dyskutuje, więc nie będe Cie przekonywać że jest inaczej. PS napisalam to bo czytam troche net, po za tym jeden mój kolega został w jednym, ze środmmiejskich tancklubów zaczepiony przez taka małolatę która złożyła mu pewna propozycję...
Ostatnio edytowany 15 grudnia 2011 r. o 00:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak, tępy idioto i pseudointelektualisto, weź się schowaj głęboko i nie wychodź aż do opadu postnuklearnego - może wtedy nie będziesz się wyróżniał z bandy mutantów popromiennych. Folkatka pisze do ciebie jak do białego człowieka, a ty w kółko swoje. Masz mózg zamknięty na jakiekolwiek argumenty, więc po jaki ch*j bierzesz udział w dyskusjach na publicznym forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka to osoboa z rozdwojoną jaźnią, tutaj broni lewackich degeneratów z Tektury a za pieniadze robiła strone internetową jednemu z polityków PiS - a to PiS chce wypieprzyc tych zaćpanych zahivionych degeneratów z Wieniawskiej. Pozatym udziela sie na prawicowo-katolickim forum Rebeya, forum, na którym powstała Grupa przeciwko działanosci Tektury, grupy lobbujacej wsórd polityków prawicy aby urząd miaqsta przestał finansowac tych wykolejeńców społcznych . PIENIADZE PISOWSKIE NIE SMIERDZA PANI FOLKATOKO - BUDASICO PUNK TO BRUDAS, PUNK TO SMIEC - PUNK JUZ UMARŁ PUNK IS DEAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka to wycwelony klub skupiajacy pedałów, lesby, tekturzanych narokomanów z nieodłącznym woreczkiem kleju ktorych toczy hiv jak ta brudna degeneratka folkatka. Śmiecie takie jak ta Tektura JEST TYLKO MOTOR W LUBLINIE JEST TYLKO MOTOR MOTOR DUMA NASZEGO MIASTA LUBLINIANAKA TO SMIECIE I NA WYSYPISKO Z ODPADEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ZNK! Tekturę na makulaturę! A potem wyeksmitować Teatr NN ze starym Pietrasiewiczem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by pomyślał ze politykowi Prawa i Sprawiedliwosci stale lansującemu sie w Radiu Maryja, TV Trwam i Naszym Dzienniku strone internetowa robił odpad społczny z narkomansko-lewackiej Tektury ps. juz wole te wymalowane lale z tancbudy z Centrum Miasta bo sa ładne, zgrabne i zadbane, a nie te piegowate, brzydkie, oszpecone maszkarony i pasztety z Tektury, tak ochydne ze normalnemu facetowi nie pomogło by nawet kilo wiagry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Dumny Polak, @Motor Lublin, @Student KUL, te podszywki wyglądają mi na wpisy samego Pietrasiewicza, makulaturowa prowokacja. Tektura do recyklingu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
sadze że piszesz z opierając się na własnych doświadczeniach pa nekrofilko i kumpelko bandytów mrocznych snów
Dobranoc kaprofilu i kumplu chavów z Manchesteru. Prawda jak to ładnie brzmi? Jakie to przyjemne tak dowalić bez sensu. Może dla odmiany zamiast wypisywać brednie na forum puknąłbyś baranka w ścianę? Tak dla oprzytomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin napisał:
JEST TYLKO MOTOR W LUBLINIE JEST TYLKO MOTOR MOTOR DUMA NASZEGO MIASTA
Biedny, smutny człowieczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
judge dread napisał:
@Dumny Polak, @Motor Lublin, @Student KUL, te podszywki wyglądają mi na wpisy samego Pietrasiewicza, makulaturowa prowokacja. Tektura do recyklingu!!!
też tak myśle, marny prowokator. Pewnie to on sam powybijał okna w tym lewackim squadzie jak i w domu ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władca Wschodu napisał:
też tak myśle, marny prowokator. Pewnie to on sam powybijał okna w tym lewackim squadzie jak i w domu ojca.
Zgadza się, tym bardziej, że wiadomości o "atakach hitlerowców" na Tomasza Pietrasiewicza zawsze pojawiały się czasie kiedy potrzebny był mu rozgłos (wszystkie te "newsy" publikuje zawsze Wyborcza i dziennik wschodni- jej wierny pachołek a także znajdują się one na żydowskiej stronie jewish org.), to znaczy przed kolejnymi dotacjami w ramach Europejskiej Stolicy Kultury, albo jak ostatnio przed "zastrzykiem gotówki" jaką dostał z budżetu Lublina w wysokości prawie 13 milionów (prawie 3 mln. na ośrodek NN Brama grodzka i ponad 9 mln. w ramach Centrum Spotkań Kultury). Jego synalek z tektury tuż przed rozstrzygnięciem konkursu na ESK dostał od miasta 100 tyś. Teraz potrzebny jest im rozgłos dla zwiększenia presji przed wysępieniem kolejnego lokalu. Wszak wiadomo, że "prawie ofiary prawie holokaustu" jakim prawie był atak na Tekturę mogą liczyć na większe współczucie i litość społeczeństwa. Przy okazji będzie na kogo zgonić fatalny stan budynku w jakim zostawiają go tekturowe lewary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nie rozumiem Cię, Michale. Pod Twoim postem mogłabym sie podpisać. Co Ci sie nie spodobało? Że napisałam o potrzebie udowodnienia zarzutów ? A czyż tak nie jest? Niestety, nasz Szanowny Współdyskutant uwielbia rzucac nieprzemyślane oszczerstwa na prawo i lewo, dzis wymyślił że jestem współwinna zastraszania pana dra z UMCS. Oczywiście, też całkowicie bezpodstawnie, ale to pikuś.
Nieporozumienie. To nie było skierowane do Ciebie, tylko do wszystkich którzy załatwiają tu między sobą swoje sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście potrzebni w naszym mieście. To kwestia równowagi. Kiedy pojawia się pewna energia, musi istnieć też jej odwrotność. Jesteście jak białe krwinki - atakujecie wszystko co wydaje się być obce. Jak zawsze w naturze, proste rozwiązania są skuteczne, ale też niszczące. Te słowa kieruję oczywiście do osób o skrajnych i agresywnych poglądach po obu stronach. Musicie jednak wiedzieć, że ideologie rosną w siłę w dobie kryzysu, kiedy ludzie są słabi. Bo tylko odpowiednio słaby człowiek, może bezwarunkowo przyjąć pewną ideologię, religię czy inny system wierzeń i dać sobą kierować. Silna i autonomiczna osoba, wykształca w sobie swój własny system moralny, niepoddający się presji "większości", choć może korzystać z części ogólnie przyjętych zasad (dla ułatwienia). Właśnie, to jest chyba słowo klucz - UŁATWIENIE. Co jest łatwiejsze do zrobienia? Przyjąć pewną ideologię i postępować dokładnie w myśl zapisanych zasad, czy podejmować własne przemyślane decyzje w oparciu o większą liczbę czynników?Na przykład: Osoba z którą rozmawiam, ma zupełnie odmienne poglądy polityczne od moich. Czy powinienem walczyć za wszelką cenę w obronie moich poglądów, w myśl ideologie którą przyjąłem? Czy może powinienem dowiedzieć się kim jest ta osoba, być może ma 12 lat, albo jest chora psychicznie, być może wymaga pomocy, a może jest dużo mądrzejsza ode mnie i mógłbym się czegoś nauczyć itd. PS: Wiem, ze w tym momencie, do części z was to nie trafi, ale ja się dzisiaj dużo nauczyłem. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich a w szczególności wiernych RKS Motor, Tektury i Narodowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie sprawy zaszły za daleko, zosdtałam bardzo brzydko zaatakowana, muszę na to odpowiedzieć. Drogi prawdziwy Polaku, Studencie KUL itd. Ja nigdy nie ukrywałam tego, że jestem katoliczką i mam przekonania prawicowe - w każdnym razie, pod wieloma względami prawicowe, bo jeśli chodzi o ekologie i niektóre kwestie społeczne, to jednak raczej daleko mi do typowego, prawicowego widzenia tych spraw (dlatego też uważam ze ścisłe rozgraniczenia typu prawica-lewica sa obecnie anachronizmem). Jednocześnie od lat nastoletnich interesuje mnie kultura alternatywna, punk, reggae, folk inna muzyka etc. nosiłam i - zreszta dalej noszę glany etc. Kto powiedział, że człowiek o prawicowych poglądach musi być od razu skinem? Po za tym zawężanie ruchu punk wyłącznie do lewicy to nieporozumienie. rzez wiele lat obracania sie w kontrkulturowym świecie poznałam wiele róznych osób. Do Tektury też przychodza osoby o najróżniejszych przekonaniach Z moich zainteresowań wynika moja obecność w tym miejscu, jako w zasadzie jedynym miejscu w Lublinie, gdzie mogę usłyszec prawdziwe, alternatywne zespoły grające taka muzyke jaką lubię. Z mojej obecności w tym miejscu wynika równiez to, że poznałam ludzi, którzy miejsce to tworzą, i z wieloma z nich bardzo się polubiłam, pommo róznic ideologicznyc (BTW - Ty kumplujesz sie wyłacznie z osobami, które mają kropka w kropke takie same przekonania jak Ty? Wspólczuje!). I dlatego teraz, kiedy są nazywani, zupełnie bez podstaw - bandziorami, po prostu staję w ich obronie. Nie robie tego dlatego, że popieram antife i malowanie róznych rzeczy na drzwiach, zasadniczo w sporze antifa kontra narodowcy dostrzegam wiele błędów popełnionych po obydwu stronach, także - niestety - wiele agresji - po za tym mam znajomych po obydwu stronach, i racje obydwu stron znam dobrze, dlatego też do tej pory byłam neutralna. Dlatego też - nie chciałam zabierać głosu w tej sprawie, po prostu chodziło mi o to, żeby nie nazywac bezpodstawnie bandziorami ludzi, co do których nie ma żadnych podstaw by twierdzic że mogli sie dopuścić tego czynu zastraszania. Bronie też ich, bo wiem, że nie sa zadnymi ćpunami, degeneratami, za jakich różni "prawdziwi Polacy" ich uważają. W dodatku - przypisywanie mi współdziałania czy też wiedzy na temat sprawstwa czynu jest nieporozumieniem. To raz. Po drugie - jeśli chodzi o PiS. Nie chodzi mi o te partię, chodzi mi o konkretną wypowiedź pana Ryby ( a propos filmów erotycznych), do której juz sie odniosłam. Pan Ryba troche sie wyminął z prawdą, i chciałam zwrócic uwagę, bo niestety - ci, którzy na temat tektury mówia najgłosniej, z reguły wiedze o niej czerpia z drugiej ręki, czego Ty i Pan Radny jesteście najlepszymi przykładami. Moja praca nie ma tu nic do rzeczy. Nie uwazam, że miałabyc ona byc powodem, dla którego nie moge skrytykowac wypowiedzi jakiegos radnego z PiS, bo w każdej partii sa różni ludzie. Tak na zakonczenie, prawdziwy Polaku, to szkoda, że jakos nie zwróciłes uwagi na moja działalność na forum Gazety Wyborczej, gdzie bardzo czesto podejmuje dyskurs z różnymi osobami o prokomunistycznych przekonaniach, ateistami typu barska czy dociek. Zwróciłes zaś uwage na to, że mam czelność bronic kogoś, kogo znam osobiście od lat i lubię, i po prostu nie wierzę, żeby mógł sie dopuścic bandyckiego ataku. No i koniec. Do reszty Twoich zarzutów sie nie ustosunkuję, gdyz sa one zbyt nieeleganckie (po za tym grupa sprzeciwu dla Tektury nie powstała na Rebelii, tylko na facebooku. Na szczęscie nie jestes w stanie zabronić mi pisania na FR). Nazwanie mnie odpadem spolecznym, podobnie jak i inne inwektywy pod moim adresem przemilczę. Mógłbys chociaż nie przekręcac mojego nicka Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 15 grudnia 2011 r. o 14:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacytuję cię Agata: "Po prostu znam ich, z niektórymi przegadałam długie godziny i wiem, że nie sa żadnymi degeneratami. To, że ws[pierają Antifę jeszcze o niczym nie świadczy. Oskarżanie ich o bandytyzm jest takim samym przegięciem jak sprowadzanie wszystkich narodowców do miana nazioli i faszystów i oskarżanie ich o cegłówki i bomby (moim zdaniem zrobili to zwykli chuligani z osiedla gdzie mieszka Pietrasiweicz). . A "Tektura" od jakiegoś czasu jest bardzo ostrozna, chca uniknąć skandali wokół siebie, więc tym bardziej nie dopuśliliby sie niczego co miałoby znamiona przestępstwa." otóż oczywiście świadczy bo bandyctwa nie wspierają ludzie uczciwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że wszedzie możesz dopatrzeć się drugiego dna, w każdym moim słowie. Oczywiście, że musiałabym myslec nad każdym zdaniem cały dzień, żeby moze wymyslec coś, czym nie mógłbys sie posłużyć dla włąsnych celów Bo - i tu napisze Ci komplement - jesteś inteligentny i potrafisz manipulować, co bardzo dobrze udowadniasz tam gdzie piszesz. Tak w ogóle to pisałam Ci juz, że z przyczyn osobistych nie mam ochoty dalej z Toba wojować. Ja swoje zdanie przedstawiłam i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie wytłuszczonego przez Ciebie zdania : powtórzę. W antifie sa różni ludzie. Częśc z nich to bojówkarze, część z nich to ludzie spokojni. Po drugiej stronie jest tak samo. Ja nie lubie przemocy. NIe lubie tez Twojego rzucania oskarżeń zupełnie bez powodu. Kiedy oskarżasz o manipulacje i prowokacje bez żadnych podstaw ku temu, to OK, kiedy natomiast robi to kto inny - no to już cholera pan Leniak sie oburza, bo jakże to tak. Ach, oczywiście, podstawy są. Bo przeciez wszyscy sympatycy antify to bandziory,(a wszyscy narodowcy to naziole cha cha).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS troche sie zagalopowałam w pierwszym poscie, dostrzegając manipulacje tam gdzie jej nie było. Przepraszam - jak widzisz, potrafie przeprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...