Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie głośno o górkach czechowskich. PiS chce wstrzymania prac nad nowym planem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Podrównać ten syf, zasiać trawę, kosić i udostępnić mieszkańcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest prywatny teren, nikt nie będzie nic siał ani kosił ale pomarzyć możesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, marzę. Ale prawda że byłby to piękne teren na rekreację? 120 hektarów zadbanej zieleni! A chyba był swego czasu pomysł aby teren dostał Ogród Botaniczny. Skoro obecny właściciel toleruje tak opisywany tutaj syf, to moze wywłaszczyć, nawet zapłacić zgodnie z ceną zakupu i przekazać Ogrodowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko osiedlu mieszkaniowemu na Górkach Czechowskich. Ba, wydaje mi się, że to wręcz idealna lokalizacja na nowe osiedle. A jeśli obok miałby powstać duży, zielony i ogólnodostępny park, to już w ogóle byłoby super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Owszem, marzę. Ale prawda że byłby to piękne teren na rekreację? 120 hektarów zadbanej zieleni! A chyba był swego czasu pomysł aby teren dostał Ogród Botaniczny. Skoro obecny właściciel toleruje tak opisywany tutaj syf, to moze wywłaszczyć, nawet zapłacić zgodnie z ceną zakupu i przekazać Ogrodowi?
 To ja proponuję wywłaszczyć ciebie z twojego mieszkania. Co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuję wywłaszczyć ciebie z twojego mieszkania. Co ty na to? Słyszałeś o eksmisjach za długi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli radni PiS są za tym, żeby dalej na Czechowie hodowano śmieci a górki nie były dostępne dla zwykłego mieszkańca!!! Mieszkańcy wolą bloki i park zamiast pastwiska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna wywlaszczyc pod drogi to pod park miejski tez. Nie moze byc tak, ze wlasciciel w srodku miasta hoduje syf, smieci. Czy to swiadoma degradacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czyli radni PiS są za tym, żeby dalej na Czechowie hodowano śmieci a górki nie były dostępne dla zwykłego mieszkańca!!! Mieszkańcy wolą bloki i park zamiast pastwiska!
 Czy to, że właściciel tego terenu jest w jednym z ciał doradczych prezydenta miasta zwalnia go z obowiązków zapisanych w ustawie o odpadach i czystości w gminach? Górki były, są i będą dostępne dla każdego kto chce tam pójść, a nie wirtualnie szerzy propagandę o ich niedostępności. Co wolą i chcą mieszkańcy widać i słychać na spotkaniach w sprawie zamiarów zabudowy tego unikalnego w skali UE terenu. Te spotkania są również otwarte jak teren Górek Czechowskich, a więc przyjdźcie tam i wyraźcie publicznie to co piszesz ukryty w czeluściach sieci Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na Czechowie napisał:
Ryszard O. napisał:
ja napisał:
undefined napisał:
  Panie Dzioba, skąd te informacje o 80% mieszkańców? Proszę o źródło!
Firma TBV zbierała ankiety na Czechowie w których pytała co mieszkańcy myślą o Górkach itd
Widziałem. Anonimowa, tendencyjna i niewiarygodna ankieta. Dzioba - ty myślisz, że ludzie naprawdę są tacy głupi żeby uwierzyć w "dobre" intencje TBV. Tu chodzi tylko i wyłącznie o KASĘ. Niestety nie dla Miasta.
Też widziałem i nie potwierdzam tego co piszesz. Ani nie była anonimowa(ankieterzy rozdawali magnesy z logo firmy), ani nie była tendencyjna(normalnie zadane proste pytania). Widać masz jakiś interes w tym, żeby wypisywać kłamstwa na forum.
 Rozdawali magnesy więc ankieta nie była anonimowa??? Ty czytasz czasami co piszesz? A były może jakieś nazwiska na nich? Nie. Więc jaka była? ANONIMOWA! A interes oczywiście, że mam - interes mieszkańców Czechowa i Lublina na ochronę wartościowych dla nich terenów. I z kolei wiemy jaki jest twój interes - setki milionów złotych za samą zmianę warunków zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu kłamie? napisał:
mieszkam na Czechowie napisał:
Ryszard O. napisał:
ja napisał:
undefined napisał:
   Panie Dzioba, skąd te informacje o 80% mieszkańców? Proszę o źródło!
Firma TBV zbierała ankiety na Czechowie w których pytała co mieszkańcy myślą o Górkach itd
Widziałem. Anonimowa, tendencyjna i niewiarygodna ankieta. Dzioba - ty myślisz, że ludzie naprawdę są tacy głupi żeby uwierzyć w "dobre" intencje TBV. Tu chodzi tylko i wyłącznie o KASĘ. Niestety nie dla Miasta.
Też widziałem i nie potwierdzam tego co piszesz. Ani nie była anonimowa(ankieterzy rozdawali magnesy z logo firmy), ani nie była tendencyjna(normalnie zadane proste pytania). Widać masz jakiś interes w tym, żeby wypisywać kłamstwa na forum.
Rozdawali magnesy więc ankieta nie była anonimowa??? Ty czytasz czasami co piszesz? A były może jakieś nazwiska na nich? Nie. Więc jaka była? ANONIMOWA! A interes oczywiście, że mam - interes mieszkańców Czechowa i Lublina na ochronę wartościowych dla nich terenów. I z kolei wiemy jaki jest twój interes - setki milionów złotych za samą zmianę warunków zabudowy.
Żal mi takich śmiesznych ludzików jak ty. Kłamiesz na każdym kroku, ubliżasz i uzurpujesz sobie prawo do mówienia w imieniu całej dzielnicy. Uwierz mi na słowo, że zwolenników budowy bloków i stworzenia obok nowego osiedla parku dla mieszkańców, jest wiecej niż ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na Czechowie napisał:
I kto tu kłamie? napisał:
mieszkam na Czechowie napisał:
Ryszard O. napisał:
ja napisał:
undefined napisał:
    Panie Dzioba, skąd te informacje o 80% mieszkańców? Proszę o źródło!
Firma TBV zbierała ankiety na Czechowie w których pytała co mieszkańcy myślą o Górkach itd
Widziałem. Anonimowa, tendencyjna i niewiarygodna ankieta. Dzioba - ty myślisz, że ludzie naprawdę są tacy głupi żeby uwierzyć w "dobre" intencje TBV. Tu chodzi tylko i wyłącznie o KASĘ. Niestety nie dla Miasta.
Też widziałem i nie potwierdzam tego co piszesz. Ani nie była anonimowa(ankieterzy rozdawali magnesy z logo firmy), ani nie była tendencyjna(normalnie zadane proste pytania). Widać masz jakiś interes w tym, żeby wypisywać kłamstwa na forum.
Rozdawali magnesy więc ankieta nie była anonimowa??? Ty czytasz czasami co piszesz? A były może jakieś nazwiska na nich? Nie. Więc jaka była? ANONIMOWA! A interes oczywiście, że mam - interes mieszkańców Czechowa i Lublina na ochronę wartościowych dla nich terenów. I z kolei wiemy jaki jest twój interes - setki milionów złotych za samą zmianę warunków zabudowy.
Żal mi takich śmiesznych ludzików jak ty. Kłamiesz na każdym kroku, ubliżasz i uzurpujesz sobie prawo do mówienia w imieniu całej dzielnicy. Uwierz mi na słowo, że zwolenników budowy bloków i stworzenia obok nowego osiedla parku dla mieszkańców, jest wiecej niż ci się wydaje.
 No i tu się różnimy. Wskaż gdzie ja kłamię, ubliżam i uzurpuję. A na słowo to, zwłaszcza tobie, nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan jest dobry i głupotą jest wszystko cofać do etapu kolejnych jałowych dyskusji. Zabudowa na 30 ha a zielony park na pozostałych 70 to dobre i rozsądne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEWELOPER CHCIAŁ 40% A DOSTAŁ TYLE ILE JUŻ TERAZ MOŻE ZABUDOWAĆ TYLKO W INNEJ POSTACI. POZOSTAŁE 70% NIECH ODDAJE ZA DARMO MIASTU, MIASTO ZROBI PARK DLA MIESZKAŃCÓW, BĘDZIE CACY I ZAKOŃCZY SIĘ KILKUNASTOLETNIA SAGA PT: "CO DALEJ Z GÓRKAMI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Plan jest dobry i głupotą jest wszystko cofać do etapu kolejnych jałowych dyskusji. Zabudowa na 30 ha a zielony park na pozostałych 70 to dobre i rozsądne rozwiązanie.
 Nieprawda trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj deweloperski trollu na drzewo. Żałosne manipulacje. Oczywiście najlepiej dać zarobić kosztem powietrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma żadnego interesu publicznego dla takiego prezentu dla dewelopera. Republika bananowa w tym Lublinie z rzecznikiem deweloprezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC LUBLINA napisał:
DEWELOPER CHCIAŁ 40% A DOSTAŁ TYLE ILE JUŻ TERAZ MOŻE ZABUDOWAĆ TYLKO W INNEJ POSTACI. POZOSTAŁE 70% NIECH ODDAJE ZA DARMO MIASTU, MIASTO ZROBI PARK DLA MIESZKAŃCÓW, BĘDZIE CACY I ZAKOŃCZY SIĘ KILKUNASTOLETNIA SAGA PT: "CO DALEJ Z GÓRKAMI"
Po pierwsze nie drzyj się trolu. Po drugie to nieprawda z tą zabudową trolu. Po trzecie trolu - pewnie bardzo chętnie oddacie miastu to gdzie się na da niczego wybudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Schetyna: Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...