Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowe radio w Lublinie: Być może TOK FM

Utworzony przez Gość, 29 lipca 2011 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Jeśli to będzie TOK FM to OK, bo w końcu radio zacznie "gadać", a nie puszczać na okrągło ten sam zestaw kilkuset popowych piosenek jakimi karmią nas wszystkie stacje radiowe w Polsce. Ja od radia oczekuję konwersacji i audycji, a nie tego co jest w MTV, VIVIE czy innych DISCO RELAKSACH (Eska, Zet, RMF i reszta badziewiaków).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze radio PIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za TOK FM lub Radiem PIN. Trzymam kciuki za to, zeby ktores z nich pojawilo sie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pamieta Radio Puls ? Fajne było - nie to co teraz wszystko sformatowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tok FM słuchałem mieszkając w Krakowie i bardzo lubiłem, bo to niestety jedyne radio nieco inteligentniejsze niż reszta, która tylko wali łomoty i podaje papkę. A "niestety", bo czasem wolałbym posłuchać czegoś jeszcze lepszego i niekoniecznie o tym samym profilu. Czy nie można by stworzyć czegoś mniej marginalnego politycznie, a jednak również przemawiającego do ciut bardziej rozgarniętego wzgl. wymagającego odbiorcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może radio Wawa by wróciło? Ewentualnie TOK FM. PINu zdecydowanie nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOK FM - tuba salonu i "różowej braci", trzeba robić wodę z mózgu magistrom. Wystarczy posłuchać takie potęgi intelektu jak: Żakowski, Środa, Wielowieyska i Paradowska - kwiat dziennikarstwa. Straszne czasy idą w radiu albo ogłupiający łomot dla degenratów albo wybiórcze prawdy nadredaktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy naprawdę chcecie żeby czytano Wam "Wyborczą" przez radio?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA JESTEM JEDNAK ZA ROZSZERZENIEM NURTU MUZYCZNEGO I PROPONUJĘ "RMF Maxxx".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOK FM, chetnie slucham.Przy pomocy internetu.Nawet, kiedy przebywam za granica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim eterze od dawna nie ma nic ciekawego, przerzuciłem się na internetowe Radio Wnet Krzysztofa Skowrońskiego kiedyś III PR, muzykę zapodaje Grzegorz Wasowski z T-Raperów znad Wisły, inne nazwiska to Jerzy Kordowicz, Jerzy Jachowicz, Cejrowski. Lepsze radio obywatelskie niż TOK FM, radiowa tuba spółki Agora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOK FM bdb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rmf maxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
TOK FM - tuba salonu i "różowej braci", trzeba robić wodę z mózgu magistrom. Wystarczy posłuchać takie potęgi intelektu jak: Żakowski, Środa, Wielowieyska i Paradowska - kwiat dziennikarstwa. Straszne czasy idą w radiu albo ogłupiający łomot dla degenratów albo wybiórcze prawdy nadredaktora.
Wolę takie "asy" niż Sakiewicza, Semkę, Ziemkiewicza i innych dziennikarskich degeneratów. BTW chyba nie wiesz o czym mówisz, bo twoi ulubieńcy rownież w tok.fm występują. Natomiast wieczorne audycje, gdzie nie ma polityki są chyba najlepsze w polskim eterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...