Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca w biurowcach na Zana

Utworzony przez Jasnowidz, 26 stycznia 2010 r. o 23:10 Powrót do artykułu
no no ciekawi mnie tylko jak tam będzie można wjechać i wyjechać od strony ul.Tomka Zana. Bo to jakoś nikomu nie przeszkadza, jeszcze nie przeszkadza. Plotka głosiła że Zana ma być przebudowywane, sygnalizacja świetlana, nowe skrzyżowanie, pas rozdzielający jezdnie i takie tam. 1000 nowych stanowisk pracy parking tylko na 400 miejsc, reszta będzie parkować pewnie na Zana. Czepiam się, nie przewiduje co będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje Panie Turski więcej podobnych inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LU to zawsze sie najpierw buduje obiekt a potem dopiero mysli o miejscach parkingowych. Wiadomo przeciez, ze ludzie zeby korzystali z jakiegos obiekt potrzebuja sie najpierw do niego dostac. Ale infrastruktura to bzdura przeciez! Juz sobie wyobrazam jeszcze wieksze korki na spadochroniarzy, sowinskiego, filaretow, monte cassino, nadbystrzyckiej! ale co tam... po co nam obwodnice, tunele pod raclawickimi, najlepiej zbudowac biurowiec w polsce B gdzie kazdy ucieka stad. Nie ukrywajmy ze lublin nadaje sie jedynie do studiowania i dla pierdzistolkow z budzetowki ktorzy niezle zarabiaja. Bo zeby godnie zyc to napewno nie w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc powierzchni pojdzie pod wynajm dla UML? Grunt to rownowaga - teraz dojazd ze srodmiescia do Zana bedzie trwal tyle co odwrotnie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moji znajomi dostają w budżetówce 1300-1500 na ręke po 5 latach..jeśli to są te dobre zarobki..........?Bodajże kureir pisał rok temu że na wejście do Um masz 1800 brutto vczyli 1200 na reke....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
moji znajomi dostają w budżetówce 1300-1500 na ręke po 5 latach..jeśli to są te dobre zarobki..........?Bodajże kureir pisał rok temu że na wejście do Um masz 1800 brutto vczyli 1200 na reke....
Za siedzenie przez 8 godz. i dłubanie w nosie to i tak za dużo płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
moji znajomi dostają w budżetówce 1300-1500 na ręke po 5 latach..jeśli to są te dobre zarobki..........?Bodajże kureir pisał rok temu że na wejście do Um masz 1800 brutto vczyli 1200 na reke....
ja mam koleżkę w urzędzie marszałkowskim który po 3 latach ma 1700 netto plus 13 która równoważna jest z pensją a więc średnio mu wychodzi miesięcznie 1850 złotych. do tego dochodzą nagrody-ostatnio wstrzymane w zwiazku z kryzysem ale nagrody rzędu 2000 na rekę tak wiec uśredniając ma miesięcznie 2000 na rękę! za 8 godzin siedzenia i pierdzenia w stołek i negowanie decyzji wydawanych przed urzedasa z pokoju obok! ja w prywatnej firmie, gdzie aby się utrzymać, musiałem od świtu do wieczora zapierdzielac po klientach, zaczynałem od 1200 brutto, teraz mam 2000 brutto i tyle. a pracuje też 3 lata! żadnych 13, nagród, niczego nie ma takiego, kiedys były premie ale uzależnione od wyników w pracy ale to już przeszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja muszę jeździć przez Zana codziennie od ronda przy zusie do ronda przy targu i muszę stwierdzić że tam jeszcze tylko takiego biurowca brakuje :/ nie dość że przejście dla pieszych jedno na drugim to co chwile ktoś skręca albo w lewo albo w prawo a jak jakaś kobieta do avonu jedZie to już w ogóle katastrofa ta ulica jest za mała. Najgorsza moim zdaniem w lublinie pod względem ryzyka o stłuczkę i potrącenia pieszego niech najpierw rozbudują tą ulice a potem biurowiec taki stwawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa juz pierwsze oferty: ######/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno prezedent Lublina już zamówił u Pana Turskiego 3 piętra w tym wieżowcu bo ciasno maja urzędnicy w dotychczasowych obiektach. Po ile? Nieważne, musi byc godnie przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ENTUZJASTA1 napisał:
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich![/quote] Grunt to zdrowe podejście i polski optymizm... Z takim nastawieniem zawsze będziecie siedzieć i jęczeć jak to jest wam źle... rzygać mi się chcę jak czytam takie żałosne skomlenie... Weźcie d*** w troki i zróbcie coś ze swoim życiem zamiast narzekać :/ [quote name='Gość' post='224078' date='27.01.2010, 01:37:07']W LU to zawsze sie najpierw buduje obiekt a potem dopiero mysli o miejscach parkingowych. Wiadomo przeciez, ze ludzie zeby korzystali z jakiegos obiekt potrzebuja sie najpierw do niego dostac. Ale infrastruktura to bzdura przeciez! Juz sobie wyobrazam jeszcze wieksze korki na spadochroniarzy, sowinskiego, filaretow, monte cassino, nadbystrzyckiej! ale co tam... po co nam obwodnice, tunele pod raclawickimi, najlepiej zbudowac biurowiec w polsce B gdzie kazdy ucieka stad. Nie ukrywajmy ze lublin nadaje sie jedynie do studiowania i dla pierdzistolkow z budzetowki ktorzy niezle zarabiaja. Bo zeby godnie zyc to napewno nie w lublinie.
Oczywiście każdy normalny deweloper zaczyna od wykonania parkingu (np. przy blokach mieszkalnych) - ironia. Zastanów się trochę nad tym o czym piszesz. Parkingi buduje się na początku ale przeważnie tylko wtedy, gdy jest pod budynkiem, którego dotyczy inwestycja. Oczywiście dokonuje się zmiany infrastruktury w trakcie takiej inwestycji, niekiedy na samym początku (żeby był odpowiedni dojazd do budowy itp itd), częściej pod sam koniec - żeby na otwarcie było już dobre 'połączenie'. Druga sprawa jest następująca - co ma deweloper budujący biurowiec do budowy tunelu pod Racławickimi?... Ludzie przedsiębiorczy robią takie rzeczy, na których mogą zarabiać, a sprawy związane z 'ruchem ulicznym' w mieście podlegają chyba pod decyzje UM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętam jak gazety pisały przed wyborami Wasilewskiego na prezydenta Lublina, że Pan Turski wybuduje nam Aqua Park. Zamiast tego buduje biurowce, w których nie zdziwiłbym się gdyby nasz prezydent chciał wynająć pomieszczenia. Ręka rękę myje, a czy Pan Turski nie będzie zwolniony z podatku jak wybuduje parking wielopoziomowy ? Oj coś tu śmierdzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krokodyl napisał:
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/
Nazwa musiałaby się zmienić na "Warszawa" - wtedy automatycznie byłby to raj na Ziemi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza
Są, i co w tym złego? Żeby ludzie w takich firmach działających w Lublinie mieli lepsze zarobki, musi być konkurencja. Zatem im więcej tego typu inwestycji tym lepiej dla nas. Sam zaczynałem od pracy na infolinii, wszyscy ludzie, z którymi zaczynałem rozwinęli się już dawno - zdobyli wiedzę, umiejętności i doświadczenie i albo awansowali wewnątrz, albo zmienili miejsce pracy (niektórzy wyemigrowali z Lublina). W skrócie - dobrze, że powstają budynki, w których będą miejsca pracy, żeby ludzie zarobili kasę na wydanie jej w nowych galeriach handlowych W Lublinie brakuje inwestycji w miejsca/obiekty rekreacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy jest jakaś szansa, że pojawi się któraś z firm "Wielkiej czwórki" (E&Y, PwC, KPMG, Deloitte). Jeśli faktycznie by tak było, to chapeau bas, aczkolwiek mam wątpliwości czy to prawdopodobne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...