Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sam ośle nie pierrrdol. Nie widzisz w mojej "wypowiedzi" prowokacji ? Co Wam te psy tak przeszkadzają ? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???
to nam przeszkadza, ze właśnie sr...! jak nei wiesz po psie się sprząta. Przyjemnie ci jak wszędzie naookoło są g... na trawie, a czesto i na chodniku, miło, fajnie???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ,,...Co Wam te psy tak przeszkadzają? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???'' o booooszzz,  to jest wypowiedz człowieka z XXI wieku czy z epoki kamienia łupanego.? ręce opadają. Tak ja tez sr... ale w kiblu, spuszczam wode, myje ręce, ty się nie natykasz na moje g... ! tak??? tak!  widziszróżnicę?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ,,...Co Wam te psy tak przeszkadzają? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???'' o booooszzz,  to jest wypowiedz człowieka z XXI wieku czy z epoki kamienia łupanego.? ręce opadają. Tak ja tez sr... ale w kiblu, spuszczam wode, myje ręce, ty się nie natykasz na moje g... ! tak??? tak!  widziszróżnicę?????????
  CYT ,,Co Wam te psy tak przeszkadzają ? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ??? Nie wiem kto tu głupszy...pies czy właściciel. Jesli ten rugi nie widzi róznicy między człowiekiem a zwierzeciem..... żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ,,...Co Wam te psy tak przeszkadzają? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???'' o booooszzz,  to jest wypowiedz człowieka z XXI wieku czy z epoki kamienia łupanego.? ręce opadają. Tak ja tez sr... ale w kiblu, spuszczam wode, myje ręce, ty się nie natykasz na moje g... ! tak??? tak!  widziszróżnicę?????????   To weź geniuszu adoptuj (tak, wiem. Trudne słowo dla Ciebie) psa i go naucz SRAĆ w ubikacji. BTW jak ci rączki opadły to się ptaszkiem pobaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 ,,...Co Wam te psy tak przeszkadzają? Srały, srają i będą srać. Ot taka już ich natura że SRAJĄ ? Ty nie srasz ???'' o booooszzz,  to jest wypowiedz człowieka z XXI wieku czy z epoki kamienia łupanego.? ręce opadają. Tak ja tez sr... ale w kiblu, spuszczam wode, myje ręce, ty się nie natykasz na moje g... ! tak??? tak!  widziszróżnicę?????????   To weź geniuszu adoptuj (tak, wiem. Trudne słowo dla Ciebie) psa i go naucz SRAĆ w ubikacji. BTW jak ci rączki opadły to się ptaszkiem pobaw
 
ale pustak z ciebie. Współczuje psu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahaha, i wy chceciie protestowac??!! jesli nie wiecie że po psie trzeba SPRZATNĄC? !! hahaha o czym mowa w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nam przeszkadza że psy srają? a w domu też walisz na dywan i w rogu pokoju? jeśli tak to nie ma tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pustak z ciebie. Współczuje psu!
No baaa.. Mój pies sra szczęśliwy - gdzie ma ochotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No baaa.. Mój pies sra szczęśliwy - gdzie ma ochotę.
no własnie.... żal mi ciebie prosta istoto na głowę tez ci sra? :) milusio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No baaa.. Mój pies sra szczęśliwy - gdzie ma ochotę.
suuuuuuuper, to moze niech sra szczesliwie u siebie w domciu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ ŻE CZYTA TO KTOŚ Z UM I WYCIĄGNIE Z TEGO ARGUMENTY  hehh ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz wchodzenia z psami? jakiś żart, prawda - codziennie, o tej samej porze widzę panią z owczarkiem niemieckim na terenie parku, tuż przy przystanku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzcie srac ze swoim psem do swojego domu. Straz miejska powinna rano o 5 ruszac na łowy. 500 zł za kupę i sie prymitywny psiarz szybciutko nauczy. A pozdrawiam psiarzy o kulturze osobistej pozwalajacej na sprzatanie po przyjacielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w czwartek o godz. 17 przy wejściu obok kapliczki powinno pojawić się parę patroli straży miejskiej w celu karania właścicieli psów za niesprzątanie po swoich psach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park powinien służyć ludzią a nie pieską jako wychodek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki zakaz powinien obowiązywać we wszystkich parkach po pierwsze a uwagi na czystość a co ważniejsze dla bezpieczeństwa dzieci i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sralnia dla psów jest na każdym osiedlu.Nie dla wyprowadzania psów do ogrodu!Chodze tam na spacer z dziecmi własnie dlatego że na trawnikach nie ma psich gó..wien.Cały swiat dla psów nigdzie nie mozna włascicielom zwrócic uwagi, plaza dla psów, ogród dla psów, trawniki dla psów.Zacznijcie po nich sprzatac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Straż Miejska, która powinna wlepiać mandaty tym którzy nie sprzątają i puszczają psy bez smyczy? Co z tym monitoringiem? Kto egzekwuje prawo? Skoro teraz tego nie potrafią, to po co jakikolwiek zakaz skoro i jego nie będą mogli wyegzekwować? Sprzątasz po psie, masz go zna smyczy - korzystaj z parku. Nie stosujesz się do zasad - płać mandaty! To samo dotyczy pijanych, potrzeby fizjologiczne publicznie ludzi. Kary nauczą porządku, tylko powołana do jego pilnowania SM nie jest w stanie upilnować takiego małego kawałka jak Ogród Saski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe śródmieście obesrane i jeszcze park saski, o nie!!  niech się pieski w domach właścicieli załatwiają a potem wychodzą na spacerek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sralnia dla psów jest na każdym osiedlu.Nie dla wyprowadzania psów do ogrodu!Chodze tam na spacer z dziecmi własnie dlatego że na trawnikach nie ma psich gó..wien.Cały swiat dla psów nigdzie nie mozna włascicielom zwrócic uwagi, plaza dla psów, ogród dla psów, trawniki dla psów.Zacznijcie po nich sprzatac!
Czyli twoje bachory latajom po trawnikach - mandat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...