Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie referendum w sprawie odwołania Adama Wasilewskiego?

Utworzony przez RKS MOTOR, 8 czerwca 2009 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Kibice Motoru dziękują panu Prezydentowi wasilewskiemu za spełnienie przedwyborczych obietnic. W ewentualnym referendum ma pan od nas kilka tysięcy głosów za odwołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum jest bez sensu. Te 60tyś PLN można zagospodarować w dużo lepszy sposób i mam nadzieję, że radni wezmą to pod uwagę. Nie wiem z jakich konkretnie powodów chcą odwołać prezydenta, ale wg mnie od 10lat Lublin nie zrobił takich postępów jak obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibice Motoru niech się nie martwią prezydent obiecał stadion i stadion będzie. Niestety , trzeba jeszcze poczekać na pieniądze europejskie, których nie ma , a to nie zależy od prezydenta.. A propos odwołania to cała idiotyczną awanturę wywołali pisowcy w rewanżu za wystąpienia Palikota przeciw Kaczyńskiemu. Każdy sposób jest dobry, nawet pośredni aby się zemścić na wrogu,którego udryżć nie łatwo.Uderzy się w miasto, to i trochę osłabi się Palikota.Każde uderzenie to nowe punkty w czasie wyborów. Rozwój miasta jest dla nich nie ważny. Ważne są wybory bo to szczebel do kariery dla ludzi,po studiach nie dających konkretnego zawodu , a i parę groszy wpadnie do kieszeni. Jak widzimy miasto nabrało oddechu i zaczęło się bardzo pozytywnie zmieniać , a ci ludzie nie są autorami tych zmian. Jest to dla nich duży stres a wybory za rok.Więc trzeba wbrew logice i interesowi miasta próbować topić prezydenta , zawsze na tle kogoś komu się przyłoży można samemu wyglądać lepiej. Taka jest ich zakłamana natura. Nie mogą załatwiać swoich małych interesików to trzeba zakwestionować pozycję i pracę prezydenta , wtedy ich lepiej widać. A prezydenta mamy bardzo dobrego więc cała opozycja jest zdegustowana niekomfortową sytuacją. Ale gdzie tu dobro miasta. Ludzie nie dajcie się zwariować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie męcz nas i siebie - możesz odejść sam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owca napisał:
Referendum jest bez sensu. Te 60tyś PLN można zagospodarować w dużo lepszy sposób i mam nadzieję, że radni wezmą to pod uwagę. Nie wiem z jakich konkretnie powodów chcą odwołać prezydenta, ale wg mnie od 10lat Lublin nie zrobił takich postępów jak obecnie.
Podpis OWCA świadczy, że to "kabaretowe" postępy uczynił Lublin w ostatnich 10 latach. Ostatnie 10 lat to jazda po równi pochyłej miasta. Żadnego rozwoju jedyny sukces to poziom /stale rosnacy /teatru Odsterwy, ale to nie zasługa Prezydentów tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...