Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A na ulicy Marzanny nawet kamieni skąpi posypać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FICU I WASYL WYNOCHA Z RATUSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Oleńka~ napisał:
A dziennikarzom z Dziennika Wschodniego najwyraźniej PIS daje duże pieniądze za takie artykuły !! Litości, tego się już nie da czytać !! Dlaczego nikt nie napisze o tym, że dziennikarze z Dziennika Wschodniego biorą łapówy i zmieniają fakty i oczerniają niewinnych ludzi?!
a oleńka to pewnie na hiacyntowej mieszka, maleńka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
a oleńka to pewnie na hiacyntowej mieszka, maleńka?
A muszę rozczarować Oleńka mieszka na Sławinku Ale nie powiem, chciałabym żeby i na naszej ulicy mieszkał ktoś znany, może by nam basen wybudowali Albo jakiś park dla dzieci zrobili Ja już nie mogę po prostu czytać tych bzdur, tego ciągłego oczerniania ludzi. To się robi chore ! Ciekawe jakby się zachowywali Ci którzy tak wrzucają na innych, jakby byli mieli na coś wpływ. Oni by pewnie w ogóle nie remontowali nawet swojej ulicy tylko co pół roku wymienialiby samochód Ten artykuł jest na prawdę śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Oleńka~ napisał:
A muszę rozczarować Oleńka mieszka na Sławinku Ale nie powiem, chciałabym żeby i na naszej ulicy mieszkał ktoś znany, może by nam basen wybudowali Albo jakiś park dla dzieci zrobili Ja już nie mogę po prostu czytać tych bzdur, tego ciągłego oczerniania ludzi. To się robi chore ! Ciekawe jakby się zachowywali Ci którzy tak wrzucają na innych, jakby byli mieli na coś wpływ. Oni by pewnie w ogóle nie remontowali nawet swojej ulicy tylko co pół roku wymienialiby samochód Ten artykuł jest na prawdę śmieszny
albo jestes corka jakiejs postkomunistycznej wywloki, albo po nowej maturze. "Ciekawe jakby się zachowywali Ci którzy tak wrzucają na innych, jakby byli mieli na coś wpływ" - sorry, tym tekstem to mnie rozjebalas. - uwazasz ze nie ma uczciwych ludzi? ze kazdy patrzy tylko przez pryzmat wlasnych interesow? czy dla Ciebie normalne jest ze np. slupy z oswietleniem nie biegna wzdluz glownej drogi tylko sa ustawione w pewnym momencie w jakiejs bocznej drodze bo akurat tam mieszka ktos ustawiony?!? ludzie Twojego pokroju wlasnie sa przy wladzy - porownaj lublin z innymi miastami. nawet lodz wyglada juz lepiej - a wies pulawy to kosmos. od centrum trzeba zaczac bo ludzie mysla ze tu od nas sie ukraina lub bialorus zaczyna. ale pewnie Tobie to nie przeszkadza, bo niby w czym jak sie siedzi po calych dniach w chacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...