Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie stałe przejście graniczne na lotnisku Lublin

Utworzony przez Adam, 9 września 2014 r. o 22:58 Powrót do artykułu
no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite  - Wilk z wnioskiem wystapił , występowali też poprzedni wojewodowie lubelscy i raptem Wilka posłuchali i MSW postanowiło rozporzadzenie napisać i poddpisać ? Szef MSW się zmieni ,a to wojewoda ze stołka spadnie albo  dymisja rządu .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite  - Wilk z wnioskiem wystapił , występowali też poprzedni wojewodowie lubelscy i raptem Wilka posłuchali i MSW postanowiło rozporzadzenie napisać i poddpisać ? Szef MSW się zmieni ,a to wojewoda ze stołka spadnie albo  dymisja rządu .....
Tych niesamowitości jest dużo więcej, bo oto razem z wnioskiem wojewody i publikacją rozporządzenia odbyła się pikieta - szkoda, że redaktor nie docieka(ł) co było wcześniej.   Plusem zaistniałej czy też wykreowanej na potrzeby kampanii wyborczej sytuacji jest potwierdzenie i podanie kosztów z tym związanych, bo te dodatkowe koszty obciążą budżet PLL, a nie wojewody...   Wszystko tam rośnie z odsetkami włącznie, bo m. innymi z powodu wysokości strat przesunięto termin wykupu od emitenta obligacji PLL, co w ciągu roku zwiększyło długoterminowe zobowiązania o ponad 11 milionów złotych.   Tyle, że o tym ani wojewoda ani akcjonariusze ani członkowie stowarzyszenia już nie powiedzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !
Dzieki za link :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję! uderzam się w pierś szczerze, bo początkowo byłem jakoś nastawiony na nasze lotnisko, że nie poradzi sobie,a jednak na szczęscie się myliłem. Coraz więcej lotów, dobry zarząd, który widać , że stara się, aby lotnisko "rosło|" w siłę, a przede wszystkim mieszkańcy naszego wojewodztwa, którzy chcą i którym zalezy, aby nasze lubelskie lotnisko się rozrastało. Aż na sercu robi się miło, że tak jest:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia a lotnisku wielu nowych kierunkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze zrozumiałem,że teraz ja jako nielatający i mi podobni musimy zapłacić ekstra dodatkowo ponad 4 mln ze swych podatków aby miłośnicy nie płacący ani grosza i zarząd byli szczęśliwi?Chyba kogoś powaliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...