Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie więcej mieszkań od miasta w Lublinie

Utworzony przez kotuuu, 14 marca 2013 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Nie ma to jak rozdawanie mieszkań. A ja na swoje, którego jeszcze nie mam, bo nikt mi kredytu nie przyzna, haruję po 11 godzin. Może lepiej zostanę marginesem, będzie mi łatwiej w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na swoje zbierałam 20 lat, obok mojego budynku jest komunalny- mieszkania dostali za darmo a jakimi samochodami jeżdżą. Ja natomiast mudzę chodzić na piechotę bo jak mieszkanie to już na samochód zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dodatku na felinie... niedlugo to osiedle bedzie na miarę z filmu "13 dzielnica" - patologia, pijaństwo, rozboje, wandalizmi, kradzieże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu miasto przydzieli pustostany z Kr. Przed. i okalających go ulic . Są może i setki . Dla kogo czekają ? Na przybyszów z B. Wsch.?Ludzie starają się o lokal po kilkanaście lat , a tam stoją gniją aż stęchlizną jedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotuuu napisał:
Nie ma to jak rozdawanie mieszkań. A ja na swoje, którego jeszcze nie mam, bo nikt mi kredytu nie przyzna, haruję po 11 godzin. Może lepiej zostanę marginesem, będzie mi łatwiej w życiu. [/quote] [quote name='kotuuu' timestamp='1363249175' post='744910'] Nie ma to jak rozdawanie mieszkań. A ja na swoje, którego jeszcze nie mam, bo nikt mi kredytu nie przyzna, haruję po 11 godzin. Może lepiej zostanę marginesem, będzie mi łatwiej w życiu.
Dokładnie tak! Już 12 lat temu mój znajomy mówił, że w tym kraju najlepiej być biedotą/patologią lub mega-bogaczem -bo pozostali "przeciętni" mają przes*rane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle większość osób narzeka i stwarza problemy a ciekawe co byście zrobili, jeśli to wy bylibyście w takiej sytuacji. Nie mieli za co żyć i gdzie mieszkać. Bardzo dobrze, że miasto chce pomóc i budować nowe mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z piątką dzieci czekam na takie mieszkanie już 15 lat dzieci dorastają w ciasnocie i już niedługo nie będzie mi ono potrzebne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli pracuję i płacę podatki to też mogę dostać takie mieszkanie? pytam poważnie, bo nie stać mnie z mojej pensji na raty w banku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Jak zwykle większość osób narzeka i stwarza problemy a ciekawe co byście zrobili, jeśli to wy bylibyście w takiej sytuacji. Nie mieli za co żyć i gdzie mieszkać. Bardzo dobrze, że miasto chce pomóc i budować nowe mieszkania.
ja bym się zatrudnił do jakiejkolwiek roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Jak zwykle większość osób narzeka i stwarza problemy a ciekawe co byście zrobili, jeśli to wy bylibyście w takiej sytuacji. Nie mieli za co żyć i gdzie mieszkać. Bardzo dobrze, że miasto chce pomóc i budować nowe mieszkania. [/quote] [quote name='Agnieszka' timestamp='1363265341' post='745032'] Jak zwykle większość osób narzeka i stwarza problemy a ciekawe co byście zrobili, jeśli to wy bylibyście w takiej sytuacji. Nie mieli za co żyć i gdzie mieszkać. Bardzo dobrze, że miasto chce pomóc i budować nowe mieszkania.
Niby mądrze gadasz, tylko że jest jedno "ale" : większość z tych osób "będących w takiej sytuacji nie mających za co żyć i gdzie mieszkać" to tak naprawdę lenie śmierdzące i patologia na własne życzenie! Znam wielu takich pseudo-biednych... Dla kontrastowego przykładu: moja ciotka z wujkiem widząc, że mają córkę niepełnosprawną na 1-szej grupie nie użalali się nad sobą i nie żebrali niczego od miasta -lecz (aby zapewnić godziwe życie sobie i niesprawnemu dziecku) solidnie zakasali rękawy i wzięli się do roboty. Pracowali naprzemian i często bardzo ciężko (mimo swego wieku) pracowali fizycznie -aż dorobili się swojego własnościowego mieszkania. Więc dlaczego inni zazwyczaj młodzi nie chcą pracować? -a wolą żebrać mieszkania od miasta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trudny temat. z jednej strony na jakiej podstawie ci ludzie mają dostać mieszkania socjalne. Bo co? Z drugiej strony - czy mamy tworzyć slamsy na przedmieściach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotuuu napisał:
Nie ma to jak rozdawanie mieszkań. A ja na swoje, którego jeszcze nie mam, bo nikt mi kredytu nie przyzna, haruję po 11 godzin. Może lepiej zostanę marginesem, będzie mi łatwiej w życiu.
ale zapiszesz dzieciom w spadku, a patologia nie, bo tych mieszkan sie nie dziedziczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w TBS-ie z poprzednich naborów i mogę zdecydowanie polecić te mieszkania. Dobra opcja dla młodych ludzi, którzy nie chcą się zadłużać na 30 lat. Wszystko o tym systemie jest tutaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniela napisał:
To trudny temat. z jednej strony na jakiej podstawie ci ludzie mają dostać mieszkania socjalne. Bo co? Z drugiej strony - czy mamy tworzyć slamsy na przedmieściach? [/quote] [quote name='Aniela' timestamp='1363270301' post='745068'] To trudny temat. z jednej strony na jakiej podstawie ci ludzie mają dostać mieszkania socjalne. Bo co? Z drugiej strony - czy mamy tworzyć slamsy na przedmieściach?
A niby dlaczego nie może być slamsów na przedmieściach? Największe miasta na Świecie mają slamsy -to niby dlaczego Lublin miałby być "wolny" od slamsów? Z drugiej zaś strony: zamiast budować nowe domy dla biedaków, to czyż nie prościej było by ich przesiedlić na wioski -np. do jakichś pozamykanych/nieczynnych szkół podstawowych.Wszak aż tyle nieczynnych szkół na wioskach stoi bezużytecznie, a i kolejne mają być wkrótce zamknięte... Czyż nie można by takich budynków wykorzystać w mądry sposób? A nierzadko są to wręcz niemałe budynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby mądrze gadasz, tylko że jest jedno "ale" : większość z tych osób "będących w takiej sytuacji nie mających za co żyć i gdzie mieszkać" to tak naprawdę lenie śmierdzące i patologia na własne życzenie! Znam wielu takich pseudo-biednych... Dla kontrastowego przykładu: moja ciotka z wujkiem widząc, że mają córkę niepełnosprawną na 1-szej grupie nie użalali się nad sobą i nie żebrali niczego od miasta -lecz (aby zapewnić godziwe życie sobie i niesprawnemu dziecku) solidnie zakasali rękawy i wzięli się do roboty. Pracowali naprzemian i często bardzo ciężko (mimo swego wieku) pracowali fizycznie -aż dorobili się swojego własnościowego mieszkania. Więc dlaczego inni zazwyczaj młodzi nie chcą pracować? -a wolą żebrać mieszkania od miasta ???
Co ty piszecie jakie żebranie .Nie życze Wam mieć chorego dziecka bo nie wiesz o czym piszesz .Przy takim dziecku nie masz czasu na pracę bo musisz się nim zająć.Moja córka potrzebuje mnie 24godziny na dobę -i wierz mi ty wredny , podły człowieku bez sumienia że chciała bym mieć czas na pracę i siebie .Ale kocham moje dziecko i wolę "rzebrać" o mieszanie niż oddać dziecko do przytułku .Myślę , ze jesteście zazdrośni i tyle a wniosek przecież każdy z was może złożyć -a jak jesteś klasą średnią to weź mieszkanie do remontu takowe też są! chyba że za biedni jesteście na remont !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...