Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję wzdłuż garaży zbudować tor po którym będzie poruszała się zwrotnica. Ta pozwoli wjechać i wyjechać każdemu pojazdowi który nie przekroczy długości 5.2o i zmieści się w światło bramy. No a teraz na poważnie.....NIE WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY ?. Nie rozumiem ludzi- skoro coś kupują to mają wgląd do dokumentacji, nikt im nie może jako potencjalnym nabywcom zawiązać oczu kiedy wchodzą na budowę w trakcie realizacji. Tylko jak już ręka w nocniku to zaczyna się ganianie po gazetkach i obsrywanie to tego to tamtego.Frajer zawsze ma pod górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mijesca tam a miejsca - nawet combiakiem bez problemu wiedzie. Marudny gościu i jeździć nie potrafi na małych powierzchniach. Chyba, że się martwi jak po pijaku wyceluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszeli o czyms takim jak parkowanie tyłem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
a słyszeli o czyms takim jak parkowanie tyłem???
Taaa... zwłaszcza dieslem i w garażu z wyjściem np. na korytarz piwnic lub klatkę schodową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz, dopiero okaże się kto potrafi jeździć samochodem a szczególnie PARKOWAĆ. Część pseudo Super kierowców w końcu nauczy się parkowania. Nawet tymi swoimi wielkimi "krowami". 2 lub 3 razy przód, tył i po problemie, a nie zajechać jak to robią cwaniaczki na "luzie" i zostawić jak sam samochód stanie. Super kierowcy, wychodzi teraz udać się na plac manewrowy u nauczyć się w końcu parkowania. ŻYCZĘ POWODZENIA i cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca napisał:
Teraz, dopiero okaże się kto potrafi jeździć samochodem a szczególnie PARKOWAĆ. Część pseudo Super kierowców w końcu nauczy się parkowania. Nawet tymi swoimi wielkimi "krowami". 2 lub 3 razy przód, tył i po problemie, a nie zajechać jak to robią cwaniaczki na "luzie" i zostawić jak sam samochód stanie. Super kierowcy, wychodzi teraz udać się na plac manewrowy u nauczyć się w końcu parkowania. ŻYCZĘ POWODZENIA i cierpliwości
nim obijesz auto o mur utrzyj se smarki u nosa bo ci sopel sam stanie i zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej o tej sprawie na www.poreba2.fora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzac po tym zdjęciu, jest tam wystarczajaco miejsca aby wjechać. Trochę pomyślunku sam mam od bramy od garażu do ściany 500cm i jakoś wjeżdzam. Trochę pomyślunku przy parkowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pppp napisał:
Dlaczego nie podano kto wykonał projekt tego budynku z takim wjazdem do garażu????? Czy to przypadkiem nie pani architekt była dyrektor UM Elżbieta Mącik, tak baaaardzo przychylna temu deweloperowi? To że projekt dostał w Lublinie pozwolenie na budowę wcale nie oznacza że jest zgodny z prawem budowlanym :-)))))
Pani Mącikowa to profesjonalistka w swoim fachu ...ma tylko jedną wadę -gubi ją zbytnie zaufanie do ludzi. Nie wiem czy wiesz, że ta babka czuwała przez wiele lat nad odbudową Rygi i wywiązała się wspaniale z nałożonego na nią obowiązku.Lublin to specyficzne środowisko -tu każdy chce coś ukręcić dla siebie i kombinuje nie licząc się z niczym i nikim (taka przypadłość z korzeniami w Bramie Grodzkiej lub jak kto woli żydowskiej). Niepowodzenie tej kobiety polega na tym że będąc łatwowierną i dobroduszna wpadała w te zastawiane na nią sidła.Tu jawi się pewna "prawidłowość" - Na lubelskiej ławce przysiadają na dłużej tylko łajdaki i szubrawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w samym artykule Pan Marcin czy jak mu tam było, strzela sobie w stopę, gdyż podają że mają od bramy do ściany 520cm, a auto ma 460cm. To zostaje mu 80cm luzu. Plus doliczyć z 40cm na otwierające się drzwi to wraz mu zostaje jeszcze 40cm. Jest to wystarczająco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już w samym artykule Pan Marcin czy jak mu tam było, strzela sobie w stopę, gdyż podają że mają od bramy do ściany 520cm, a auto ma 460cm. To zostaje mu 60cm luzu. Plus doliczyć z 40cm na otwierające się drzwi to wraz mu zostaje jeszcze 20cm. Jest to wystarczająco.
poprawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mają szerokości bramy garażowe (w świetle)? Na zdjęciu jakieś strasznie mikre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem, to jaki jest problem? Wjazd jest zbyt wąski czy mur przeszkadza we wjeździe?. A to, że trzeba do garażu wjeżdżać na wprost to chyba normalne, bo bokiem się nie da, ewentualnie tyłem Jeśli odległość od bramy garażowej na przeciwko własnego garażu nie jest zbyt mała to nie widzę problemu, aby nie można było zaparkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że "problem" jest pretekstem dla konkurencji, aby wykorzystując Dziennik dołożyć Orionowi. Mieszkam na Porębie w budynku zbudowanym przez f-mę Orion i mam prawdopodobnie tyle samo miejsca na wiazd do garażu. Jeśli wjeżdżam przodem to "robię to na dwa" a jeśli tyłem to "na raz". Nie jestem mistrzem kierownicy a mimo to nie jest to dla mnie żaden wyczyn. Natomiast mieszkanie jak mieszkanie - kupiłem w stanie tzw. deweloperskim. Po wykonaniu prac wykończeniowych nie widzę żadnych pęknięć czy innych mankamentów. A jeśli nawet coś by się stało to jest to samo życie - więcej wyrozumiałości i spokoju(jest gwarancja, rękojmia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już w samym artykule Pan Marcin czy jak mu tam było, strzela sobie w stopę, gdyż podają że mają od bramy do ściany 520cm, a auto ma 460cm. To zostaje mu 80cm luzu. Plus doliczyć z 40cm na otwierające się drzwi to wraz mu zostaje jeszcze 40cm. Jest to wystarczająco.
Brak wyobraźni? Dawno nie czytałem większych bzdur! To napisz jeszcze jaka to marka ma 4,60m szerokości plus 0,40m na otwierające się drzwi? Poczytaj raz jeszcze to może zrozumiesz, człowiekowi chodzi o to że na odcinku 5,20m nie skręci samochodem o 90 stopni żeby wjechać do wąskiego garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykład dla mało rozgarniętych ...sredniej klasy samochód ma 485 cm (BMW seria 5) ,wyjeżdzając z garażu (szerokość od szciany bloku do muru oporowego jest 520 cm) cofając do samego muru z przodu zostaje 35 cm i jest to odległość która nie daje możliwości żadnego manewru.....dodam że brama ma szerokość 236 cm. przykład dla mistrzów kierownicy.....proszę wyjechać zaparkowanym pojazdem jeżeli z przodu do zapakowanego pojazdu jast 17,5 cm i z tyłu do zaparkowanego pojazdu jest 17.5.Dla mnie jest to niemożliwe ,ale widzę że jest wielu mistrzów którzy to potrafią....ręce opadają czytająć te bzdurne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Villiger napisał:
przykład dla mało rozgarniętych ...sredniej klasy samochód ma 485 cm (BMW seria 5) ,wyjeżdzając z garażu (szerokość od szciany bloku do muru oporowego jest 520 cm) cofając do samego muru z przodu zostaje 35 cm i jest to odległość która nie daje możliwości żadnego manewru.....dodam że brama ma szerokość 236 cm. przykład dla mistrzów kierownicy.....proszę wyjechać zaparkowanym pojazdem jeżeli z przodu do zapakowanego pojazdu jast 17,5 cm i z tyłu do zaparkowanego pojazdu jest 17.5.Dla mnie jest to niemożliwe ,ale widzę że jest wielu mistrzów którzy to potrafią....ręce opadają czytająć te bzdurne komentarze.
podajcie dokładny adres gdzie są te garaże, przyjadę Mondeo MKIII kombi ma 4,80m zaparkuję "na dwa", zakład o czteropak piwa czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komar napisał:
podajcie dokładny adres gdzie są te garaże, przyjadę Mondeo MKIII kombi ma 4,80m zaparkuję "na dwa", zakład o czteropak piwa czekam
Tyle że tu nie chodzi o cyrkowe sztuczki, ty zaparkujesz na dwa razy ale jakaś kobiecina prędzej pozdziera lakier z auta niż wjedzie do garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby super, gdyby było choć 50 cm szerzej, gdyby tem murek można było jeszcze przesunąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...